Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kutyám őrjöng...

Mit tegyek ha a kutyám őrjöng a szomszédra? SOS

Figyelt kérdés
A szomszéd ma azzal fogadott, hogy felvette videóra mit művelt a kutyám, mikor kint voltak az udvaron. Fiatal kutyus, sztaffordshire terrier (ezért sajnos még jobban félnek tőle), a kutya acsargodva cibálta a kerítést, ami drótból van. .. Hogy ezzel csináljak valamit mert nem lesz jó vége, a gyerekei nem mernek már kimenni játszani az udvarukra, mert olyankor a kutyám végig a kerítést tépi. Teljesen megértem az aggodalmát, nem is ismertem rá a kutyámra, aki ha én vele vagyok, egy mindenkivel kedves, pusziosztó bohóc... Védi a területet az idegenektől, ami rendben van, de a szomszédokkal szemben nem csinálhatja ezt. Heti kétszer járunk kutyaiskolába, de sajnos az nem segít ezen a szitun. Ti mit tennétek a helyemben? Zárt fa kerítést tervezek, de még nincs rá pénzem, viszont ezzel valamit csinálnom kell, mielőtt baj lesz... Hogy szoktassam le erről, ha a jelenlétemben nem csinálja? A szomszédnak ajánlottam, hogy menjünk ki az utcára és ismerkedjenek össze a kutyával, de nem hajlandó rá...

2020. okt. 27. 14:37
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

Még a kutyaiskolában is azt mondták, hogy nagy szerencsém van a kutyámmal, mert nagyon kiegyensúlyozott és normális, felméri kihez hogy kell viszonyulnia, palotapincsivel is eltud játszani, mert olyankor nagyon óvatos stb... Soha senki felé egyetlen agresszív mozdulata sem volt. Egyedül a területét kezdte el most ennyire bevédeni,mikor nem vagyok ott és azt hiszi, hogy rajta áll ki jöhet be. Vendégeknek, ha jönnek, sose támadott neki, csak boldogan ment a simiért. Szóval nem, a kutyám nem ideggyenge, nem bolond, nem fogom elaltatni, sem megkötni köszi.

A kommented tanács részét köszi, de akár szájkosarat teszek rá, akár kényszerzubbonyt, akkor se kényszeríthetem rá őket meg a félő gyerekeit erre. Én pl félek a magasban, ha fel kéne mennem valahova, de megnyugatnának, hogy biztonságos mert korlát van stb, akkor se akarnék felmenni.

2020. okt. 28. 11:25
 42/44 anonim ***** válasza:
43%
Akkor ezek után mit vársz tőlünk? Adtak tippet de nem tetszett old meg egyedül. Pá
2020. okt. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
0%

A kutyak a teruletuket vedik. Ha kuvaszod,argentin dogod ,orias snauzered lenne,ok is csak a teruletuket vedenek. A szomszedod idiota. Reszvetem.



Jocogason meg facen is van ingyen elviheto cucc. Nezz korul,hatha van keritesnek valo.

2020. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
54%
Neveld meg , mert ha szomszéd kezdi nevelni még te leszel megsértődve.
2020. nov. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!