Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem nem való kutya...

Csak szerintem nem való kutya vagy macska egyedül élő nyugdíjas néniknek ? Csak én vettem észre azt, hogy a kutya megtanulja, hogy a gazdájának nem kell szót fogadni, mert úgyse lesz következménye ?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom, hogy az egyedül élő nyugdíjas nénik, ha akarnának, akkor sem tudnak parancsolni kutyáiknak. Sőt láttam én már nyugdíjas bácsit is bénázni, mert ugye a kutya a saját gazdáját jól ismeri, ha a gazda tesz semmit határozottan, akkor csend sem lesz.

2022. jan. 26. 22:58
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
11-es, nem kérdeztem, hogy az internet kinek való, de ha már szóba hoztad, akkor elmondhatjuk, hogy a nyugdíjasoknak nem való ez se.
2022. jan. 26. 23:37
 12/52 A kérdező kommentje:
Nekem például az is rossz, hogy amikor sötétben gyalogolok, hirtelen, váratlanul egy kerítésnél megugat egy neveletlen kutya, akit nem lehet látni a sötétben. Ez azért nem jó, mert leugrik az ember a járdáról, az autó meg elüti. A betörőt kéne ugatni, nem a munkából haza sétáló embert. Nekem voltak különböző fajta kutyáim, mégsem ugattak össze-vissza mindenkit, aki csak elhaladt az utcán.
2022. jan. 26. 23:44
 13/52 A kérdező kommentje:
Nevelés kérdése.
2022. jan. 26. 23:45
 14/52 A kérdező kommentje:
A kutya megtanulja a gazdájától, hogy mit engedhet meg magának, így aki nem határozott, csak oda nyafog valamit a kutyájának, akkor a kutya nem fogja komolyan venni.
2022. jan. 26. 23:52
 15/52 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg nem jó ha valaki nem határozott a kutyával. Nem úgy mint te! Te határozott vagy! Teljesen magabiztossággal nyomod itt a hülyeséget
2022. jan. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
35%
Nem értitek? Vagy ti itt mind nyuggerek vagytok és magatokra veszitek? Ez egy valós probléma baszki. Főleg az öregek általában szapis, beteges, ideggyenge kutyákat szereznek, mert nem értenek hozzá és nem is érdekli őket. Aztán meg nem is fárasztják őket, nem is ivartalaníttatják, ha rossz a kerítés azt sem csináltatják meg... Pár hetente szedem össze nyuggerek kóborló, ivaros, szarul tartott kutyáit, mert nem bírom nézni ahogy az autók között mászkálnak. És ez csak az amit én csinálok, amúgy heti 1-2 mindig kint van. Rohadt balesetveszélyes is amúgy.
2022. jan. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
62%

Most meg le lettem pontozva :D tényleg nem értem

Hol laktok ti? Én rengeteg embert és rengeteg kutyát ismerek, állatvédő szervezetnél is önkénteskedek. Van rálátásom a dologra azt hiszem :D

2022. jan. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
68%
Gyenge troll
2022. jan. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
51%

#18

Teljesen igazad van. Az összes nyugger, akit ismerek, vagy kib_ssza a kertbe a kutyát és szerencsétlen egész életében nem ismeri a séta fogalmát, a szeretgetésről nem is beszélve, kb. csak azért van, hogy megegye a konyhai maradékokat és jelezze a betörőt, a benti kutyának egy fokkal jobb, de tény, hogy normálisan nevelni és gondoskodni róla nem tudnak, azok sem nagyon ismerik a sétát, max. az eü-t. A macskákkal nem tudom, mi a helyzet, de azok amúgy sem igényelik a sétáltatást, szellemi foglalkoztatást.

2022. jan. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
77%

Kívánom, hogy öregkorotokban rohadjatok meg egyedül, magányosan és egy pók se lehessen a házatokban a sarokban.

Egyébként nektek nincsenek szüleitek, nagyszüleitek, hogy ilyen okádék módon általánosítotok és nyilatkoztok az idős emberektől?

És miért is kell őket összemosni a cigányokkal?


Egyébként én is voltam önkéntes állatvédő. Ennyi erővel én meg kiírok egy fröcsögő kérdést a gyerekesekről. Merthogy gyerekes családban elhanyagolt, rettegő vagy épp kicsit sem nevelt kutyát jóval többet láttam, mint időseknél levőt. Utóbbiak törődtek vele, szerették, társként kezelték, míg a neveletlen kölköknél az állat játékszer volt, amit kihisztiztek maguknak valamikor, aztán persze ráuntak és jobb esetben jött vissza a menhelyre, rosszabbikban maradt náluk kicsapva a kertbe, gyerekek csesztették, szülők naponta elédobtak valami moslékot, tanítás, szeretet, törődés semmi.

Na most pont ugyanolyan hányadék módon nyilvánultam meg, mint ti. Szarul esik és gusztustalan, ugye? Pedig pont ugyanolyan, mint a tiétek. Én se voltam hajlandó meglátni a tisztességes, állatszerető családokat, ahogy ti sem az időseket.

2022. jan. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!