Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így elhozhatom a menhelyről a...

Így elhozhatom a menhelyről a kutyust? Vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy menhely a közelbe és ott láttam egy tündéri kutyust. Azt írták hogy egyedüli kutyaként ajánlanák. Mi kertesházban élünk és az udvaron van egy kutya akit unokatesómék dobtak le 3-4 évvel ezelött hogy a papám vigyázzon rá és most kertesházba költöztek de nem hajlandóak elvinni. Mi azzal a kutyával nem foglalkozunk. Szerintetek így el tudom hozni a kutyust? Csak vele játszanék csak őt tanítanám csak vele sétálnék de az udvarba lenne még egy kutya.

2020. aug. 3. 15:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 anonim ***** válasza:
100%
Ha unokatesódék nem viszik el, próbáljátok megnevelni ezt a kutyát, mert értelmes fajta, ráadásul szobakutya. Egy mentettel simán lehetnek hasonló problémák, vagy még rosszabbak is, amire nem is gondolsz, nekem mentettem van, volt vele meló.
2020. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/90 A kérdező kommentje:
A gazdája is így neveli. Most meg 230 ért vesznek border collit és majdnem mondták a tenyésztőnek hogy ne aktív kutyát adjon nekik. Csak unokatesóm mondta az anyjának hogy hülyeség ilyet mondani
2020. aug. 4. 10:27
 33/90 anonim ***** válasza:
50%

Én teljesen megértem a kérdezőt.

Én mi a fr*ncért neveljem fel más kutyáját, amikor nem az enyém és nem is akartam azt a kutyát.

Miért én etessem a saját pénzemből, miért én fizessem az orvosi költségeket.

Miért vegyek el az én saját szabad időmből egy olyan kutyára aki nem az enyém és nem is szerettem volna és akaratom ellenére sózták rám????

Teljesen egyetértek a kérdezővel, a legjobb amit tehetsz, hogy újra beszélsz unokatesódékkal és ha nem viszik el a kutyát, akkor add be egy menhelyre(ne oda ahonnan a másik kutyát akarod kihozni), hanem egy masikba.

A másik kutyát pedig hozd el, miután a másik már nincs meg.

Azzal pedig foglalkozz rendesen(benti-kinti tartás, minőségi táp, felszerelés, orvosi vizsgálat, foglalkozás (napi 2-3óra kb.))

2020. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/90 A kérdező kommentje:
Ja csak a papám nem emgedi a szüleim se és chip van benne szóval simán szólhatnak a gazdáinak. Jogsim nincsen bevinni se tudom.
2020. aug. 4. 11:03
 35/90 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáállást, ez hihetetlen, ha nagyapad azt mondja nem viheted el akkor meg foglalkozzon ő vele, simán feljelenthetnek állatvédőknél.
2020. aug. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 A kérdező kommentje:
Egyebként az a tenyésztő ahonnan most hoznak kutyát ha megtudná mit csináltak az előző kutyájukkal 100% hogy nem adná nekik oda.
2020. aug. 4. 11:28
 37/90 anonim ***** válasza:
Hát de nem tudja
2020. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/90 A kérdező kommentje:
Sajnos
2020. aug. 4. 12:54
 39/90 anonim ***** válasza:
50%
Add be menhelyre, mond meg papadnak hogy ez igy nem jo a kutyának, ha a csip zavarja, baszki 5000Ft on mulik egy kutya sorsa.
2020. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/90 A kérdező kommentje:
Ja de unokatesómék is rinyálnának hogy hogy képzelem és hogy miért vittem el a kutyájukát és ilyenek.
2020. aug. 4. 13:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!