Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van több kutyás ember?

Miért van több kutyás ember?

Figyelt kérdés
Kutyák és macskák mellett is kb ugyanannyi érvet lehet felhozni, akkor mégis miért szereti az elnyomó többség a kutyákat a macskákkal szemben?

2021. jan. 29. 08:58
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
79%

"Mert általában ezek a diehard kutyások azok akik élvezetet látnak abban mikor a kutyájuk széttép egy macskát, vagy még biztatják is."


Én kutyatulajdonos vagyok, az ismerőseim nagy része is tart ebet, de ilyenről még hétköznapokban nem hallottam, hogy valaki sportot űzött volna ebből.

Aki ilyenben leli az élvezetét az nem "diehard kutyás" hanem elmebeteg állatkínzó és akkor is kiélné az ilyen vágyait ha nem lenne kutyája.

2021. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
82%

Nézegetem a hivatalos adatokat.

Pl. egy 2017-es szerint 2.050.000 kutya, és 2.280.000 macska szerepel benne. Ezek szerint a kutya/macska tulajdonosok száma közel azonos lehet.

2021. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ezen az oldalon senkinek sem való semmilyen állat, mert ha egy ilyen egyszerű kérdésen ennyire felhúzzák magukat akkor ne gondoskodjanak más élőlényről, mert a saját életüket sem tudják kontrollálni, ha ez vitát szít magukban XD
2021. jan. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
25%
Nem mindenki bírja elviselni, hogy a macskák intelligensek, nagy az ego-juk és rabszolgának tartják a gazdáikat!
2021. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy a kutyákból több fajta van, ezért több külömböző igényű ember tud magának kutyát találni, míg a macskák nagyjából hasonló igényűek. Emiatt szűkebb köröket szólítanak meg. De amint látom, az arány kb. egyenlő, szóval ez csak elméleti.
2021. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem macskásból van több. mikor nekünk lett, meglepődtem, mennyi kollégám jelentkezett, hogy neki is van, pedig addig egy szót se szólt róla.


Mar csak abból is gondolom, mert a macskásodni könnyebb. Pl. mi is úgy véletlenül lettünk. Idejött kicsinek és befogadtuk. Kb az ismerőseim fele ugyan ebben a cipőben jár :D

2021. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
84%
Nekem papagájom előbb volt, mint kutyám, madarak mellé macskát nem hozok, és mivel szeretek kirándulni, ebben egy kutya jobb társ, mint egy macska.
2021. jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
Kutyám, nimfapapagájaim és egy sziámi harcoshalam van, sose utáltam a macskákat, a kutyám is játszana velük (9kg-os mentett mix), bár a macskák részéről a lelkesedés nem kölcsönös. 🙂 Nem is értem ezt a butaságot, hogy a nem macskás kutyások hogy viszonyulnak a macskákhoz vagy macskásokhoz. Nekem egy kutya megfelelőbb, mint egy macska, de a macskákkal sincs bajom. Egyébként meg a boltok többsége csak kutyás és macskás termékekre rendezkedett be, a többi állattartó kifejezetten hátrányban van, ha kell valami, pedig sok a díszmadaras, akvarista, kisemlős tartó, terráriumi állattartó is. Még állatorvosok között sem ért bármelyik egzotikus állatokhoz, de a kutyát, macskát bárhova viheted.
2021. jan. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
89%
Macskás van több. Minden hivatalos adat ezt mutatja.
2021. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
22%
Persze hogy több van, azt tartanak a retardáltak.
2021. jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!