Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én látom ezt rosszul?

Suhanc72 kérdése:

Csak én látom ezt rosszul?

Figyelt kérdés

Mégpedig arra gondolok, hogy a tenyésztők -tisztelet a kivételnek- nagyon nagy lobbyba kezdtek a "szaporítókkal" szemben; kissé kezdem unni, hogy minden második válaszban leszaporítóznak valakit. Tudom, hogy sok közülük lelkiismeretes, odaadó gazda és ért is ahhoz, amit csinál, de FCI, MEOE, stb, ezek malmára hajtani a vizet, az csak anyagi érdekből történhet. Ezek akkora érdekszervezetek, mint a ház. (láttam már fogatlan agarat, amelyik tenyészszemlés, önkényesen el nem ismert fajtákat (anatóliai juhászkutya néven összevonva 3 önálló, török fajta: akbash, karabas, kangal), tájjellegű akklimatizálódástól függetlenül tenyésztett fajtát (kaukázusi juhászkutya), stb, stb...

Vagy csak én látom ennyire kritikusan a dolgot?

Elsősorban tenyésztők válaszait szeretném és köszönöm


2010. szept. 4. 12:10
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

ma 13:22

milyen fajta kutyád van?

és neked 8:54-es?

2010. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

punci macerátor-nak:

Kanárim van ( Dogo Canario ). Miért?


[link]



ma 13:53 válaszolónak.

Én is Belcando-val etettem, de eledeles boltba vettem a dokim tanácsára. Akkor inkább a tápot adtam neki, meg a calciumot, amit a doki hozott.

Hallod ilyenről én is hallottam, hogy híres tenyésztők brutál körülmények között tartották a kutyákat, és ezek még bíráltak is a kiállításokon. Ez elképesztő!

Engem meg egy hölgy szúrt ki magának. Vagyis a kutyámat, hogy tegyem rá a szukájára. Azt gondolta ingyé fedez a kanom. Mondtam neki egy normál összeget, de neki horror ár volt. Az óta nem jelentkezett. :-D

2010. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

Engem vert át szaporító (bevallom akkor még nem értettem miért a tk + ez az amaz)

Keverék kutyát adott el nekem 40ezerért,megvolt szervezve az egész mert semmi gyanus nem volt .

Igaz...átvert de olyan barátot adott nekem amilyen sosem volt és soha sem lesz:)Milliókért sem adnám oda senkinek!Egyszerűen imádom!Ha visszacsinálhatnám se tenném máshogy...

2010. szept. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

puncimacerátornak:

8:54-es vagyok.

Nekem collie kutyám van.

2010. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!