Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akinek nincsen autója annak...

Akinek nincsen autója annak nincsen normális munkahelye?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 26. 10:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
23%
10: Egészségére, ha a tüdőrákra hajt.
2019. ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a cég tulaj is villamossal vagy biciklivel jár dolgozni. Én is metróval járok, konkrétan lassabb lenne autóval.


Miről beszélsz? Esetleg normális tömegközlekedés nélküli falun igazad lehet... Budapesten biztosan nem.

2019. ápr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
100%

11-es ha a kocsidban ülsz a dugóban akkor nem kapsz tüdőrákot? Vagy ott más levegő van? A saját testszagod és fingod megtisztítja a levegőt vagy mi a bánatos ló**sz?


A kérdés pedig egy baromság, semmi összefüggés nincs a munkahely és az autó megléte vagy meg nem léte között.

Nekem normális munkahelyem van, de jogsim sincs és nem is tervezek egyelőre mert teljesen fölsöleges.

Biciklivel 7 perc alatt ott vagyok a melóhelyen, akkor mi a francért üljek kocsiba? Minek költsek rá, miért szennyezzem a környezetem?

Az a baj, hogy sokan ezt egyfajta "státuszszimbólumnak" tekintik, pedig annál röhejesebb nincs, mint amikora panelproli beül a nyugaton szarrá hajtott, ócska "béjemvéjébe" és azzal menőzik...

2019. ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
74%

"2: És aki nem akar a koszos, büdös emberekkel összepréselődve utazni, az mit csinál?"


Vallalkozo vagyok jopar eve IT teruleten, jol docog a szeker, olyan a keresetem, hogyha ide leirom, nem hiszik el ;D. Megsem erzem magam olyan nagy urnak, hogy ne tudjak "koszos, büdös emberekkel összepréselődve utazni" (99% amugy nem is koszos/budos). Szoval gondold at, hogy tenyleg ekkora kiraly vagy!

2019. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
26%
Valószínű, hogy az összes itteni válaszolónál jobban keresek. Mégis BKK-val járok. A Móricznál lakom, onnan Budapesten mindent elérek kb.
2019. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
19%
Én még nálatok is többet keresek!
2019. ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
39%
Valószínűleg eb is tobbet keresek itt barkinel megsincs autom(repulom van helyette)
2019. ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
32%

12, 13, 14, 15:

És Bp-ről soha az életedben még nem tetted ki a lábad, hogy nem érzeted szükségét az autónak?

2019. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell autó, van közösségi közlekedés.
2019. ápr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
60%

#18

Volt céges kocsim, korlátlan üzemanyag-használattal. Havi 1, max 2 alkalommal használtam. 1 év alatt átlagosan, ha 5000 kilométert beletettem, akkor sokat mondok.


Erre teljesen felesleges autót fenntartani. ÉCS-vel, biztosítással, mindennel együtt 200 Ft körüli kilométerenkénti költség jön ki. Annyiból majdnem eltaxizok akárhova, csomó helyre pedig bőven jó a tömegközlekedés (vonat, busz, bármi)

2019. ápr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!