Bioboltból megélni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy bioboltot nyitni.Meg lehet belőle élni vagy ezeket a termékeket nem keresik eléggé?Az árut pedig az organicav.hu-ról szerezném be!
2019. máj. 5. 17:09
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Látom még pörög a kérdés és elsiklottunk afelett, hogy MLM-es "lehetőség"-ről van szó, ahol havidíjat fizetne a kérdező, hogy árulhassa emelt áron az MLM cégtől vett termékeket és a beszervezettek után kapna jutalékot.
2019. máj. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Ja, annyira pörög, hogy egy hete senki nem szólt hozzá... :D


Azért "siklottunk" el felette, mert az már nem ehhez a kérdéskörhöz tartozik, hogy hol nyisson üzletet, honnan szerezze be az árut.

Az MLM annyira más kérdéskör, és én pl. nem akarom felhúzni ezen magam.

Az MLM miatt veszítettem el életem párját, úgy átmosták az agyát, hogy teljesen más ember lett. Anno írtam is ki erről kérdést, és sokáig igyekeztem őt megmenteni, de ő meg volt győződve róla, hogy a világ legjobb üzletébe száll be, és kőgazdag lesz.

Azóta a témát is kerülön, és nem is tartom normális, épeszű embernek, aki beszáll ilyesmibe.

2019. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

#32


Ez elég viccesen hangzik. Bízom benne, hogy tényleg annak szántad :D :D :D


Vagy csak baromira tájékozatlan vagy MLM-témában.

2019. máj. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Nem volt vicc, de valóban nem merülök bele, mert a hányinger elkap már a témától is.

Bár beszólásnak szántad, nem sértődök meg rajta, mert igencsak el tudja venni az emberek eszét, amikor okos marketingdumával mindenre ráveszik őket, és minden földi jót ígérnek cserébe.

Az MLM megváltoztatja az ember személyiségét, és sajnos nagyon rossz irányba.

Sokaknak az összes emberi kapcsolata rámegy. Köszönöm, nem kérek belőle többet.

2019. máj. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Ezzel szemben a tény az, hogy az MLM megváltoztatja az ember személyiségét. Jobb emberré, jobb munkatárssá, jobb társsá válik. Példák milliói igazolják.
2019. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!