Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt tette a kutyámmal a...

Ezt tette a kutyámmal a gyereke aztán az anyjának áll felljebb?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám, kis havanese, és imádnivaló. Mikor sétáltatom, akaratlanul is belebotlok anyukákba és gyerekekbe. A gyerekek hangosan és fejhangon elkezdik mondani, hogy milyen cuki és sokszor kérdezés nélkül nekiálnak simogatni a kutyámat. Engem ez baromira idegesít, jópárszor viszont eltűrtem. Viszont volt egy eset, ami felháborított, ezért nem engedem már nekik simogatni a kutyát. Egy kisgyerek, ilyen 6-7 év körüli, odarohant a kutyámhoz és belerúgot, aztán visszaszaladt az anyjához. Nagyon dühös lettem, oda mentem hozzá meg az anyjához és megkérdeztem, hogy mégis mit képzel, meg meg kéne tanítani a gyereket arra hogy nem bántunk más élőlényt. A nő felháborodott, hogy ne vonjam kétségbe a gyerek nevelését stb. és mondta, hogy a gyereke utálja a kutyákat azért rúgott bele. A gyerek csak ott röhögöt magában, és mikor kérdeztem hogy neked hogy neki hogy esne ha valaki belerúgna, az anyja teljesen kiakadt, hogy megfenyegedtem a gyerekét (?) és hogy fel fog engem jelenteni. Mondtam hogy csak rajta, úgy is nekem van igazam mert ilyet senki se csinál, akkor se ha utálja a kutyákat, azok az emberek inkább csak kerülik őket (meg nyílván nem volt megnevelve a gyerek) Utána az anya elküldött a búsba és továbbállt a gyerekével. Még mindig forr a vérem ha rá gondolok. Nektek mi a véleményetek erről?

2020. ápr. 20. 21:51
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
85%
Hát, én bevallom őszintén nem csípem a kutyákat, de soha nem bántanék egyet sem, úgy teszek, mint ahogy a kérdező írta, kerülöm őket. A gyerekeket szeretem, viszont egy ilyen szituban, mivel elég lobbanékony vagyok, tuti megrángattam volna a gyereket, mondjon bármit az anyja. Ha pofázik, akkor őt is. Keresztlányommal szoktam járni játszótérre és sajnos az a tapasztalatom, hogy rengeteg ilyen neveletlen kölyök van...
2020. ápr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
85%

Azért most mindenki gondolkozzon el magában! Az a gyerek, akinek ennyi idősen nincs annyi esze, hogy nem bántjuk a gyengébbet (pláne ilyen durván) az retardált és semmi keresnivalója a társadalomban. Valami komoly agybaja van, ami kivizsgálást, kezelést igényel.


Ez nem egy gyerekcsíny, hogy legyintsen a szülő, hogy "Lacika majd kinövi". Legközelebb felrúgja a kistestvérét (bár remélem nem szapododnak tovább a szülők) vagy egy iskolatársát.

2020. ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom, ez is kicsiben kezdte és ráhagyták, aki gyújtogatott...
2020. ápr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
87%
amúgy a pszichopaták tipikusan gyerekkorban kezdik állatkínzással. aztán lehet később váltanak emberre
2020. ápr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
85%
Olyan pofont adtam volna annak a gyereknek hogy csak ugy nyalta volna fel a betont. Mit kepzel?!?!? El sem hiszem hogy vannak ilyen gyerekek emiatt is lehet az hogy utalom a kisgyerekeket.. az anyja is egy idiota! Nem is ertem! Nagyon duhito, mit kepzelnek!??! Idiota neveletlen kis taknyos ugy rugtam volna bele hogy nem nevetett volna! Fhu de felidegesit...
2020. ápr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
87%
Én meg belerúgtam volna anyukába (a gyerek helyett), és közöltem volna vele, hogy én meg azért tettem, mert én meg a gyerekeket utálom.
2020. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz olyan helyen sétálni ahol nincs ennyi gyerek? Vagy vedd fel addig amíg nincs a kutyi biztonságban.

Nekem a szomszéd asszony meg a lánya meg az unokája izélte a két kiskutyát kerítésen hogy " jajj de aranyos kis kutyák gyertek gyertek"

Olyan mérges lettem, mert ezért elkezdtek felugrálni, hiába szóltam csak csinálta.


Inkább hátrébb elzártuk, mert nem akarom hogy átmenjenek hozzá, nagyobb kutyák lettek már azóta neki van tyúk aztán ha szétszedi vagy játékból megharapja majd én leszek a szemét! Utálom a vénasszonyt.

Kutyák azóta is ugrálnak fel, meg ha nyúlsz felé hogy simogatnák beléd kap játékból és nem tudom.leszoktatni hiába csapok az orrára.

2020. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bántottam volna a gyereket, hanem megmondtam volna neki, hogy ha legközelebb a drága jó ku...izé, édesanyja is olyat fog tenni, ami nem tetszik neki, jól rugdossa meg, és akkor biztosan az lesz, amit majd ő akar.. :D Az anyjának meg gratulálnék,hogy sikerült ideellenie még egy pszichopata selejtet :D
2020. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!