Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megharapott a kutyam tegnap,...

Megharapott a kutyam tegnap, most valadekozik, ez problema?

Figyelt kérdés
Veletlenul belenyultam szegenynek a szemebe, gondolom fajt neki, mert megharapott es tobb helyen is a foga nyomanal verzett, lemostam kitakaritgattam amennyire tudtam. Mindegy fognyomnal feldagadtak az ujjaim, de van egy amelyikbol mindig folyik valami valadek, pedig mar tobbszor is lemostam rola. Mitol lehet?
2022. aug. 6. 09:20
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:
Betadinebol jo a kenocs is? Csak az van oldat nincs.
2022. aug. 6. 12:20
 22/61 A kérdező kommentje:
Nem megyek orvoshoz, nem azert mert nem erdekel az eletem, hanem azert, mert rosszul vagyok, ha nekem oda be kell tennem a labamat. Meg lehet ki is rohogne hogy ilyen dologgal minek megyek oda. Nem nemetjuhasz harapta meg a kezem egyebkent hanem egy bichone.
2022. aug. 6. 12:23
 23/61 anonim ***** válasza:
93%
Jó a kenőcs, de akkor is orvoshoz kell menned...
2022. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos nem röhög ki. Az meg nem kifogás hogy egy minimális erőt se tudsz magadra venni.
2022. aug. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
100%

Addig jó lesz, míg elérsz az orvoshoz.

Lehet, hogy túlzott óvatoskodásnak tűnik, de a kutya a szart is megrágja, olyan dolgok lehetnek a szájában, aminek a receptjéért egy varánusz is irigykedve könyörögne. Simán azt kockáztatod az orvosfóbiád miatt, hogy a mostani 10 perces kezelés helyett egy hét múlva a kórhazban kötsz ki egy olyan kúrán, ahol a kezed megmaradása a tét.

Már begyulladt, pedig még sak egy nap telt el.

Irány az orvos!

2022. aug. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
100%
A tetanusz miatt meg is halhat, de hát ő aztán nem megy orvoshoz...
2022. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 A kérdező kommentje:
Borogatast milyet tegyek ra hogy hetfore lemenjen a gyulladas rola? Munkaba mehessek.
2022. aug. 6. 12:28
 28/61 anonim ***** válasza:
100%

Pókhálót tegyél rá, b@sszameg, igyál két felest, és kész is vagy.

Feladtam, szevasztok!

2022. aug. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hulye(legalabbis annyira nem mint amilyennek gondoltok)tudom, hogy orvos lenne a biztos de en nem akarok orvoshoz menni es nem is fogok. Eppen ezert itt kerdeztem meg hatha valakinek van tapasztalata mi jo ra ilyenkor stb.
2022. aug. 6. 12:34
 30/61 anonim ***** válasza:
100%

egy jófajta tetanusz meg antibiotikum

mivel szarrá van gyulladva

2022. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!