Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan nyerhetném meg ezt a...

Hogyan nyerhetném meg ezt a fogadást amit a barátomal köttötem?

Figyelt kérdés

Elöre is elnézést kérek ha rossz témában nyitotam de nem találtam neki megfelelöt.

Szoval:

Köttötem egy fogadást a barátomal hogy 300 ezer forintbol (enyi kézpénzem van most) csinálok 12 nap allat 400 ezret... Tudom kissé lehetetlen fogadás de mégis szerintetek hogyan nyerhetném meg ? Én egyetemista elsö éves vagyok nem dolgozom csak alkalmi munkákat vállalok hébe hoba ezért is jött össze ez az összeg. A fogadás nyertese kap a másiktol 100 ezret. Tehát nem szeretném elveszteni :) Amire gondoltam hogy eladok pár dolgot a vaterán ebböl ugy 20 ezret irtam fel tehát olyan 80 ezer ami ténylegesen kellene még. Nemtudom milyen enyire rövidtávu befektetés vagy üzlet jöhet szoba ? Vagy munka ? vagy valami ?

Kölcsön kérni nem lehet ezt is bele foglaltuk a fogadásba :)

Köszönöm annak aki válaszol az én örült kérdésemre :D


2010. aug. 18. 16:41
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
ha eladod a sok cuccodat, attól Talán nyersz 100.000-ret, de attól még sok cuccod nem lessz meg! Ez NAgyon nagy Butaság volt!
2010. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne pl. ha elmennél dolgozni?
2010. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ha eladnál a vaterán, akkor már megszeged a fogadást, mert nem a 300E ből csinálod... Én váltogatnám pénzváltóban, vagy vennék valamit felújítanám és eladnám.
2010. aug. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Áhh 12 napra senki nem addna munkát :) föleg nem pénzt elöre... Anyira sok cucomat nemtudom eladni max 30 ezerig tudom kitolni ... de megéri a dolog mert akkor kapok 100 ezret ha megnyerem :) És kötötünk már elmebetegebb fogadásokat is 12 éves ismerem a barátomat :D
2010. aug. 18. 16:46
 5/22 anonim ***** válasza:
Szia..és biztos vagy benne, hogy a barátod se fog kölcsön kérni mástól?? A vatera jó ötlet..ha villámáras..mert amúgy lehet kicsúszol az időből..én vennék rengeteg sorsjegyet..pl a szuper bankón eddig még mindig nyertem..igaz öt-tízezret de szinte ebből élek:))ott az a lényeg,,hogy először veszel ötöt..ha nem nyertél egyiken se akkor az a pakli nem nyerőszériás..menj és végy máshol ugyanígy..ha már az ötből hármon legalább nyerő vagy akkor ott bátran vehetsz többet..megfigyeltem..mindig így van..vagy nyerőszériás egy csomag vagy nem..
2010. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
de egyébként nagy butaság volt ilyenben fogadni...12 nap....
2010. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Bocsájtsd áruba a tested :D Vagy add el a lelked az ördögnek :)
2010. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem a 300 ezerböl kell csinálnom hanem 400 kell hogy legyen tehát akár kéregethetek is (valoszinü fogok is... naponta abbol már megvan 2-3 ezer :D )

De azért igy irtam ki a kérdést mert gondolom 300 ezerböl célszerü több pénz csinálni :)

2010. aug. 18. 16:48
 9/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szivesen eladnám a lelkem az ördögnek :D De sajnos csak egyszer találkoztunk és elhagytam a számát :S Pedig pont ilyen helyzetekre kértem el töle :S De majd összefutok a kecskeszakálasal valamikor :D
2010. aug. 18. 16:49
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
kérsz köclsön száz ezret, valamit hazudsz hogy például játékgépen vagy valami ilyenen nyerted és kapsz tőle száz ezret és a tartozást visszaadod és van 400 ezred és a 12 napon szár ezret csináltál vele amivel megis nyerted a fogadást is:)
2010. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!