Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt tette a kutyámmal a...

Ezt tette a kutyámmal a gyereke aztán az anyjának áll felljebb?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám, kis havanese, és imádnivaló. Mikor sétáltatom, akaratlanul is belebotlok anyukákba és gyerekekbe. A gyerekek hangosan és fejhangon elkezdik mondani, hogy milyen cuki és sokszor kérdezés nélkül nekiálnak simogatni a kutyámat. Engem ez baromira idegesít, jópárszor viszont eltűrtem. Viszont volt egy eset, ami felháborított, ezért nem engedem már nekik simogatni a kutyát. Egy kisgyerek, ilyen 6-7 év körüli, odarohant a kutyámhoz és belerúgot, aztán visszaszaladt az anyjához. Nagyon dühös lettem, oda mentem hozzá meg az anyjához és megkérdeztem, hogy mégis mit képzel, meg meg kéne tanítani a gyereket arra hogy nem bántunk más élőlényt. A nő felháborodott, hogy ne vonjam kétségbe a gyerek nevelését stb. és mondta, hogy a gyereke utálja a kutyákat azért rúgott bele. A gyerek csak ott röhögöt magában, és mikor kérdeztem hogy neked hogy neki hogy esne ha valaki belerúgna, az anyja teljesen kiakadt, hogy megfenyegedtem a gyerekét (?) és hogy fel fog engem jelenteni. Mondtam hogy csak rajta, úgy is nekem van igazam mert ilyet senki se csinál, akkor se ha utálja a kutyákat, azok az emberek inkább csak kerülik őket (meg nyílván nem volt megnevelve a gyerek) Utána az anya elküldött a búsba és továbbállt a gyerekével. Még mindig forr a vérem ha rá gondolok. Nektek mi a véleményetek erről?

2020. ápr. 20. 21:51
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
98%
Ez valami borzasztó.. Mondanám, hogy próbáld meg elengedni, de ez tényleg felháborító. Pont, hogy neked kéne feljelenteni őket.
2020. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
95%

Anyuka egy paraszt.


Én ott reflexből adtam volna a gyereknek egy pofont. Tanulja szépen meg, hogy a tetteinek következményei vannak.

2020. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
95%

A nő és a gyerek beteg, agybeteg.

Jól tetted, hogy vissza szóltál. Ilyen apró kutyába belerúgni nagyon veszélyes is lehet, ha erős a gyerek.

Ugyan ezt tettem volna a helyedben. Nem csak a gyerek de az anyja is rosszul van nevelve, sőt még sincs nevelve.

BETEGEK!

2020. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
85%
remélem, jól pofánverted a gyereket is meg az anyját is
2020. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Hát én is azt tettem volna, de akkor nagyobb balhé lett volna.
2020. ápr. 20. 22:08
 6/49 anonim ***** válasza:
97%
Köszi, most úgy felhúztál, hogy nem fogok tudni elaludni egy darabig :D. Ha valaki,, akár egy gyerek, a kisujját emelné a kutyámra (aki atom jámbor), oltári nagy balhét csapnék.
2020. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
96%
Evidens,hogy kérdezés nélkül nem simogatjuk más kutyáját,de még belerúgni...kutya helyében úgy megharaptam volna a gyereket,hogy az anyja is belepusztul.
2020. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim válasza:
100%
Egyértelmű, hogy igazad van, egy védtelen kisállatot nem bántunk, még akkorsem, ha gyerek az illető. Nyilván nem lett neki megtanítva,hogy még mások dolgaiban sem teszünk kárt, nemhogy állatban. Az, hogy utálja a kutyákat, nem magyarázat. Én egyenesen rettegek a kutyáktól, (kivéve a sajátomtól), de eszembe se jutna az, hogy bántsam őket.
2020. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
92%
Én nem vagyok az erőszak híve, sőt de mikor azt mondta az anyja, hogy utálja a kutyákat azért rúgott bele, neked kellett volna a gyerekbe és/vagy az anyjába rúgni majd azt mondani, hogy te pedig az olyan embereket utálod, mint ők és elsétálni. Így hátha megértették volna mekkora parasztok is.. Elképesztő milyen emberek mászkálhatnak szabadon és még szaporodhatnak is.
2020. ápr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak ilyen irdatlanul tirpák emberek. Őket meg állatkínzásért lehetne feljelenteni. Szerintem ezt senki se hagyta volna szó nélkül.

Sógornőmmel is történt hasonló. Parkban ültek a kutyájával egy padnál. Arra ment egy anyuka a gyerekével, a gyerek meg simán rátolta a rollerét a kutya lábára. Sógornőm szólt a nőnek, hogy "te mondod meg neki, hogy nem toljuk rá a rollert a kutya lábára, vagy én mondjam meg?"

De durva, hogy odáig jutottunk, hogy már nem lehet az utcán sem nyugodtan megmaradni más emberek hülyeségei miatt.

2020. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!