Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy anya megenged...

Mit tegyek, hogy anya megengedje a törpemalacot?

Figyelt kérdés

Karácsonyra ezt szeretném tőle és a nevelőapámtól kapni,de azt mondja,hogy nem jöhet több állat a házba(egy kistestű kutyánk és egy perzsacicánk van).

Meg hogy a kutyánkkal sem foglalkozom,Ő viszi mindig sétálni,Ő viszi kozmetikushoz,Ő eteti....Erről nem én tehetek,sokat kell tanulnom,utána pedig már fáradt vagyok,de mindig játszok a kutyánkkal és engem nem hagy aludni éjszaka,nem őt(velem alszik a kutyus).

De egy malac olyan cuki lenne,a kutyánknak is lenne játszótársa(a cicánk nem annyira játékos,inkább alszik egész nap).


Hogy beszéljem rá?


14L


2011. nov. 6. 18:00
1 2 3
 21/29 bánomisén ***** válasza:
Kérdező, ha nem akarsz ismeretlenektől kritikákat kapni, akkor ne írj olyan oldalra kérdést, ahol ismeretlenek válaszolnak neked :-) Ha mégis írsz, akkor meg fogadd el, hogy más a véleményük, mint a tiéd.
2011. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"Ő biztosan olyan környezetben él,ahol ez az elfogadott...mást nem nagyon tudok elképzelni."


Igy gondolom en is.

2011. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
54%

"Változatlanul azt gondolom, hogy az anyja nyakába varrni egy disznót nem szép dolog"


Hát a "nem szép dolog" es annak a szónak a jelentése messzebb van egymastol mint Makó Jeruzsálemtől... Ez egy vélemény, az meg egy olyan jelentésű szitokszó, amit se 14 evesre, se 44 evesre nem hasznalhat senki semmilyen jogon, még akkor se, ha egy prostituált volna, aki megkárosított téged. Tudod: "ertelmes ember nem szemetel, a többinek meg tilos"....

2011. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

75%.os !


1. Nem vagyok se elkényeztetett,se nyafka.

2.Mégis mit kellett volna írnom a kérdéshez?

Talán ezt:"Ja,amúgy anya nem csinál nagyon itthon

semmit,szóval lenne ideje a malacra."

Szerintem ez nem olyan fontos infó,amit megkéne osztanom.

3.Ez nem disznó,hanem malac !

A disznó az koszos,büdös és nagy.

2011. nov. 6. 19:48
 25/29 bánomisén ***** válasza:
Kérdező: A disznó gyerekét hívják malacnak. Ha felnő, disznó lesz belőle. És hamarabb felnő, mint egy embergyerek. Egy év se telik el és már egy kész disznó röfög a lakásban :-))
2011. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Attól nem kell félni, ez egy spéci disznófajta ami kicsi marad, ezért hívják törpemalacnak. :)
2011. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Ugyan erkölcscsősz, hidd el én kakkantok a véleményedre magasról (ráadásul szerintem a ribizli nem csúnya szó), ahogy a a kérdező is tojik rá, de üsd csak a dobokat tovább, valakinek a szemében bizonyára hatalmas leszel ezáltal :)

És kérlek, hogy máskor a kérdésre válaszolj, mert én is kimoderáltatlak

2011. nov. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! néhány váloszólónak télleg igaza van... h előbb mutasd meg anyudnak (kb 1 évig)hogy tudsz rendesen gondozni állatot... ha még 1 év múlva is annyira odavagy a törpemalacért fogadni merek h gondolkozik rajta mert bemutattad neki h komolyen gondolod és nem csak egy bekattanásod ami 3 hónapmúlva elmúlik és akkor már a minimajom kell...

én 2 évig ettetem a kutyánkat sétáltattam... és utána végre kaptam 2 tengerimalacot...:)

őket is már 6 éve gondozom... most höri és akvárium mániám van... de mivel 17 vagyok.. mondta anyumh ha jól bírom a tanulást eleget alszom .... akkkor lehetnek állataim... de nekem náluk több bizti nem kell! :)

2011. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 gaxal ***** válasza:
én ugy voltam kell minden de 1 et megkaptam a 20l es akváriumot majd rá 2 évvel a tartalmát áttelepítettem egy 80literesbe majd kaptam egy kutyát is 3 év múlva és most értettrem meg h ha a halakról nem gondoskodtam volna miért nem kaptam vona kutyát hidd el anyukád jót mond én megbecsültem 5 évig az ukváriumot és a kutyát is most elég sok a dolog a kettővel neked meg eggyel van olyan marhanagy dolgod KI A KICSIT NEM BECSÜLI A NAGYOT NEM ÉRDEMLI
2011. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!