Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy anya megenged...

Mit tegyek, hogy anya megengedje a törpemalacot?

Figyelt kérdés

Karácsonyra ezt szeretném tőle és a nevelőapámtól kapni,de azt mondja,hogy nem jöhet több állat a házba(egy kistestű kutyánk és egy perzsacicánk van).

Meg hogy a kutyánkkal sem foglalkozom,Ő viszi mindig sétálni,Ő viszi kozmetikushoz,Ő eteti....Erről nem én tehetek,sokat kell tanulnom,utána pedig már fáradt vagyok,de mindig játszok a kutyánkkal és engem nem hagy aludni éjszaka,nem őt(velem alszik a kutyus).

De egy malac olyan cuki lenne,a kutyánknak is lenne játszótársa(a cicánk nem annyira játékos,inkább alszik egész nap).


Hogy beszéljem rá?


14L


2011. nov. 6. 18:00
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

De majd a malaccal foglalkoznék,a kutyánkkal is játszom minden este és ott is alszik velem.

Olyan édes és ráadásul nem is nő meg,hanem pici marad és azt mondják,hogy olyan,mint egy kutya.


Anyának pedig nem hiszem,hogy olyan nagy háztartást kéne vezetnie,kedves 18:12,mivel heti 3-szor jön a bejárónő és nem is főz valami gyakran.

Szóval inkább gondolkozz,mielőtt kioktatsz,mert rájössz,hogy nem is tudod,hogy és milyen körülmények között élünk.


Ő is szereti az állatokat,mert imádja a kutyánkat és a macskánkat is,csak állítja,hogy elég nekünk ez a kettő.

Pedig tudom,hogy Ő is imádná a kismalacot.


Nem csak kutyaméretű van,gondolom,de akkor majd keresünk olyan tenyésztőt,ahol nagyon picik vannak,a kutyafajtákból is több méret van.

2011. nov. 6. 18:25
 12/29 bánomisén ***** válasza:
69%
Kérdező, nem kell megsértődni a válaszokon, inkább gondolkozz el rajtuk. Ha meg nem bírod a kritikát, akkor tessék kutyát sétáltatni, kutyakozmetikushoz vinni és etetni, és ha ezt már egy jó ideje szorgosan csinálod, akkor panaszkodni, hogy nem engedik a malacot.
2011. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
55%

Azon sértődött meg, hogy hülyeséget mondtatok.

Az anyukája állítása szerint nem vezet háztartást.

Nem hiszem, hogy a válaszolók ezt jobban tudják nála.


Ezen sértődött meg, nem a válaszokon, de látom kezdődik már a kiforgatás, szokásos.

2011. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 bánomisén ***** válasza:

Előző: Tényleg nem tudhatjuk, főleg, ha oda sem írja :-) Vagy te látod a kérdésben ezt az infót?


Kérdező, sírj, hisztizz, talán célt érsz. Meg ebben valószínűleg jó is vagy :-)

2011. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
51%
Ott írta le a válaszában.. ezután leszólták. Teljesen igaza volt.
2011. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy megengedje, előtte mutasd meg, hogy a kutyával is foglalkozol. Nekem is nagyon sokat kell tanulnom, gimnáziumba járok, 7re megyek és 3kor érek általában, mégse panaszkodom, hogy nincs időm a kutyára, pedig nagyon sokat kell tanulnom itthon is. Nem hiába gimnázium. Fáradt vagyok nagyon, mégis van időm a kutyát megfésülni, levinni, játszani vele. Szóval szerintem ne kifogásokat keress, hanem csináld meg, még ha lusta is vagy rá, s majd csak ez után jöhet a malac. Ne kelljen azért, mert cuki!!! Ne kínozd.

(18:11-es, 80%-os voltam)

17/L

2011. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 bánomisén ***** válasza:
Jaaaa... a válaszában! Akkor még nem volt válasza, amikor az első néhány válaszoló megjelent.
2011. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy lehet 75%-os az a valaszolo, aki ezt a szot hasznalja raadasul irasban egy 14 eves kislanyra....

Kimoderaltattam, de sajnalom, hogy a hozzaszolas torlesen kivul smemi mas kovetkezmenye nincsen, legalabbis nem tiltjak ki az oldalrol az ilyet.

2011. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nem is nekik szólt be..
2011. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Bírom a kritikát,de nem az olyat,ahol olyanok írnak,akik nem is ismernek.

Ez kb. olyan,mintha valaki nem is nézne meg egy filmet,de már mondaná,hogy az mekkora sz*r(már bocsánat a példáért).


A 75%-os pedig csak magát minősíti,de gondolom nem zavarja,hogy így ír másokról,Ő biztosan olyan környezetben él,ahol ez az elfogadott...mást nem nagyon tudok elképzelni.

2011. nov. 6. 19:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!