Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így elhozhatom a menhelyről a...

Így elhozhatom a menhelyről a kutyust? Vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy menhely a közelbe és ott láttam egy tündéri kutyust. Azt írták hogy egyedüli kutyaként ajánlanák. Mi kertesházban élünk és az udvaron van egy kutya akit unokatesómék dobtak le 3-4 évvel ezelött hogy a papám vigyázzon rá és most kertesházba költöztek de nem hajlandóak elvinni. Mi azzal a kutyával nem foglalkozunk. Szerintetek így el tudom hozni a kutyust? Csak vele játszanék csak őt tanítanám csak vele sétálnék de az udvarba lenne még egy kutya.

2020. aug. 3. 15:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg nekik vagy elviszik vagy pedig felhívod az állatvédőket hogy mit csináltak, hidd el jó lesz
2020. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha megkeresnéd a tenyésztőt is ezzel a történettel? Nagyapád érthető, hiszen neki unokatesód is unokája (ha jól gondolom a rokoni kapcsolatot), csak éppen ez tényleg nem jó nevelés egy cavaliernek, aki megfelelő nevelés mellett egy cuki kis szeretetgombóc. Persze, tudom, hogy neked nyűg így, de egy mentettnek ugyanezek a problémái, nem szerették, elrontották, sír, ugat, bántották, nem nevelték, fél, agresszív. Nem kész kutyát kapsz menhelyről, hanem ugyanilyen problémásat, akit ki kell kupálni, és az évekbe is telhet.
2020. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 A kérdező kommentje:
Tudom és azt is hogy a kutyussal akit elhozok ki kell építeni a kapcsolatot is. De azt a kutyust én akarom és én fogom etetni én foglalkozom vele stb. nem pedig ledobon az eggyik rokonhoz hogy vigyázzon már rá pár évig vagy a kutya élete végéig. A papát még meg is értem csak unokatesómékra vagyok kiakadva hogy miért nem tudják elvinni. Meg miért a papámnak adták amikor neki is van elég baja és tudták nagyon jól hogy nem fogja elvinni sétálni és ilyenek.
2020. aug. 4. 14:38
 44/90 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy szólj a tenyésztőnek, akitől most kutyát akarnak venni. Ha egy cavaliert hagytak elkanászodni, a border collie nagyon a fejükre fog nőni. Az én mentettem részben border collie (nem tudom, mi van még benne), én nagyon élvezem vele a foglalkozást, legyen az akár tanítás akár sport, de nem való bárkinek, főleg olyannak nem való, aki csak úgy meg tudott válni egy társasági kutyától, mert oké, hogy a borderek aktívak, de nagyon gazdásak is tudnak lenni, az enyém folyton láb alatt van a szó szoros értelmében, azt kell figyelnem, hogy ne lépjek rá a lábára, ennyire ragaszkodik. :-)
2020. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 A kérdező kommentje:

1 nem tudom hogy melyik tenyésztőtől veszik.

2 óriási veszekedés lenne amire most nincs szükség

3 már kifizették a kutyát de jelenleg 1 hetes sincs

2020. aug. 4. 15:22
 46/90 anonim ***** válasza:

A border colliet fizették ki?

Ezt veszekedes nélkul nem lehet elintézni, csak szenvedes a kutyának.

Gondolom egy 2 méteres láncon van, egy kis sima kutyaóla van és maradékot kap össze vissza mindennel.

2020. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 A kérdező kommentje:
Ja a bordert fizették ki. Egyébként nem. Az egész udvarba mászkálhat tápot kap és igen kap maradékot is. A kutyaóla a fáskamrába van de abba sose fekszik bele. Télen is a hideg kövön fekszik inkább.
2020. aug. 4. 15:47
 48/90 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm inkább elhozom onnan csak ne tarts többet kutyát. Semmilyet.nem az itt a lényeg, hogy lepasszolták nektek, oké. Nem ti akartátok. De már ott van az ég szerelmére, semmi empátiát nem érzel iránta? Hogy nem másik kutya kéne, hanem vele foglalkozni?
2020. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 anonim ***** válasza:
Add be menhelyre!!!!!!
2020. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 A kérdező kommentje:

1 mi olyan nehéz felfogni hogy nem nekünk passzolták le?

2 nem tudom sehogy beadni menhelyre

2020. aug. 4. 16:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!