Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tényleg agyonüthetem, megmérge...

Tényleg agyonüthetem, megmérgezhetem azt a macskát, kutyát, tyúkot ami az én telkemre merészkedik?

Figyelt kérdés
Nem akarok ilyet tenni, csak érdekel, hogy van-e jogom a saját telkemen? Egy másik kérdés ihlette ezt a kérdést, ahol mindenki azt írta, hogy a tulaj a saját telkén azt csinál amit akar, és az állatok kötelessége az, hogy bekerítse az állatát, hogy ne tudjon átjönni. Na és ezt a dolgot a törvény is támogatja? Szóval jogosan ütöm agyon a tyúkokat is, ha átjönnek, és szétkaparnak mindent? A döglött tyúkokat meg visszadobálom.

2021. febr. 9. 03:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
25%
50-esnek igaza van, jól leírta.
2021. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
51%

Végülis Hitler is hitte, hogy az ő élete többet ér a zsidókénál és a cigányokénál. :D

Ha választhatok, hogy téged hozzalak ki az égő házból vagy a kutyámat, akkor habozás nélkül az utóbbit választanám, mert a szememben semmit nem ér az életed és semmivel nem vagy előrébbvaló a kutyámnál.


De a családtagok esetében is ez van, előbb mennék be a házastársamért mint a te gyerekedért, nincs baj a rangsorolással, csak fogadd el, hogy nem mindenki ugyanúgy gondolkodik.

2021. febr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
67%

Írjunk akkor össze olyan pozitív dolgokat amit nem kedvtelésből és önzésből más kárára hozott az ember létre, és olyan negatív dolgokat, amit más élőlény nem tudott volna.

Pozitív, hasznos nem jut eszembe, ezt rátok hagyom.

Negatív: üvegházhatás-ózonlyuk, műanyag szemétszigetek, nukleáris hulladék, űrszemét geostacionárius pályán. Esőerdők pusztulása. Víz, föld szennyezése.

2021. febr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
38%
Jól van 52-es. Akkor segítség nyújtás elmúlasztásáet mehetsz is a sittre, mert a kutyát mentetted és nem az embert. :)
2021. febr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
40%

52

Hitler ember és ember között tett különbséget. Egyik "fajt" a másik fülé helyezte. Ezt nem akarom tovább fejtegetni.


53

Az ember képes együttérzésre, kedvességre, gondolkodni. Képes a művészetre, képes megítélni a tetteinek a következményeit és ez által tud komolyabb döntéseket is hozni.


A legtöbben a közeli hozzátartozóit előbbre helyezi az ismeretlenekkel szemben. Szerintem ebben nincs semmi rossz. De még mindig: egy ember és állat értéke nem ugyanaz.

2021. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
38%
55-ös írta le jól. A sok lepontozó meg gondolom feljebb helyezi az állatot ez embernél. Viccek vagytok. :D
2021. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
70%

55 ezek mind olyan dolgok, amik nem szolgálják az egyensúlyt.

És hiába tud gondolkodni az ember, nem teszi. Pl. a Föld klímája érdekében sosem lettek volna képesek 2-3 nap “lockdown”-t csinálni. Pedig volt idő, hogy annyi pihi a közlekedésben megállította volna a felmelegedést. Persze most meg lehet csinálni, mint mindenki félti a tyúxaros életét.


Művészet. Megint csak magunknak, a saját szórakoztatásunkra. “Teljesen haszontalan” az ökoszisztéma számára. Persze én is szeretek bizonyos dolgokat, de be kell látbi, hogy ez is csak minket szolgál. A mi alkotási és dicsvágyunkat.

2021. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
48%
Aki pedig azt mondja hogy az állatok képtelenek az együttérzésre, kedvességre és a gondolkodásra, az abszolút nem tud semmit az állatvilágról.
2021. febr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
39%

Miért mennék a sittre? :D mert leszarom, ha bent égsz a házban? Elhiszem, hogy van egy cuki álomvilágod, de lesarkítom neked, hogy megértsd: a tűzoltónak sem szaba a saját életét kockáztatnia érted, szóval ha nagy gáz van, mindenképp megdöglesz.


És igen, változatlanul feljebb áll a kutyám nálad a rangsorban. :D

2021. febr. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
41%

59

Akkor szopd le anyad

2021. febr. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!