Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért fontosabb az állat az...

Miért fontosabb az állat az embernél?

Figyelt kérdés

A saját környezetemben is rengeteg példa van arra, hogy valaki a kutyáját, macskáját, lovát jobban megbecsüli, többet költ rá, többet foglalkozik vele, mint a saját családját (ha egyáltalán van neki).


Itt a gyík állatrovatában már nem tudnak hova egymásra licitálni az állatimádók. Aki nem költ tízezreket az állatára, nem foglalkozik vele naponta órákat az nem becsületes, nem felelősségteljes, nem állatbarát állítólag.


Társadalmi méretben is szembeötlő, hogy az állatvédő szervezetek, az állatvédelmi törvények, az állattartáshoz kapcsolódó büntetési tételek egyre erősödnek.


De közben hol vannak az emberi kapcsolatok?


2012. okt. 9. 14:05
 81/91 anonim ***** válasza:
73%

Ilyent b+, neked valami kurv@nagy gáz van az agyaddal! Te is hajléktalan voltál vagy mi az isten van veled?

Ne mondd már, hogy egy rosszindulatú, nem műthető daganat nem olyan kilátástalan, mint a hajléktalanság!

Ha ennyire szívügyed a hajlékonyak megmentése, akkor csak rajta, vakard ki őket a sz@rból, ha tudod... De mégis milyen jogod merészelsz itt osztani egy beteg embert, csak azért mert ő elítéli az emberi kegyetlenséget? Egyébként meg több hajléktalant láttam már, akinek egyetlen társuk a kutyájuk volt. Pff, még ezekbe a számkivetett emberi roncsokba is több empátia szorult, mint beléd... Fogd már fel a gyepes agyaddal, hogy az állatok NEM FELELŐSEK az emberi nyomorért, az ember viszont felelős az állatok balsorsáért... A degenerált pszichopata kegyetlenkedésekre pedig végképp nincs mentség! :S

2012. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:
58%

"Élelem meg fűtés nincs gép meg internet van. Ezek a dolgok nem feltétele a megélhetésnek mármint a gép és a net."


Az ész, a lélek és agy viszont jó, ha van...



"Azt meg ne mond,hogy egy hajléktalan aki totál részeg azon segíteni kell,ha piára van akkor legyen másra is."

Állandóan ezzel jönnek az emberek. Aki leissza magát mert valami csalódás éri az szerinted miért teszi??? Hogy felejtsen. Azért kíváncsi lennék ha olyan helyzetben lennétek hányan kacsingatnátok a pia felé??? Amikor feladsz minden emberi mivoltodat és úgy élsz mint egy kutya."


Ebben igazad van fiacskám, viszont sajnos nem látom, hogy ezek az emberek megpróbálnának ebből kimászni. Amit kapnak lóvét, el is isszák, ahelyett, hogy megpróbálnának valamit kezdeni magukkal. Plusz az internet neked is luxus, ha annyira sajnálod őket, fürdetsd meg és szállásold el őket pár napra.



Utolsó

"Na látod, nekem az ilyen emberekkel van tele a tököm, mint te."

Mert nem az van amit te szeretnél csak azért??? Te is csak egy olyan ember vagy akit két perc alatt leiskolázok és ez nyomja a piciny lelkedet. Ha kapsz egy pofont még arra sincs merszed hogy vissza adjad.

Akkor ki a selejt???



TE!



"Okoskodik, mindent tud, aztán ha tudnánk, hogy ki vagy, azt hiszem csak egy szerencsétlen, szánalmas senkit látnánk." :) Élőben csak da-dadognál meg a földet néznéd mert még a szemkontaktust is elkerülnéd.



Da-Dadogva mondom, hogy megértsd:

F-f-f-f-fa.sz v-v-v-agy!!!!!!!!!!!!!4



"Ilyent! te eddig mennyi rászoruló emberen segítettél?" Nem tudom nem számolom. Csak annyit tudok hogy a legsikeresebb akcióm eredményét Balázsnak hívják hajléktalan volt és jelenleg Münchenben dolgozik 40€ körül.


40 eurót itt is megkeres, pótold ki neki, vagy takarodj ki mellé...

2012. okt. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim ***** válasza:
40%

ma 16:30


Én sem írhattam volna szebben, köszönöm!:)

2012. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:
27%
:) örülök, ha tetszett :)
2012. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 Ilyent ***** válasza:
16%

Hogy felvitte az isten a dolgotokat. A többi kérdésnél meg azt írjátok hogy mennyi megaláztatást kaptok az emberektől most persze tudtok magyarázni. Ez igen kérem.

És milyen jó hogy név nélkül írtok.

81-es "ember viszont felelős az állatok balsorsáért" De itt ti az állatok alatt a kutyát és a macskát értitek és nem számít bele a csirke vagy a disznó. Játsszátok a nagy állatvédőt aztán ugyanúgy húst esztek.

82-es Mire lennél képes??? Maximum arra hogy becsurgatsz a nadrágodba. Eltudom képzelni hogy úgy nézel ki mint egy jóllakott óvodás. Azt hiszed elérted a vágósúlyt aztán mindenki fél tőled. Egypár ilyen mikuláscsomaggal mit te találkoztam. Ti vagytok azok akik egy verés után futva mentek a rendőrségre.

