Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Választási napon vasárnap...

Választási napon vasárnap 5-24-ig épületőrzést mennyiért vállalnátok? Összeg?

Figyelt kérdés

Az iskola kiadta az épületét a májusi EP választásokra választási helyszínnek. Az iskola mint kiadó köteles biztosítani 1 főt mint „épületfelügyelő“ a teljes időre.

A választás ugye vasárnap, ami nem munkanap, az iskolában meg aztán pláne nem az. A választás miatt már hajnali 5kor nyitni kell az épületet, majd lemegy a voksolás és aztán összesítenek admin stb tehát úgy este 22-ig biztos ott lesznek de lehet éjfél is.



Tehát a kérdés úgy hogy nem munkanap sőt vasárnap mennyiért vállalnátok ezt a menetet? 5-24-ig felügyelet? Semmit se kell csinálni egyébként csak ott lenni (nyitni zárni), de azt tényleg meg kell tenni mert ellenőrzik.


mennyit kérnétek? összeg.


Ja és persze utána hétfő munkanap amikor meg menni kell rendesen.... tehát ott vagy 22-24-ig, majd haza tán hajnali egyre ágyban vagy aztán másnap hétfőn reggel hétre legyél ott újra....


Ezt is kalkuláljátok be!


Kérem a válaszban ne firtassuk hogy ez törvénytelen. Az mert eleve 5-24-ig munkára kötelezni valakit majd másnap reggel 7-re berendelni újra úgy hogy közte nincs meg a 8 óra pihenés... törvénytelen de kb senkit se érdekel.


2019. ápr. 26. 10:06
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

"e vagy az ELTE BSC MSC-s nyavajgó a 240.000-es bruttóval!:))"



leírtam olvass vissza ezer hsz-el előbb hogy 190 a bruttóm

2019. ápr. 27. 15:26
 42/49 A kérdező kommentje:

"akire minden kulimunkát rá lehet sózni bagóért, azért."


ez MOST akkor nem jön be úgy tűnik.


lehet máskor bejött de most nem.

2019. ápr. 27. 15:27
 43/49 anonim ***** válasza:
41: Jó, de akkor is te vagy az, a nyakamat rá:))
2019. ápr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:

"Jó, de akkor is te vagy az, a nyakamat rá:))"


ember, a seggemet a földbe verném ha 240 bruttóm lenne. ennyi

2019. ápr. 27. 15:40
 45/49 anonim ***** válasza:
#44 Akkor nem jó kiegészítés az a nettó 5 ezer?
2019. ápr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

#46 A stílus maga az ember.


Továbbra is azt javaslom ha nem akarod elveszíteni a munkát akkor menj be. Legalább lesz plusz 5 ezer a zsebedben, minimálbér mellet nem rossz pénz az.


Vigyél be újságot aztán olvasgass, arra fizetést kapni bőven jó.

2019. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:

Már rég eldöntöttem hogy nem megyek be, ill megyek de 15-ért azt nem adja meg tehát nem megyek.


A kirúgásról meg anyit amit írtam hogy az én kirúgásom 60 napi felmondási időt és 3 havi bérnek megfelelő végkielégítést kell fizetnie.


És ugye mi lenne a kirúgás oka? Hogy nem voltam hajlandó vasárnap feketén nem hivatalosan bemenni szaros zsebbe fizetett 5000-ért? Hát... hajrá!!

2019. ápr. 28. 09:09
 48/49 anonim ***** válasza:
Hogy vagy balazska? :)
2019. ápr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Jó munkát!
2019. ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!