Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így elhozhatom a menhelyről a...

Így elhozhatom a menhelyről a kutyust? Vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy menhely a közelbe és ott láttam egy tündéri kutyust. Azt írták hogy egyedüli kutyaként ajánlanák. Mi kertesházban élünk és az udvaron van egy kutya akit unokatesómék dobtak le 3-4 évvel ezelött hogy a papám vigyázzon rá és most kertesházba költöztek de nem hajlandóak elvinni. Mi azzal a kutyával nem foglalkozunk. Szerintetek így el tudom hozni a kutyust? Csak vele játszanék csak őt tanítanám csak vele sétálnék de az udvarba lenne még egy kutya.

2020. aug. 3. 15:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 A kérdező kommentje:
Egyébként azóta vonyít mióta az idős kutyánk meghalt.
2020. aug. 4. 18:46
 62/90 anonim ***** válasza:
100%
Na és? Inkább legyél lecseszve mint szegény kutya szenvedjen
2020. aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 anonim ***** válasza:
72%

Mindent lehugyoz: ivartalanítsátok, hordjátok rendszeresen sétálni, vegyetek helyhez szoktató készítményeket!

Egész éjjel vonyít: úgy gondolod, hogy ezt jókedvéből csinálja?! Valóban, ez a jele annak, hogy kva jól érzi magát...

Spániel, vadászkutya. Mégis mit vártál, hogy ösztönösen mit csinál a macskákkal?! Meghívja őket egy kávéra vagy mi?! Szoktatni kell, tanítani...


Nem a kutya hibája, hanem a debil családodé és a tiéd!

2020. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/90 anonim ***** válasza:
64%
Szörnyűek vagytok!!!
2020. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 A kérdező kommentje:

Azért mert más kutyáját akit mellesleg nem is nekünk adtak nem foglalkozunk vele? Grat.

Nem értem mit nem lehet felfogni azon hogy a papámnak lett leadva nem nekünk de minket rohadtul zavar és 6 emberből 5 azt szeretné hogy vigyék már el. Az utcán mindenkihez odamentek hogy jajj hadvigyázzak mán a kutyádra. Nem hiszem. Az utcán valaki odaadja a kutyáját nektek hogy tessék vigyázzon rá anyád! Nem hiszem. Akkor miről beszélünk?

2020. aug. 4. 20:55
 66/90 anonim ***** válasza:
100%

Akkor add már oda valakinek istenem!

Max a szuleiddel veszekedtek egyet, de nekik is jobb ha nem vonyit ott

2020. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/90 A kérdező kommentje:
De kinek? Ki az aki hajnalba eljön ide egy kutyáért?
2020. aug. 4. 21:10
 68/90 anonim ***** válasza:

Hát, kisfiam, én nem akkora suttyó paraszt vagyok, mint te, úgyhogy biztos senkinek nem mondanám azt, hogy: hagy (hadd, de mindegy...) vigyázzak máN (hülyegyerek...) a kutyájára...


Ellenben, ha már az életembe kerül egy védtelen állat, akkor gondoskodom róla. Tudod, hogy miért vagyok ebben biztos? Azért, mert mikor a párommal évekkel ezelőtt összejöttünk, volt egy kutyája. Na, hát én nem különösebben voltam oda a kutyákért, az meg, hogy az en lakásomba bejöhessen, az kizárt dolog volt... aztán teltek-múltak az évek... jelenleg 4 kutyánk van, a legkisebb alig 9 hetes, itt szuszog mellettem. De az első, az a páromé volt, akit idehozott hozzám, mikor összeköltöztünk.


Tudod, a normális, érző emberek így viselkednek. Miután megtanultál helyesen írni és fogalmazni, akár ezt is kipróbálhatnád, hogy milyen normáliseszű embernek lenni! Hülyegyerek!

2020. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 anonim ***** válasza:
100%

Ne hajnalba, megmondod szüleidnek:

Ez így nem jó kutyatartás, a kutya szenved. Se ti, se én nem foglalkozunk vele. Adjuk oda valakinek, aki rendesen tartja, foglalkozik vele!! Ordibàlnak hàt akkor ez van, felrakod jófogásra, facebookra és aki jelentkezik, találkoztok és odaadod, szüleid velemenye pedig ne erdekeljen!!

Ennyi!!

2020. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/90 anonim ***** válasza:
100%

Hajnalban nem megy oda senki ellopni a kutyát. A szüleidnek is bele kell mennie.


Amúgy meg a cavaliert manapság társasági kutyaként tartják. Nem feltétlenül azért vonyít, mert vadász kutya volt még bővel a tenyésztése kezdetén. Társasági kutya révén szüksége lenne valakire.

2020. aug. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!