Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt tette a kutyámmal a...

Ezt tette a kutyámmal a gyereke aztán az anyjának áll felljebb?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám, kis havanese, és imádnivaló. Mikor sétáltatom, akaratlanul is belebotlok anyukákba és gyerekekbe. A gyerekek hangosan és fejhangon elkezdik mondani, hogy milyen cuki és sokszor kérdezés nélkül nekiálnak simogatni a kutyámat. Engem ez baromira idegesít, jópárszor viszont eltűrtem. Viszont volt egy eset, ami felháborított, ezért nem engedem már nekik simogatni a kutyát. Egy kisgyerek, ilyen 6-7 év körüli, odarohant a kutyámhoz és belerúgot, aztán visszaszaladt az anyjához. Nagyon dühös lettem, oda mentem hozzá meg az anyjához és megkérdeztem, hogy mégis mit képzel, meg meg kéne tanítani a gyereket arra hogy nem bántunk más élőlényt. A nő felháborodott, hogy ne vonjam kétségbe a gyerek nevelését stb. és mondta, hogy a gyereke utálja a kutyákat azért rúgott bele. A gyerek csak ott röhögöt magában, és mikor kérdeztem hogy neked hogy neki hogy esne ha valaki belerúgna, az anyja teljesen kiakadt, hogy megfenyegedtem a gyerekét (?) és hogy fel fog engem jelenteni. Mondtam hogy csak rajta, úgy is nekem van igazam mert ilyet senki se csinál, akkor se ha utálja a kutyákat, azok az emberek inkább csak kerülik őket (meg nyílván nem volt megnevelve a gyerek) Utána az anya elküldött a búsba és továbbállt a gyerekével. Még mindig forr a vérem ha rá gondolok. Nektek mi a véleményetek erről?

2020. ápr. 20. 21:51
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
92%
fú ez most nagyon felbäszott
2020. ápr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
20%
Érdekesek a válaszok. Én rühellem az állatbántalmazókat, de sok "állatbarát" se jobb annál az elcseszett gyereknél. Az felháborító nekik hogy bántották a kutyust (ebben igazuk is van) az viszont alap, hogy a gyereket bántalmazni kellet volna viszonzásul. Ez viszont gáz...
2020. ápr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
82%

" Érdekesek a válaszok. Én rühellem az állatbántalmazókat, de sok "állatbarát" se jobb annál az elcseszett gyereknél. Az felháborító nekik hogy bántották a kutyust (ebben igazuk is van) az viszont alap, hogy a gyereket bántalmazni kellet volna viszonzásul. Ez viszont gáz..."


Persze, viszont ha felnő az ilyen hitvány takony akkor majd a gyengébb, védtelenebb embereket is rugdosni fogja akár, csak mert ahhoz neki "kedve van".

2020. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
95%

Én meg utálom a gyerekeket, mégse rúgtam fel egyet sem. Még. Már nálam is nagyon érik a sok neveletlen kölyök miatt... Rájuk kéne póráz, nem a kutyámra (múltkor majdnem előttem szaladt ki az úttestre a gyerek, mert persze nem fogad szót, de azért szélnek van eresztve)


Üdv, 3 cuki-muki kistestű kutya gazdája, akit minden gyerek állatsimogatónak néz...

2020. ápr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim válasza:
85%
Hát nekem is felforrt most a vérem. Biztos, hogy nem hagytam volna annyiban.
2020. ápr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
86%
#22 Szerinted mi lenne a helyes ebben a helyzetben? Tehát nyugodtan nézzük el, hogy valaki belerúg a kutyánkba, mert utálja azokat. Viszonzásul ez igenis megérdemel egy pofont. Szeretni nem kell semmilyen állatot, de tisztelni igen, ugyanolyan élőlény mint egy ember, macska bármi más. Ha az anyja nem tanítja ezt meg neki, akkor majd megtanítja más.
2020. ápr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
83%

Vagy majd abban az időben az anyját is rugdalni fogja. Amit megérdemelne teljesen!

Én amúgy nem vagyok híve az erőszaknak, de úgy látom, hogy igen is, vannak, lennének esetek ahol megfontolandó lehetne, hogy ütni az ilyeneket (is) ameddig mozog. Sokak csak ebből értenek.....

2020. ápr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
86%
Visszakézből tuti pofánvertem volna a gyereket hogy a takony menetet vág a nyakán.
2020. ápr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
17%
"Persze, viszont ha felnő az ilyen hitvány takony akkor majd a gyengébb, védtelenebb embereket is rugdosni fogja akár, csak mert ahhoz neki "kedve van"." Aha, és emiatt feljogosítva érzed magad arra hogy erőszakos legyél egy gyerekkel? Vagy erre biztass mást? Mennyivel lennél jobb a kölyöknél meg a hülye anyjánál?
2020. ápr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
78%
Az anyjának megmondtam volna, hogy remélem következőnek őt rugdossa meg. Én kifejezetten verés ellenes vagyok, de ha lenne egy ilyen kis magatehetetlen kutyusom és valami agyatlan hülyegyerek még képes lenne odasétálni és belerúgni, biztos utána nyúlnék és megszaggatnám. Ha legközelebb látod őket, a helyedben odakiabálnék, hogy remélem a gyerek a későbbiekben az anyja ellen is így tiltakozik majd ha nem akar leckét írni vagy segíteni a házimunkában.
2020. ápr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!