Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így elhozhatom a menhelyről a...

Így elhozhatom a menhelyről a kutyust? Vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy menhely a közelbe és ott láttam egy tündéri kutyust. Azt írták hogy egyedüli kutyaként ajánlanák. Mi kertesházban élünk és az udvaron van egy kutya akit unokatesómék dobtak le 3-4 évvel ezelött hogy a papám vigyázzon rá és most kertesházba költöztek de nem hajlandóak elvinni. Mi azzal a kutyával nem foglalkozunk. Szerintetek így el tudom hozni a kutyust? Csak vele játszanék csak őt tanítanám csak vele sétálnék de az udvarba lenne még egy kutya.

2020. aug. 3. 15:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 A kérdező kommentje:

"Akkor majd rájössz, hogy milyen az, ha nem tehetsz róla, hogy utálnak!!!"


Köszi már nem is egyszer éreztem ezt az érzést csak én elég sok embertől kaptam meg ezt. Suliba pl naponta vertek meg. Egyszer azért mert találtam 200ft és nem adtam oda nekik. Akkor kb 8-9 voltam és nem tehettem aról ami történt.


Az állatok igen nagy része szeret. Van 2 tengerimalacom akkikel elég jól megvagyok. Van 1 cicám akivel szintén. Egyszer elmentünk rokonokhoz és ott a kiskutya egyből beleült az ölembe és várta a simit amit meg is kapott. Az idegen cicák is engedik hogy simogassam amikor az unokatesómnak ezt nem engedik meg.

Tudodmit? Adok pár okot amibe beleköss azon kívül hogy jajj nem gondozom más kutyáját. Pl.: transznemű vagyok + pánszexuális. A pánk stílus tetszik és én is pánk vagyok. Pár év múlva ki lesz varva a testem. Így is van pár piercingem és lesz még.


Én úgy vélem hogy felelősen gondozom a SAJÁT állataimat. Üdv.

2020. aug. 5. 17:38
 82/90 anonim ***** válasza:
100%

Punk, nem pánk. Valamint varrva, nem varva.


A legkisebb bajom veled, hogy ha majd felnősz, akkor kivel akarsz, vagy kivel nem akarsz kefélni.


Az állattartás nem kóbormacska simogatásból áll!


Nem, nem vagy felelős.


Megértem, hogy összevernek a suliban. Ilyen stílussal meg is érdemled! Debil!

2020. aug. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 anonim ***** válasza:
49%
Féreggg vagyy!!!
2020. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 A kérdező kommentje:

Csak tudod az emberek ebbe szoktak belekötni. Illetve magyarul beszélek lehet te nem de én pánk vagyok. Illetve nem csak kóborcicákat simogatom hanem sokat foglalkozom a saját állataimmal is de felesleges részletezni úgy sem akarod majd elhinni.


Az utolsó kommenteleő elmondja hogy milyen a mai társadalom.

2020. aug. 5. 19:52
 85/90 anonim ***** válasza:
49%
Sokan vannak, de te vagy a legnagyobb!!!
2020. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 A kérdező kommentje:
Mi?
2020. aug. 5. 20:01
 87/90 A kérdező kommentje:
#82 bocsi én voltam a hülye. Én mindig pánknak írtam
2020. aug. 5. 20:07
 88/90 anonim ***** válasza:
35%
Mert kibszott műveletlen vagy, azért...
2020. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 anonim ***** válasza:
80%

Emberek, ezen a gyereken már nem segít semmi, se a kedves, se a durva szó, egyszerűen buta gyerek.

Ne szánjunk rá több szót, hiába mondjuk neki mindig csak kifogása van.

Ne pazaroljuk rá az időnket!

2020. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 A kérdező kommentje:
Köszipuszi
2020. aug. 5. 23:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!