Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tényleg agyonüthetem, megmérge...

Tényleg agyonüthetem, megmérgezhetem azt a macskát, kutyát, tyúkot ami az én telkemre merészkedik?

Figyelt kérdés
Nem akarok ilyet tenni, csak érdekel, hogy van-e jogom a saját telkemen? Egy másik kérdés ihlette ezt a kérdést, ahol mindenki azt írta, hogy a tulaj a saját telkén azt csinál amit akar, és az állatok kötelessége az, hogy bekerítse az állatát, hogy ne tudjon átjönni. Na és ezt a dolgot a törvény is támogatja? Szóval jogosan ütöm agyon a tyúkokat is, ha átjönnek, és szétkaparnak mindent? A döglött tyúkokat meg visszadobálom.

2021. febr. 9. 03:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
80%

A 60-as (00:37-es, mert úgyis törlik) hozzászólás az indok amiért sokan többre tartják az állatokat az embereknél.

Nem mindenki tudja tolerálni az ilyen mértékű primitív trágárságot.

Ilyen bunkó stílusra is csak az ember képes.

2021. febr. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
51%
61! Igen. :D még biológiára sem járt be a nyomorult, innen látszik, hogy milyen IQ huszár és még van pofája többre tartani magát az állatoknál, amikor egy féreg élete többet ér mint az övé. :D valami frusztrált kis takony lehet.
2021. febr. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
57%
Jól elkanyarodtunk a kérdéstől:-) Mi ér többet? Amiből több van, és egyre több lesz, vagy az ami sokkal kevesebb van , mint volt, és még mindig egyre fogy? Na ugye! Mindemellett semmiképp nincs értelme minden állat, mindenáron való életben tartásának.
2021. febr. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
43%
Az ember élet ér többet, egyértelműen. XD
2021. febr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
64%
Emberélet egyben. XD
2021. febr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
19%

A kutyát jellemzően a primitív aluliskolázott alsó rétegek tartják:

"Svédország, a maga 54.135 $/fő GDP-vel Európa egyik leggazdagabb országának számít, ennek ellenére a svéd háztartások csupán 12%-ában él kutya. Romániában viszont, ahol a GDP csupán 13.669 $/fő, a háztartások 46%-ban találkozhatunk kutyával.„

Magyarország az Európai Unióban a második legkutyásabb ország sajnos.

2021. febr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
83%

LOL Ha ezt hallaná Erzsébet királynő...

Szerencsére kutyaugatás nem hallatszik a mennyországba, hogy témánál maradjak.

2021. febr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
80%

66 hiányos az elméleted. Eszerint elmondható a GDP és a kutyatartási szokások közti összefüggés, de nem vezetted, hogy hogy függ össze a GDP és az iskolázottság.

Nem hinném, hogy egyenes arányban van. Ha igen, adhatnál valami forrást.


Mellesleg románia állítólag lehagyta magyarországot, legalábbis mindig ezt szajkózzák a fanyalgók. Akkor nálunk több a kutyatartó mint romániában?

2021. febr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
25%

Úgy látszik teljesen igaz, amit írtam és nem véletlenül magukra vették.

A kutyatartók fele feketén tartja a kutyát. Nincsenek beoltva. Nincsenek regisztrálva, úgyhogy simán lehet, hogy Magyarországon, sokkal több kutya van, mint Romániában. Az Orbán is most tett fel egy képet, ahol az erdőbe póráz nélkül rohangál a kutyája. Tessék, egy ország vezetője sokmindent elmond a benne lakókról.

2021. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
12%
A forrást keresd ki magad, te primitív, még ennyit se tudsz, idézőjelben van téve, amit bemásoltam.
2021. febr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!