Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így elhozhatom a menhelyről a...

Így elhozhatom a menhelyről a kutyust? Vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy menhely a közelbe és ott láttam egy tündéri kutyust. Azt írták hogy egyedüli kutyaként ajánlanák. Mi kertesházban élünk és az udvaron van egy kutya akit unokatesómék dobtak le 3-4 évvel ezelött hogy a papám vigyázzon rá és most kertesházba költöztek de nem hajlandóak elvinni. Mi azzal a kutyával nem foglalkozunk. Szerintetek így el tudom hozni a kutyust? Csak vele játszanék csak őt tanítanám csak vele sétálnék de az udvarba lenne még egy kutya.

2020. aug. 3. 15:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel állat védőknél unokatesodekat
2020. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén? Ha te egy alig pár kilós, selymes szőrű, egyébként borzasztó tündéri kistestű kutyát képes vagy így gyűlölni a puszta létezéséért, és nézni, ahogy évek óta szenved, akkor neked nem hogy kutya nem való (semmilyen!!! Soha!!!), hanem a pszichopatizmus határait súrolod!


Ez a fajta kegyetlenkedés sértettségtől függetlenül elfogadhatatlan.


A menhely nem hülye, szerencsére nem fognak neked kutyát kiadni!

2020. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 A kérdező kommentje:
Miért gyűlölöm? Mindent lehugyoz már mondtam hogy mit csinált a macskáinkal és egész éjszaka vonyít. Lehet hogy szpichopata vagyok az emberekkel szemben de az állatok nagy részét imádom
2020. aug. 4. 17:46
 54/90 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miert hagyodd szenvedniii????
2020. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 A kérdező kommentje:

Miért szenvedne? Tök boldognak tűnik.

Csak idegesítő

2020. aug. 4. 17:53
 56/90 anonim ***** válasza:
Ja rohadt boldog lehet egyedül úgy hogy senki se foglalkozik vele csoda hogy fel nem rúgjátok szerencsétlent ha útba van. Az lenne neki a legjobb ha végre egy szerető családhoz kerülne nem koloncként lenne mindenki nyakán.
2020. aug. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:
100%

Én meg komolyan gondoltam, hogy akkor inkább elhozom onnan.

Azt mondtad neked nem kell és érte menni se fognak. Ne baxd el szerencsétlen kiskutya életét még jobban.

Hogy utána beszerzel-e egy másikat vagy sem az a te dolgod.De előbb gondoskodjatok arról, hogy mindenképpen legyen jobb helye a meglévő kutyának valaki másnál.

2020. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 anonim ***** válasza:
100%
Igazi buta gyerek vagy, kb.agyilag 12, miért nem érted meg hogy az a kutya szenved, rendes gazdi kell neki!
2020. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 A kérdező kommentje:
De ha odadom valakinek vagy beviszem menhelyre akkor én leszek lecseszve hogy milyen szar ember vagyok
2020. aug. 4. 18:19
 60/90 A kérdező kommentje:
Pécstől kb 24-5 km-re lakunk. Ha valaki idejön hajnali 3-4 fele amikor mindenki alszik akkor elviheti. Azert 3-4 fele mert unokatesóm itt van nálunk és 2ig biztos hogy kint ül az udvaron és a papám is nagyon sokáig fent van.
2020. aug. 4. 18:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!