83-as Még te írod hogy agy meg ész jó ha van. Hol keresel te 40€ vagyis kb 11e Ft óránként??? Vagy az hitted hogy egy nap ennyit keres??? Amúgy kíváncsi lennék hogyan törnél ki a hajléktalan sorsból.


És ti mit tettetek az állatokért??? Terméseztessen a sajnálaton kívül. Na most írhattok olyan dolgokat hogy 10 kutya van a kertedben. Mert szerintem semmit nem csináltatok.

2012. okt. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim ***** válasza:
47%

Zseni vagy 83 !!!


Csókoltatlak, akivel szeretnéd......

Mindenkinek zőőőd kéz.

Ilyentnek piiiros :(((

Má één is dda dogok....:)))

2012. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim ***** válasza:
77%

"De itt ti az állatok alatt a kutyát és a macskát értitek és nem számít bele a csirke vagy a disznó. Játsszátok a nagy állatvédőt aztán ugyanúgy húst esztek."


De te ezt miből gondolod, te idióta? :) Aki igazán állatbarát, annak minden állat beleszámít. Ugyanúgy közfelháborodást vált ki a haszonállatok rossz körülmények közt való tartása, vagy megkínzása, mint a kutyáké. Én pl. simán arrébb teszem a csigákat az útról, hogy a hozzád hasonlóak ne tapossák el. Egy csirkét sem lennék képes levágni, úgyhogy ha ezen múlna, valószínűleg az életben nem ennék húst. De egyébként elég agyhalott logikád van: ha valaki normális körülmények között felnevel egy disznót és levágja, az feljogosít más aberrált embereket arra, hogy kutyákat dobjanak az utcára, vagy netán megkötözött lábbal bedobják a folyóba? Most komolyan, dögöljenek meg az állatok, mert vannak hajléktalanok is?

Egyébként meg én adományoztam már állatmenhelynek, és dolgoztam is ott önkéntesként, és több állatot fogadtam már be az utcáról. Valóban. Mindegyiken nem segíthetek sajnos, mert annyi pénzem nincs. De a lehetőségeinkhez mértem megtettük amit tudtunk. Ennyi...

2012. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 Ilyent ***** válasza:
12%

88-as Hol olvastál olyant hogy a ferde hajlamú embereket nem ítélem el akik szerencsétlen állatokat kínoznak??? Mert szerintem sehol. Itt azokkal az emberekkel van a probléma akik verik a mellüket hogy ők mennyi mindent tettek az állatokért. De a legnagyobb baj az hogy ezt csak gondolatban teszik. Persze itt is van kivétel. De mint látod nem özönlik a betűfolyam hogy ki mit tett. És az idióta, agyhalott,gyökér... (mármint én szerintem) eddig csak te írtad le hogy mit tettél az állatokért. És a többiek??? Gondolom még mindig a menhelyen takarítanak.


89-es Biztosan én járnék úgymond rosszul mert soha nem ütnék meg nőt. Előbb vágnám le a kezem. De párév muay thai és mma után élvezném ahogyan ütnél rúgnál. És igen csak abba szólók bele amibe nem egyezik a vélemény.

Névtelenség: Tudod ez olyan mint a Coca-Cola, Henkel, BMW nem tudod hogy ki áll mögötte de a terméket jól ismered. Csak ezért fontos egy név

Nem azt mondom hogy írja ki mindenki Kiss Pista Siófok nemlétező u. sehány szám.

2012. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:
64%

Te meg miért nem hurcolod már fel az agyonpiált, összepisilt

részeg hajléktalant fürdetni, etetni...???

Annyira ember szerető vagy..:((

Sok hajléktalan fázik, Te meg itt dumálsz??

A mi állataink már kaptak ma enni..Te hány hajléktalant etettél meg ma ??

Gép előtt ülsz, azok meg fáznak. Fogadd be őket...

Mi is azt tesszük az állatokkal..Veszünk nekik élelmet is..De neked még azt se kell..elég a kannás bor...

2012. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:
71%

"Itt azokkal az emberekkel van a probléma akik verik a mellüket hogy ők mennyi mindent tettek az állatokért. De a legnagyobb baj az hogy ezt csak gondolatban teszik."


Nézd, ebben biztos van igazság. Nyilván van olyan, aki "csak" elvben támogatja az állatvédelmet. De ez ugyanígy igaz a másik táborra is, akik meg kizárólag az emberek mellett kardoskodnak. Itt szerintem azzal van a gond, hogy segíteni MINDIG nemes dolog, legyen szó rákos gyerekekről vagy "csak" állatokról. Mindkét csoportnak szüksége van a segítségre. De mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit és hogyan támogat, és ezért elítélni valakit borzasztóan primitív dolog. Ha valaki elítéli azt, aki kutyákat támogat, akkor tessék, menjen és támogasson éhező embereket, vagy akiket ő szeretne. Ennyire egyszerű az egész. Nem ítélkezni kell, hanem cselekedni.

2012. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!