Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért fontosabb az állat az...

Miért fontosabb az állat az embernél?

Figyelt kérdés

A saját környezetemben is rengeteg példa van arra, hogy valaki a kutyáját, macskáját, lovát jobban megbecsüli, többet költ rá, többet foglalkozik vele, mint a saját családját (ha egyáltalán van neki).


Itt a gyík állatrovatában már nem tudnak hova egymásra licitálni az állatimádók. Aki nem költ tízezreket az állatára, nem foglalkozik vele naponta órákat az nem becsületes, nem felelősségteljes, nem állatbarát állítólag.


Társadalmi méretben is szembeötlő, hogy az állatvédő szervezetek, az állatvédelmi törvények, az állattartáshoz kapcsolódó büntetési tételek egyre erősödnek.


De közben hol vannak az emberi kapcsolatok?


2012. okt. 9. 14:05
 71/91 Ilyent ***** válasza:
10%

Ne haragudj de a tumor mióta kilátástalan. Mert szerintem elmondták hogy lehet műteni vagy sem. Ha igen talán még egy százalékot is kaptál. Szóval van kilátásod a helyzetre.

Emellett gondolom nem küzdesz étel és fűtés problémával???

2012. okt. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:
77%

Az egy százalék-ennyit adtál nekem, köszi--a hajléktalannak is megvan...

Szerinted a rokkantsági ellátásból bőven telik fűtésre, és élelemre....?????

2012. okt. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 Ilyent ***** válasza:
8%

Bocs én a százalékot úgy értettem hogy mondtak neked 25 50 75 %-ot.

Fűtésre és élelmemre??? Internetre és számítógépre biztosan. Ha annyira sz@r lenne a helyzeted már megváltál volna tőlük. Még ha csak 5e Ft ér is.

2012. okt. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:
81%

A gépet, internetet a gyerekeimtől kaptam..

De nem fogok itt magyarázkodni..

2012. okt. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 Ilyent ***** válasza:
8%
Nem is kell, de látszik hogy nem kilátástalan a helyzeted.
2012. okt. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:
63%

Ilyent! te eddig mennyi rászoruló emberen segítettél?


Azt megfigyeltem, hogy leszólod azt, aki szívesen segít egy állaton, vagy jobban ragaszkodik a házi kedvencéhez, mint egy vadidegen emberhez. S belekötsz egy beteg emberbe.

Ki is akkor a lelki roncs?:S

2012. okt. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
82%

Hihetetlen...Egy válaszoló leírta a véleményét,leírta,hogy tumora van erre te felháborodva azt írod,hogy az nem kilátástalan?Honnan tudod,hogy nem 2 hónapja van hátra?

Én itt azt vetem észre,hogy akik az állatok pártját fogják sokkal együttérzőbbek mint az emberpártiak..

Azt meg ne mond,hogy egy hajléktalan aki totál részeg azon segíteni kell,ha piára van akkor legyen másra is.

Nézz körül,hogy még a hajléktalanok többsége is,hogy ragaszkodik a kutyájához vagy macskájához,gondolom nem normálisak.


"Egy nemzet nagysága és erkölcsi fejlettsége híven tükröződik abban, ahogyan az állatokkal bánik." M.G.

2012. okt. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
82%
Ilyent, te egy akkora gyökér vagy, hogy föld nem látott még ilyen embert. Felnőttek nem csinálnak ilyet? A szemem láttára dobtak ki egy autóból bezsákolt, agyonvert kiskutyákat!!!Na azok sem gyerekek voltak! És még ha gyerek is kínoz állatot. Nehogy már természetes legyen. Te egy álszent gyökér vagy. Ír ide valaki, hogy tumora van, és még azt az embert is leoltod, és kimagyarázol mindent? Normális vagy te, szerencsétlen? Hogyan szarhatott a világ ilyen "embereket"? Na látod, nekem az ilyen emberekkel van tele a tököm, mint te. Okoskodik, mindent tud, aztán ha tudnánk, hogy ki vagy, azt hiszem csak egy szerencsétlen, szánalmas senkit látnánk. Mert akiből ilyen szintű rosszindulat árad, mint belőled, azt én nem embernek nevezem, hanem selejtnek. Na, egy kóbor kutyára előbb felnézek, mint az ilyenekre, mint te.
2012. okt. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 Ilyent ***** válasza:
10%

Hihetetlen meg selejt??? Micsoda az hogy hallok egy ilyen történetet és nem kezdek el pityeregni mit valami kisgyerek. Élelem meg fűtés nincs gép meg internet van. Ezek a dolgok nem feltétele a megélhetésnek mármint a gép és a net. Hozzáteszem Kedden pont egy ilyesmi gyerek jött át hozzám hogy adjak nekik pénzt mert ugye nincs nekik(feleség+gyerek) de a legújabb iphone 5 ott mosolygott nála. Amikor mondtam neki hogy vigye el a telefont zálogba vagy én átveszem zálogba még ők voltak felháborodva. Hát bocs hogy de hogy ti ezt rosszindulatnak nevezitek akkor legyen az. Hozzáteszem a telefon még mindig meg van a családnál fűtés meg sehol.

"Azt meg ne mond,hogy egy hajléktalan aki totál részeg azon segíteni kell,ha piára van akkor legyen másra is."

Állandóan ezzel jönnek az emberek. Aki leissza magát mert valami csalódás éri az szerinted miért teszi??? Hogy felejtsen. Azért kíváncsi lennék ha olyan helyzetben lennétek hányan kacsingatnátok a pia felé??? Amikor feladsz minden emberi mivoltodat és úgy élsz mint egy kutya.

Utolsó

"Na látod, nekem az ilyen emberekkel van tele a tököm, mint te."

Mert nem az van amit te szeretnél csak azért??? Te is csak egy olyan ember vagy akit két perc alatt leiskolázok és ez nyomja a piciny lelkedet. Ha kapsz egy pofont még arra sincs merszed hogy vissza adjad.

Akkor ki a selejt???

"Okoskodik, mindent tud, aztán ha tudnánk, hogy ki vagy, azt hiszem csak egy szerencsétlen, szánalmas senkit látnánk." :) Élőben csak da-dadognál meg a földet néznéd mert még a szemkontaktust is elkerülnéd.


"Ilyent! te eddig mennyi rászoruló emberen segítettél?" Nem tudom nem számolom. Csak annyit tudok hogy a legsikeresebb akcióm eredményét Balázsnak hívják hajléktalan volt és jelenleg Münchenben dolgozik 40€ körül.

2012. okt. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
72%

Akkor hidd el, te jó ember vagy....


Más véleményére meg nem figyelsz, ha igen agressziven válaszolsz...

Nem érdemes veled vitatkozni..:))

Kutyám értelmesebb...

Remélem nem főnök vagy valahol...

Azon is csodálkoznék, ha lenne családod...:)))

Lehet, már elmenekültek tőled.. Szibériába..

Mert ott is melegebb van, mint a te lelkedben, szívedben..

Ez nem csak pénz kérdés..AZ EMBERSÉG...

2012. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!