Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy leültél...

Volt már olyan, hogy leültél a földre, mert olyan árat mondtak állatorvosnál, amikor fizetni kellett?

Figyelt kérdés

Mindig kérdezem előre, mennyi lesz, mennyi ideig tart, stb.

Kitérő válaszokat adnak itt, és van egy érzésem, most olyan árat fognak mondani, hogy szívrohamot kapok.

Na akkor nem tudom, mit csináljak.

Többször megkérdezték, inkább elaltassák-e?

Ahhoz képest, hogy egy 1 éves macskáról van szó.

Csak kicsit komplikált baja lett. :(



2021. júl. 2. 07:36
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
79%

Tengerimalaccal jártam a megye egyetlen egzós dokijához.

Kb félrekezelte a malacot, de súlyos összegeket kért el tőlem. 1 vizsgálat, 2 szuri, egy kis Meloxidyl(max.2ml), puff 8.000Ft. Csak pislogtam, hogy jól hallom-e.


Akár hányszor mentünk, 5.000Ft alatt nem úsztam meg a viziteket.


A vége az lett, hogy a félrekezelt malackát el kellett altatni, de mire mentünk volna a rendelőbe, a kezeim közt ment el...utólag belegondolva "örülök", hogy az otthonában, nyugodtan pihenhetett meg, és hogy nem annak a szemét dokinak fizettem azért, hogy az életét is kioltsa.

2021. júl. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
85%
Nem, mert elmondja a dokim mennyi lesz. Ha kitérő válaszokat adna máshova mennék.
2021. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
37: A te benyögésed meg az a tipikus sznob/zs kategóriás....gondolom a nagyapucid/anyucid is megúszta (sajnos) a cyklon b-t...
2021. júl. 14. 07:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!