Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem nem való kutya...

Csak szerintem nem való kutya vagy macska egyedül élő nyugdíjas néniknek ? Csak én vettem észre azt, hogy a kutya megtanulja, hogy a gazdájának nem kell szót fogadni, mert úgyse lesz következménye ?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom, hogy az egyedül élő nyugdíjas nénik, ha akarnának, akkor sem tudnak parancsolni kutyáiknak. Sőt láttam én már nyugdíjas bácsit is bénázni, mert ugye a kutya a saját gazdáját jól ismeri, ha a gazda tesz semmit határozottan, akkor csend sem lesz.

2022. jan. 26. 22:58
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
81%
De miért kéne futni egy kutyával? Ki lehet vinni agárpályára, lehet vinni túrázni, futópadozni stb.
2022. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
35%

Mert fingjuk nincs a kutyatartásról és a lehetőségekről.Csak itt olvasnak arról,hogy más gazda mit csinál,hogyan csinálja vagy mit ajánl másoknak és ezeket fújják egész nap.

Akkor is fuss azzal a kutyával,ha a kutya se igényli..:D


Tudni kell,hogy a választott fajta mit igényel és abból mennyit.Keverék kutyánál végképp ki kell tapasztalni,hogy mi a jó annak a kutyának.

Ha nem futsz vele is tudsz 10000 másik dolgot csinálni,kezdve a sétával.

2022. jan. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
72%

És ezt ti mègis hogy meritek kijelenteni? Ki a francok vagytok ti?

Mert láttatok pár vagy esetleg pár tucat idős rossz gazdát, ti mi a rossebre fel gondoljátok, hogy jogotok van több millió más embert is elítélni?

2022. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
73%
33,Igen,azt hiszik.Elég egyértelmű,hát a kérdező már rendes megfigyelő egységeket küldene,meg ellenőröket minden kutya-macska tartóra,nem látod? A vicc az egészben,hogy halálosan komolyan beszél az ürge..🤣
2022. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
Igen, mert maguktól nem fognak rájönni az emberek többsége, hogy rosszul döntött azzal, hogy dísztárgyként kezeli a saját kutyáját. Mint egy kerti bútort, amire nem kell rászólni.
2022. jan. 28. 05:44
 36/52 A kérdező kommentje:
Így természetes, hogy a legtöbb embert megutálom, elítélem.
2022. jan. 28. 05:46
 37/52 A kérdező kommentje:
Sőt, a legtöbb ember azt is eljátsza, hogy miután megöregedett, meghalt a kutyájuk, hoznak újat, viszont az új kutyát sem nevelik, az új kutyát is levegőnek tekintik, akkor is, amikor kint az udvaron dolgoznak.
2022. jan. 28. 05:49
 38/52 A kérdező kommentje:

Azon a környéken, ahol lakok, az én különböző fajtájú kutyáim voltak az egyetlenek, akik sohasem ugatták a postást és a kukás autót.

A nevelés mellett, még egy fontos dolgot érdemes tudni, tapasztalataim alapján azt, hogy a kutyák sokkal jobban szeretnek lenni garázsban, mint egy kinti kutyaházban, de nem olyan garázsban, ami messze van a gazda házától, bejárati ajtajától.

2022. jan. 28. 06:06
 39/52 A kérdező kommentje:

Sok olyan éjszaka volt, hogy órákon keresztül ugatott a szomszéd kutyája, de nem a mellettem lévő, hanem a szemben lévő szomszéd kutyája, nem a kapunál, hanem messzebb, aztán nem bírtam tovább, fogtam egy lámpát, kimentem az utcára, átmásztam a szomszéd kerítésén, megnéztem a kutyát, döbbentem láttam, hogy a kutya a garázs szélénél lévő lyukon kukucskált ki, lánchoz volt kötve garázson belül, de még az autó is ott volt a garázsban és olyan kicsi volt a garázs, hogy az autó alig fért el ott, a kutya pedig láncra kötve ott nyomorgott az autó mellett. Nem csináltam semmit, úgy mentem haza, mint egy zombi. Nem hittem el, amit láttam.

A kis garázst az utcáról nem látni.

Nekünk elég nagy a garázs, kutyáink nem nyomorognak és sosem voltak a garázsban lánchoz kötve, se öt percre, se egész éjszakára.

2022. jan. 28. 06:23
 40/52 anonim ***** válasza:
100%

Ami még érdekes hogy a kérdésben macskákról is szó van.

Én napi 9-10 órát vagyok távol, kb ¾-1 órát játszok velük összesen naponta, de van hogy többet vagy kevesebbet és két macskám van. Remekül érzik magukat, plusz egy macska nem is olyan drága mint egy közepes vagy nagyobb méretű kutya.


Azzal egyetértek hogy a macskák ideálisabb társak egy idős embernek. Azt nem értem viszont miért szükségszerűen rossz ha idősnek van kutyája

2022. jan. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!