Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan győzzem meg erről a...

Hogyan győzzem meg erről a szüleimet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szeretnék online pénzt keresni, csak nem tudom, hogy hogyan vegyem rá a szüleimet úgy, hogy beleegyezzenek. Ugyanis 2 éve sajnos egy csaló átvert, és lehúzott rengeteg pénzzel, és akkor eléggé bosszúsak voltak, mert nem szóltam nekik. Viszont most szeretnék megpróbálni online pénzt keresni, elsőkörben arra gondoltam, hogy valamilyen side hustle munkát csinálnék, pl: eladnám online a fotóimat (fotós vagyok, és nagyon jó fotókat csinálok, szerintem ebből simán tudnék bevételt szerezni) és utána pedig az affiliate marketingbe és/vagy a dropshipingbe is belekezdenék,(mindegyiket intenzíven tanulom már egy jó ideje,tehát tudás szempontjából nem nulláról kezdeném a dolgot és szerintem simán sikerülhet, ha belekezdhetnék és mindennek alaposan utánanéztem), illetve ha jól elkezd menni a dolog, akkor a szüleimet arra is rá szeretném venni, hogy az ő nevükre menjen az adózás, mert még nem vagyok 18 (egyébként ennek is alaposan utánanéztem, tehát ez nem ismeretlen számomra). Illetve egy fontos dolog, hogy ezt az online pénkeresést úgy tervezném, hogy az elején semennyi pénzt nem raknék bele a dologba. Szerintetek hogyan vegyem rá a szüleimet arra, hogy megengedjék azt, hogy belekezdjek?

dec. 20. 15:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
64%
Diákként diákmunkával keressél pénzt, ne erőltesd ezt a vállalkozni akarok mindenáron dolgot, mert láthatóan nincs affinitásod a vállalkozósdihoz! A szüleid nem véletlenül féltenek ettől. Sok év még mire te készen leszel erre fejben.
dec. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Először derüljön ki, hogy mennyit tudsz ezzel keresni utána ráérsz legalizálni. Paypalre vagy kriptoba vagy csak utalással kérheted a pénzt. Csináld meg a munka felét ingyen és utána kérd el az árát, mert újoncként nem fognak bízni benned. Vagy alkudj ki valami olyan koncepciót amiben keveset veszítesz azzal ha nem fizetnek (pl: 500ft / kép és képenként kell fizetni.)


Tessék, kezd el hirdetni magadat már most facebookon, szabadúszó portálokon és meglátod mekkora rá a kereslet.

jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!