Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt tette a kutyámmal a...

Ezt tette a kutyámmal a gyereke aztán az anyjának áll felljebb?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám, kis havanese, és imádnivaló. Mikor sétáltatom, akaratlanul is belebotlok anyukákba és gyerekekbe. A gyerekek hangosan és fejhangon elkezdik mondani, hogy milyen cuki és sokszor kérdezés nélkül nekiálnak simogatni a kutyámat. Engem ez baromira idegesít, jópárszor viszont eltűrtem. Viszont volt egy eset, ami felháborított, ezért nem engedem már nekik simogatni a kutyát. Egy kisgyerek, ilyen 6-7 év körüli, odarohant a kutyámhoz és belerúgot, aztán visszaszaladt az anyjához. Nagyon dühös lettem, oda mentem hozzá meg az anyjához és megkérdeztem, hogy mégis mit képzel, meg meg kéne tanítani a gyereket arra hogy nem bántunk más élőlényt. A nő felháborodott, hogy ne vonjam kétségbe a gyerek nevelését stb. és mondta, hogy a gyereke utálja a kutyákat azért rúgott bele. A gyerek csak ott röhögöt magában, és mikor kérdeztem hogy neked hogy neki hogy esne ha valaki belerúgna, az anyja teljesen kiakadt, hogy megfenyegedtem a gyerekét (?) és hogy fel fog engem jelenteni. Mondtam hogy csak rajta, úgy is nekem van igazam mert ilyet senki se csinál, akkor se ha utálja a kutyákat, azok az emberek inkább csak kerülik őket (meg nyílván nem volt megnevelve a gyerek) Utána az anya elküldött a búsba és továbbállt a gyerekével. Még mindig forr a vérem ha rá gondolok. Nektek mi a véleményetek erről?

2020. ápr. 20. 21:51
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
92%
#29 nem vagyok híve más gyerekének a nevelésének, de az ilyen előbb-utóbb elkezdi kapni a pofonokat. vagy a társaitól, vagy az élettől.
2020. ápr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
79%

"Aha, és emiatt feljogosítva érzed magad arra hogy erőszakos legyél egy gyerekkel? Vagy erre biztass mást? Mennyivel lennél jobb a kölyöknél meg a hülye anyjánál?"


Komolyan kérdezem, te is hasonló cipőben jársz, hogy így véded? Mert ahogy írtad nem lennék, de ez a szaros sincs arra feljogosítva, hogy kutyákba rúgjon, vagy bármibe ami "nem tetszik neki mert utálja", következmény nélkül. Ha valaki ilyesmiket csinál akkor járjon érte felelősségre vonás és tartsa a hátát érte!

2020. ápr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
66%

Meg jo,h amstaffom van. Attol jol tavoltaetjak a kis szemeteket :D haha.


Durva,amit muvel,oofozd meg a gyereket ilyenkor vagy fujd le vmilyen sprevel: desodor is jo. A rendor nem tud veled mit csinalni,

2020. ápr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
86%
#29 Szóval most az a problémád, hogy egy gyerek a téma tárgya. Nyugodj meg, ezt teheti felnőtt is, ugyanilyen felháborodást keleten -megjegyzem, jogosan. Nem tudom, neked van e állatod, akire egy csomó pénzt költesz, szereted, félted, aggódsz érte ha beteg, hiányzik ha nincs veled... majd jön egy ilyen “kihaénnem”, és egy kistestű kutyának komoly sérülést is okozhat egy rúgással, (igen, ha akkorát rúg bele, bele is halhat egy ilyen pici kutya). De jajj szegény kölök, nehogymár kapjon egy pofont, jaj jaj.
2020. ápr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:
Meg nem is arról van szó, hogy nagyon kicsi és nem tud hogy bánni a kutyákkal. Egy 7 éves már tudja mi az ha valami fáj, nem esik jól, vagy legalább van egy kis empátia érzéke meg szive. De úgy látszik ez nem mindenkinél fejlődik ki, vagy csak lesz@rják.
2020. ápr. 20. 23:50
 36/49 anonim ***** válasza:
93%
Hát ezen én most nagyon kiakadtam.Egy ártatlan kis élőlényt bántani hogy lehet?!Nagyon helyesen cselekedtél hogy szóltál a "a nagyon jól nevelt" gyerek anyukájának hogy mit csinalt a kutyával.Sajnos felpofozni nem lehet őket de nagyon becsüllek hogy nem mondtad a szebnél szebb mondatokat nekik.Az ilyen gyerekeket kellene pórázon tartani mert ha képes egy kis cuki kutyust bántani 6-7 évesen akkor tini korában majd csirkét fog kínozni vagy mi?
2020. ápr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
81%

Nem olvasom a válaszokat.


Van egy népcsoport az országban, akik nem szólnak rá a gyerekre, akkor sem, ha másnak kárt okoz.


"Mit lehetne tenni, hiszen még gyerek."

2020. ápr. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
19%
"Komolyan kérdezem, te is hasonló cipőben jársz, hogy így véded?" Nem. Ami azt illeti mentet kutyám van, mindig is azok voltak, és elítélem az állatok bántalmazását. De kiakaszt amikor az állatszeretet embergyűlölettel társul. Hogy lehet egyeseknek alap hogy egy gyerekhez-legyen akármilyen neveletlen is- egy gyerekkel szemben ALAP hogy ERŐSZAKKAL reagáljanak, miközben az álltokkal szembeni erőszakot elítélik, Hiába helytelen amit a gyerek tesz, akkor is ugyanúgy védtelen velük szemben mint a kutya a gyerekkel szemben. A kettő egy és ugyanaz. A saját agressziójukat teljesen elfogadhatónak találják, a gyerek viselkedését , ami ugyanaz, helytelennek. Tényleg ennyire nem érthető?
2020. ápr. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
83%
Ha ennyire utálja a kutyákat, rugdossa a bull típusokat is, hamar megnevelnék a kutyák.
2020. ápr. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
85%
Az a baj, hogy anyuka elintézte annyival, hogy utálja a kutyákat, ezzel azt erősítette a gyerekben, hogy az erőszak helyes, hogy nem baj, ha bántod a gyengébbet, emberekkel is ilyen lesz.
2020. ápr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!