Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem nem való kutya...

Csak szerintem nem való kutya vagy macska egyedül élő nyugdíjas néniknek ? Csak én vettem észre azt, hogy a kutya megtanulja, hogy a gazdájának nem kell szót fogadni, mert úgyse lesz következménye ?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom, hogy az egyedül élő nyugdíjas nénik, ha akarnának, akkor sem tudnak parancsolni kutyáiknak. Sőt láttam én már nyugdíjas bácsit is bénázni, mert ugye a kutya a saját gazdáját jól ismeri, ha a gazda tesz semmit határozottan, akkor csend sem lesz.

2022. jan. 26. 22:58
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
100%
",mert semmi köze senkinek ahhoz,hogy hogyan tartod az állatot ameddig az normálisan van tartva és nem zavarja vagy veszélyezteti a környezetében élőket sem." - De akkor sem ellenőriznek, amikor kellene. Ahol lakom, a napokban támadott meg egy kutya egy másikat, a sérült kutya nem provokálta a támadó kutyát, a támadó kutya meg mindkét gazdit is megharapta még pluszban. Feljelentés megtörtént a sérült kutya gazdái részéről, egyelőre semmi, és azért én is szeretném biztonságban tudni magamat és a kutyámat, ha az utcán sétálok vele szabályosan, hogy be van-e oltva a támadó kutya, nem tudni, a gazdája nem létező telefonszámot adott meg.
2022. febr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 A kérdező kommentje:

"Ha valaki rosszul tart állatot az nem marad titokban,valamelyik szomszéd úgyis tesz feljelentést."


Sajnos a legtöbb szomszéd nem tesz feljelentés, például azért, mert 1. nem akar rosszban lenni a szomszédaival

2. a másik szomszéd is rosszul tart állatot


A másik baj meg az, hogy

1. "akkor sem ellenőriznek, amikor kellene"

2. hogyha ellenőriznek, akkor rosszul ellenőriznek

2022. febr. 6. 12:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!