Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akinek nincsen autója annak...

Akinek nincsen autója annak nincsen normális munkahelye?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 26. 10:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim ***** válasza:
68%

"És tudod mit? Igen, aki az egész életét a Körúton belül éli le, nincs senkije, se gyereke, nem él aktív életet, nem szereti a kényelemet, nem szeret utazni, stb., arra azt mondom én is, nem kell neki autó."


Annyira nem élek aktív élet, hogy rendszeresen sportolok, heti 1-2-3 alkalommal ülök össze a barátaimmal, havonta járok színházba és moziba, elég sokáig szerveztem felolvasóesteket, gyakran önkénteskedem. Utazni elannyira nem szeretek, hogy még nincs május, de már voltam Vietnámban, Kínában, Németországban, Lengyelországban és Írországban, illetve belföldön három random hétvégén. A kényelem valóban nem létszükséglet, nem vagyok az az ember, aki elmegy Indiában és finnyogva nézi az ötcsillagos szállodát is, mert nem az a hűdesztendert, amit otthon megszokott és inkább ki sem megy az utcára. A nincs senkimmel megint nem értem, hogy miért próbálsz sértegetni. Szüleimmel és testvéremmel kiváló a viszonyom, van egy gyönyörű és okos menyasszonyom, rendszeresen látogatom a nagyszüleimet és kiterjedtebb baráti társasággal szerencséltet a sors, mint legtöbbeket.


Az egész vitának annyi a lényege, hogy kötöd az ebet a karóhoz, hogy márpedig autó az kell, nekem meg annak ellenére sem, hogy bőségesen meglenne minden lehetőségem venni egyet. Egyre több olyan ember van, mint én, csak Magyarországra még kevéssé ért ez el, egyelőre mindenki örül a konjuktúrában megokosodva, hogy vett Olaszból egy 7 éves bömöst. Hát, egészségükre.

2019. ápr. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 anonim ***** válasza:

81:

De látod, már megint kiforgatsz mindent és olyanokat hozol ide, aminek semmi köze a témához.

Ki beszélt itt kényelem alatt indiai szállodákról???


BKV kontra saját autó vonatkozásában volt szó a

kényelemről.

Hogy ahelyett, hogy esőben, -15 fokban, nyári 40 fokban az egyik tömegközlekedési járműről a másikra átszállások helyett, ha megteheti valaki, akkor kényelmeseb a télen fűtött, nyáron hűtött autóülésben ülni.

2019. ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 qborka ***** válasza:

Vidéken nyilván előny, ha a másik városba jársz dolgozni.


Nekem jogsim sincs, dolgoztam 4 évet autókereskedésben illetve most egy autóipari céget támogatok.

Mindig figyelembe vettem munkakeresésnél, hogy 30 perc körül oda érjek tömegközlekedéssel. Ez szerencsére sikerül is.

2019. máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 anonim ***** válasza:

"ahelyett, hogy esőben, -15 fokban, nyári 40 fokban az egyik tömegközlekedési járműről a másikra átszállások helyett, ha megteheti valaki, akkor kényelmeseb a télen fűtött, nyáron hűtött autóülésben ülni."

Én amikor egy évig busszal jártam melóba (oda is 1 óra meg vissza is), akkor majdnem teljesen megtanultam egy idegen nyelvet és kiolvastam vagy 20 regényt is. Biztos, hogy kényelmesebb napi két órán át az aszfaltot nézni magad előtt? Mondjuk végül is a te dolgod.

2019. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 anonim ***** válasza:

84: Azt, hogy -15 fokban vagy nyári 40 fokban, vagy esőben közlekedsz tömegközlekedésen, azt mennyiben befolyásolja, hogy hány könyvet olvasol ki közben?

Egyébként autóvezetés közben én meg a telefonokat szoktam elintézni.

2019. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!