Bioboltból megélni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy bioboltot nyitni.Meg lehet belőle élni vagy ezeket a termékeket nem keresik eléggé?Az árut pedig az organicav.hu-ról szerezném be!
2019. máj. 5. 17:09
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Ezt az utolsó választ nem nagyon értem!Ez moszt azt jelentené hogy ne egy webshopból rendeljek árut?
2019. máj. 5. 19:46
 12/35 anonim ***** válasza:

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy te mennyiért adnád a termékeiket pl.

-gyümölcslé ami 1620Ft/l (Mexikó)

-bab 1778Ft/kg (Uganda)

-zöldséglé 1580Ft/l (Bukarest)

-szilva 9280Ft/kg (USA)

-mazsola 4552Ft/kg (Kína)

-datolya 3624Ft/kg (Tunézia)


Engem már az meggyőzőt, hogy némely termék ellenőrző kódja, ami a minőségre utal kiadja, hogy nem tűzveszélyes, de égést tápláló :)

Az ökó jelzéssel ellátott termékek, meg egy német webshopra mutatnak, de ez a másik link is érdekes, ami az Öko-Plastics Consulting Kft. -re viszi az érdeklődőt. Ők a csomagolást adják, vagy csak én nem értem???


Hatalmas kutatómunkával, kemény 0,12secundumos google kereséssel a te biopontos boltod ára összehasonlításképpen: Anandam Baby 0+ allergénmentes mosogatószer 891Ft/0,5l VS. Anandam webshopjában 633Ft :)))

2019. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

LOL eddig csak a termékeket néztem, de most az oldalt is kicsit, havidíjat kell fizetni a boltért, és szerveznek mentoros összeröffenéseket is, ahol megtanítanak eladni a terméket és árulhatod a termékeiket, amíg tag vagy az oldalon.


Most esett le, hogy ez MLM oldal, reggel 4-kor keltem ideje aludni, ha már ilyen alap beugratásokat sem veszek észre :))))


Ha nem vagy tag, akkor a korábban írt mosogatószer, ami a külföldi webshopban 633Ft volt, vásároljál minél többet és spóroljál a dupla árhoz képest 20-30%-ot.

Remek piramisjátékot, elnézést elírtam több mint 1000 termékes MLM-et találtál, hajrá vágj bele még ma!

2019. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
75%

"Ezt az utolsó választ nem nagyon értem!"


Nem baj. De a vállalkozást ne kezdd el, neked tuti bukta lenne.

2019. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Tehát, ez valójában egy kérdésnek álcázott, burkolt reklám...
2019. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

HM... kevés a balek, elírtam belépő üzletember, fáradt vagyok bocsi :), adózott eredményük 2017-ben -646eFt,

2018-ban mínusz 370eFt


Továbbá 1 320 000Ft tartózással rendelkezik a cég!


Biztos, hogy rájuk alapozva akarsz 10 milliókat befektetni?????

2019. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Még egy kérdés és tényleg átvedlek pizsamába. Reklámozni próbáltál a kérdéseddel, vagy téged akartak beszervezni?????


Ha az 1., akkor bocsi, de megszívtad, hogy még nem alszom :), 2. esetben meg nem kell hálálkodnod, hogy megmentettünk!

2019. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Hogy reklámoznák egy ilyen oldalt?Nem ez nem reklám volt!
2019. máj. 6. 15:03
 19/35 anonim ***** válasza:

Nem vettem magamra... :) (előző oldal)


Nem, nem webshop-ból kéne rendelned, hiszen onnan én, a vásárló is tudok rendelni.

Neked a gyártóval vagy a forgalmazóval kéne kapcsolatban lenned, és te az első vásárló lennél, nem a második.

Tényleg nem kellene egyelőre ilyesmiben gondolkodnod. Nem akarlak bántani, de nagyon nem látod át. A gyakoriról nem leszel sikeres üzletember, ehhez vagy tanulnod kell, vagy keresni egy jó könyvelőt, vagy valakit, aki eligazít ebben a világban.

2019. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Nem haragszok meg ilyenekért!És persze egy szakembert minden esetben felkeresnék mielőtt komolyabbra fordulna a dolog!De első gondolattal úgy gondoltam hogy jó lesz a kérdést itt is feltenni!
2019. máj. 6. 19:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!