Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy leültél...

Volt már olyan, hogy leültél a földre, mert olyan árat mondtak állatorvosnál, amikor fizetni kellett?

Figyelt kérdés

Mindig kérdezem előre, mennyi lesz, mennyi ideig tart, stb.

Kitérő válaszokat adnak itt, és van egy érzésem, most olyan árat fognak mondani, hogy szívrohamot kapok.

Na akkor nem tudom, mit csináljak.

Többször megkérdezték, inkább elaltassák-e?

Ahhoz képest, hogy egy 1 éves macskáról van szó.

Csak kicsit komplikált baja lett. :(



2021. júl. 2. 07:36
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
72%

Keress egy számodra és a cicád számára megfelelő orvost.

Ahová én járok a kutyámmal állatorvos, rá sokan mondják, hogy jó doki, de nagyon drága. Nem vagyok gazdag nem azért viszem oda, hanem, mert teljesen megbízok benne,volt hogy rendelési időn kivül hívtam és azt mondta vigyem be a kutyát egy óra múlva.


Szóval ha találnál egy olyan helyet amivel egyébként elégedett lennél és nem úgy írnál róla, hogy csak a pénzre mennek akkor nem lenne ilyen problémád.

Kifizetéssek lehet akadna, nekem is volt, hogy egyszer költsön kértem baráttól dokira, de tudom, hogy megéri, megfelelő kezélést kap a kutyám, szükségtelenül nem kérnek több pénzt.


Tényleg javaslom, hogy keress másik rendelőt.


A cicádnak pedig gyógyulást.

2021. júl. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Van itt a környékünkön egy nagyon idős állatorvos, először benne gondolkodtam, az a tipikus "lódoktor", viszont ő lehet, kerek perec megmondta volna minden fillér nélkül, az állat menthetetlen, volt már vagy 10000 hasonló esete.

Na ezen a menőrendelős agyonhipózott padlós helyen még ezt se mondták, mi várható, még csak hasonló esetet se tudott mondani az orvos(gondolom 0 tapasztalattal nehézkes)

2021. júl. 2. 09:03
 13/43 anonim ***** válasza:
83%
Azért így más a helyzet ha valóban az ő hibájuk, legalább illene vállalni a felelősséget és mindent megtenni a cicáért, természetesen ingyen.
2021. júl. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
72%

A legtöbb amit egy alkalommal ki kellett fizetnem, 120 ezer volt. De abban a helyzetben pont leszrtam a pénzt, örültem hogy megmentették a kutyámat.

Eleve nem járnék olyan állatorvoshoz aki azt kérdezgeti hogy inkább elaltassa-e...

Nekik az elsődleges céljuk a gyógyítás kell hogy legyen, és csak a végső esetben szabad az altatásra gondolniuk, ha nincs más lehetőség.

2021. júl. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
56%

9: extraprofit.....???


Végezd el az egyetemet, nyiss egy magánrendelőt, és kérj alacsony árakat.


Garantáltan tülekedni fognak nálad! :-DDD


Amúgy meg szinte mindegyik rendelő árlistája nyilvános, meg leeht nézni előre!

2021. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
20%

12: tehát neked senki se jó...


Se az idős tapasztalt, se a fiatal, se a csilivili rendelő... Mondom, nyiss rendelőt!

2021. júl. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
84%
6-os nem a páciensek kutyái szarták tele,random kutyák,mivel az utcára nyílik.Odaszáradt több hetes szarokról beszélünk. Elhiszem hogy nem ők tehetnek róla,de szerinted ki fogja össze takarítani? Ez is a helyet minősíti. Ha neked a házad vagy kapud elé szarnak te is otthagyod? Én felszedem mert az én környezetem és én igényes vagyok rá.
2021. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
51%
Szerencsére még nem. De ha valami nagyon nagy összegre lenne szükség, amit nem tudok csak úgy bármelyik pillanatban kicsapni a zsebemből biztosan részletfizetést kérnék.
2021. júl. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
81%

Hat en szerencses vagyok ilyen szempontbol, nekunk nem volt ilyen problemank. Mielott kutyank lett volna, mar kerestem a kornyeken jo allatorvost, korbekerdeztem az ismerosoket, es kideritettem azt is, hogy hova nem erdemes menni.

Eddig 2x volt baj vele, egyszer nem akart gyogyulni egy seb a hasan, akkor csak vizsgalati dijat fizettem (6000), 2 oltas plusz szivferegtesztnel 16ezret, legutobb begyulladt a szeme, ott is vizsgalati dij, valamivel megfestettek a szemet, es 2 recept, ezt nem tudom mennyi volt, de ez is 10-12 korul lehetett. Simparica Trio tablettat is ott veszem, 12000 3 db a nagytestu kutyamnak. Naluk sosem ereztem azt, hogy direktbe le akarnak huzni, nyilvan van rajta haszon, de valamibol meg kell elni mindenkinek. 😃

2021. júl. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen még nem. Nekem voltak olyan időszakok az életemben, amikor elég rosszul álltam anyagilag, és persze olyankor mindig volt valami baj. Megkérdeztem előre az állatorvost, hogy mi mennyibe fog kerülni, és volt, hogy azt kértem, egy drága vizsgálatot halasszunk el a következő hónapra. A doki szerintem azóta is úgy gondol rám, mint a csóró gazdira, mert rászokott, hogy kapásból mondja mindenre, hogy "ez 25ezer körül lesz, csinálhatom?" Ezt a részét, mármint az ő véleményét letojom, de így legalább túl nagy meglepetés nem ér. És ez nagy dolog, mert amikor az idős cicám beteg volt, az minden alkalommal 100ezer fölötti összegbe került.
2021. júl. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!