Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy leültél...

Volt már olyan, hogy leültél a földre, mert olyan árat mondtak állatorvosnál, amikor fizetni kellett?

Figyelt kérdés

Mindig kérdezem előre, mennyi lesz, mennyi ideig tart, stb.

Kitérő válaszokat adnak itt, és van egy érzésem, most olyan árat fognak mondani, hogy szívrohamot kapok.

Na akkor nem tudom, mit csináljak.

Többször megkérdezték, inkább elaltassák-e?

Ahhoz képest, hogy egy 1 éves macskáról van szó.

Csak kicsit komplikált baja lett. :(



2021. júl. 2. 07:36
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
76%
Volt hogy meglepődtünk, de mivel van biztosításunk, azért nem kerültünk még soha sokkos állapotba.
2021. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
79%

30


Ha beírás alatt a beiratkozást érted, akkor az nálunk az aulában zajlott.


Igen, volt ilyen könyvtárismereti óra, de nem volt kötelező részt venni rajta, vagy talán nem is volt, csak valami online tájékoztató.


Nem hazudok, de ismétlem, az online félévek alatt, kicsit másabb volt az elmúlt két félév 😂

2021. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
43%

32.-nek.


Aha...tehát gyakorlatilag csak papíron...izé...online vagy hallgató, és gőzöd sincs a szakmáról.

De azért osztod az észt.


Én vagy 20+ éve vezetek, akkor már F1 pilóta vagyok!!!

2021. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

Én még valahogy kinyőgöm ezt a pénzt, de azért szomorú, hogy pár pénzhajhász akárki miatt lesz lassan extraluxus az állattartás.

És akkor jön a kérdés az egyszerűéktől: akkóminektartaszállatot?


Minek, természetesen azért, hogy megvegyed a rózsadombon a 3 szintes nyaralód, meg hozzá a jachtot, a kisfiad terepjáróját, meg a 2 havi egzotikus nyaralásod.

Mindezt ilyen 1 szülős, létminimumon tengődő anyukák gyerekétől beszedve, akinek van egy nyuszija, hörcsöge, cicája, kutyája...

2021. júl. 2. 16:17
 35/43 A kérdező kommentje:
...amúgy egy győri rendelőről volt szó.
2021. júl. 2. 16:18
 36/43 anonim ***** válasza:
34%

"lassan extraluxus az állattartás"

Őszintén? Támogatom, pedig akkor én se engedhetem meg magamnak. Miért kell nyomorult állatokat azzal nyúzni, hogy kedvtelésből nekik nem megfelelő körülmények között tartjuk őket? Annyi állat kerül a menhelyre emiatt, borzasztó... akkor már legyen luxus, bármennyire nem vagyok gazdag és bármennyire is szeretem az állatokat...

2021. júl. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
59%
34: igazi demagóg proli érvelés.....
2021. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
88%
Nem letszükseglet a kisállat!
2021. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
84%

33 kicsikét magad alatt vágod a fát ;)


Egy szakmát nem éppen az egyetemen ismer meg az ember minden oldalról, hanem a való életben vett tapasztalatai során is.


Aztán kérlek ezt a kemény két félévemmel ne fikázz se engem, se a többi 120 évfolyamtársamat, mert nem a mi hibánk, és nem levelezőre járunk, hanem rendes oktatásban veszünk részt.


Az hogy ezzel jössz, ebbe tudsz csak belekötni, hogy hányszor voltam már a könyvtárban, eléggé mutatja, hogy csak kötekedni jöttél ide (mint máskor is), semmi közöd a kérdéshez és még csak normális ellenérveid sincsenek a válaszomat illetően.


Ne rontsd itt a levegőt.

2021. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
84%

Lehet biztosítást kötni háziállatra. Lehet részletfizetést kérni. Kölcsönkérni rokontól. Végső esetben alapítványok, állatbarátokat is meg lehet kérdezni, valaki csak lesz, aki segít. Nem igaz, hogy ennyire megoldhatatlan egy életmentő műtét kifizetése, amit az állat életében talán egyszer, max. kétszer kell elvégezni, de akkor már sokat mondtam. Kiegészítőket meg nem az állatorvosnál kell vásárolni, hanem kisállatboltban. Az állatorvos persze, hogy rárak egy csomó profitot ezekre a termékekre, mert ő elsősorban nem árusítással foglalkozik, az csak plusz bevétel a kasszába.


Persze az érem másik oldala meg a gazda, aki nem tenyésztőtől vásárol és csodálkozik, hogy minden egyes látogatással otthagy ötvenezreket az orvosnál. De ebbe most ne menjünk bele.

2021. júl. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!