Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így elhozhatom a menhelyről a...

Így elhozhatom a menhelyről a kutyust? Vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy menhely a közelbe és ott láttam egy tündéri kutyust. Azt írták hogy egyedüli kutyaként ajánlanák. Mi kertesházban élünk és az udvaron van egy kutya akit unokatesómék dobtak le 3-4 évvel ezelött hogy a papám vigyázzon rá és most kertesházba költöztek de nem hajlandóak elvinni. Mi azzal a kutyával nem foglalkozunk. Szerintetek így el tudom hozni a kutyust? Csak vele játszanék csak őt tanítanám csak vele sétálnék de az udvarba lenne még egy kutya.

2020. aug. 3. 15:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 A kérdező kommentje:
Szeretni fogom mert az az én kutyám lesz akit én nevelek és szeretek. Én foglalkozom vele mert az én kutyám. Más kutyájával nem foglalkozok mert nem az enyém. Utcán se megyek oda egy kutyát sétáltató emberhoz ideadod kutyád mert akarok vele foglalkozni.
2020. aug. 4. 09:20
 22/90 anonim ***** válasza:
79%
Te tényleg retardált vagy vagy csak megjátszod magad? Ez nem egy idegen kutya, hanem az unokatesódéké, aki nálatok lakik már egy jó ideje. És ha elnézed, hogy le van szarva a kertben, akkor tök mindegy hogy kié, nem való neked állat. Az meg baromi gyerekes és pitiáner, hogy a kutyán állsz bosszút azért, mert az unokatesódék idióták.
2020. aug. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 A kérdező kommentje:
Akkor sem fogok egy olyan kutyával foglalkozni aki nekem csak ártott. Megbeszélem a gazdáival hogy vigyék el mert eltudják és akkor befogadom azt a kutyust aki a menhelyen van
2020. aug. 4. 09:33
 24/90 anonim ***** válasza:
65%
Feladtam, eddig azt hittem csak szívatsz, de most rájöttem, hogy olyan vagy mint a vakond belső zsebe.
2020. aug. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/90 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, pontosan milyen a jelenlegi (ott hagyott) kutya, és milyet szeretne a kérdező. De ha nálunk így otthagytak volna mondjuk egy kaukázusi juhászt, amelyikhez sem elég fizikai erőm sem elég tapasztalatom nincs, én pedig mondjuk egy könnyebben kezelhető kistestű kutyát szeretnék saját kutyának, hát én sem tapsikolnék a rám sózott kutya miatt, akit nem én akartam.
2020. aug. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 A kérdező kommentje:
Ő egy fajtatiszta Cavalier King Charles spániel. Az a legidegesítőbb hogy egész éjjel vonyít és nem lehet tőle aludni se. Egyáltalán nem nagy de annál irritálóbb hogy itt van.
2020. aug. 4. 10:08
 27/90 anonim ***** válasza:
És kint van az udvaron? Ez neveléssel megoldható amúgy.
2020. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 A kérdező kommentje:
Néha papám ráordít hogy hagya abba és akkor abbahagya de hajnalba újrakezdi.
2020. aug. 4. 10:17
 29/90 A kérdező kommentje:
Unokatesóm mostanába elég sokat van itt és ő is szól a kutyának
2020. aug. 4. 10:18
 30/90 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem nevelés, hogy ráordít.
2020. aug. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!