Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kutyám őrjöng...

Mit tegyek ha a kutyám őrjöng a szomszédra? SOS

Figyelt kérdés
A szomszéd ma azzal fogadott, hogy felvette videóra mit művelt a kutyám, mikor kint voltak az udvaron. Fiatal kutyus, sztaffordshire terrier (ezért sajnos még jobban félnek tőle), a kutya acsargodva cibálta a kerítést, ami drótból van. .. Hogy ezzel csináljak valamit mert nem lesz jó vége, a gyerekei nem mernek már kimenni játszani az udvarukra, mert olyankor a kutyám végig a kerítést tépi. Teljesen megértem az aggodalmát, nem is ismertem rá a kutyámra, aki ha én vele vagyok, egy mindenkivel kedves, pusziosztó bohóc... Védi a területet az idegenektől, ami rendben van, de a szomszédokkal szemben nem csinálhatja ezt. Heti kétszer járunk kutyaiskolába, de sajnos az nem segít ezen a szitun. Ti mit tennétek a helyemben? Zárt fa kerítést tervezek, de még nincs rá pénzem, viszont ezzel valamit csinálnom kell, mielőtt baj lesz... Hogy szoktassam le erről, ha a jelenlétemben nem csinálja? A szomszédnak ajánlottam, hogy menjünk ki az utcára és ismerkedjenek össze a kutyával, de nem hajlandó rá...

2020. okt. 27. 14:37
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
69%

30: Na persze :D Meg költözzön is el, nem? Mert éppen a szomszéd kutyája idióta. Komolyan mondom a kutyatartók között annyi az idióta, hogy egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyen létezik. Tisztelet a nagyon kevés kivételnek...

28-as válaszolónak maximálisan igaza van, nehogy már a szomszéd legyen a hibás, meg őt vonjátok felelősségre, mert nem akar a kérdező kutyájával találkozni..agyamat eldobom, de tényleg.

2020. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
37%

#28

Én ezt értem, de éppen ezért írtam, hogy HA. Meg mellette még több okot is...


A kérdező írja a fajtát, nem pitbullról van szó. :)

2020. okt. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
31%
32: ne haragudj, de ezen meg végképp hülyeség rugózni, hogy pontosan milyen kutya. A staffordshire az atlagembernek pitbull, mint ahogy az összes ilyen típusú kutyát ide sorolják, édesmindegy tehát a pontos fajta.
2020. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Hú, elszaladtak itt kicsit az indulatok. Először is köszönöm a válaszokat, jó, hogy vannak itt még segítő szándékú emberek.

Viszont páran itt már "dögözik" meg szidják látatlanban a kutyámat, amit szerintem nem érdemeltünk ki, hisz nem is ismeritek, mégis szidjátok. Felmerült egy probléma, amit közölt velem a szomszéd, próbáljuk megoldani minél hamarabb. Ajánlottátok a nádat és mindenféle takaró dolgokat, szerintem sajnos nem sok értelme lenne, hamar szétszedné.

Normális, nem átlátható, magas kerítést kell csinálni, családon belül körbekérdezek, kinek milyen faanyaga van, aztán megpróbálom a legolcsóbban kihozni, ami mégse néz ki olyan gázul...

Sajnos ez nem tudom mikor és hogyan fog megvalósulni, de igyekszem. Magát a problémát szerettem volna megoldani, de sajnos ha nem ismertethetem őket össze, ez egyelőre ilyen marad. Természetesen megértem, hogy nem akarnak a kutya közelébe se menni a sokkoló élmények után, csak olyan hülye szitu ez, hogy 7 éves gyerekek nyúzzák és sétáltatják, a szomszédok meg gyilkológépnek hiszik.

2020. okt. 27. 17:53
 35/44 anonim ***** válasza:
0%
Kösd meg
2020. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Mi előtt, vagy mi után elaltattam?.......
2020. okt. 27. 22:24
 37/44 anonim ***** válasza:
22%
Mi? A mi kutyánk us még volt kötve de ez nem jelenti azt hogy állatkínzók lennénk.(úgy plane nem ha anyám rendor). Nekünk nemetjuhaszunk van de hasonló problémánk volt amig nem tudtuk az új kerítést megcsinálni meg volt kötve kész. Ezen nem tudom mit kell hisztizni. Nem tiltja semmi. Unalmas ez a túlzott állatvédősködes. Lassan az lesz a norma, hogy a kutya csak lakásban élhet vagy mi?
2020. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
98%

"egy mindenkivel kedves, pusziosztó bohóc"


Tipikus staffi/bull gazda. Aztán meg bekerulnek a hirekbe hogy szetmarcangolt valakit. Ha annyi pénzem lenne ahányszor már hallottam ilyen sztorikat.


Meg ez hogy biztos hergeltek mert egy ártatlan kis staffi nem tehet magától ilyet. Végülis nincs egy ideggyenge se köztük.... Csak úgy a hetven százalékuk.


Amúgy meg rakj rá szájkosarat és talalkozzon úgy a szomszédokkal, úgy nem tehet bennük kárt akkor se ha bekattan.

2020. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
75%
Mit nem lehet megérteni azon hogy nem akarnak vele találkozni
2020. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
78%
Mit nem lehet érteni azon hogy szájkosarba? Nem írta a kérdező hogy ezt a lehetőséget felajanlotta volna, nyilván enélkül hülye lenne bárki is találkozni a kutyával, de egy normális fém szajkosarban nem tud kárt tenni bennük.
2020. okt. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!