Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megharapott a kutyam tegnap,...

Megharapott a kutyam tegnap, most valadekozik, ez problema?

Figyelt kérdés
Veletlenul belenyultam szegenynek a szemebe, gondolom fajt neki, mert megharapott es tobb helyen is a foga nyomanal verzett, lemostam kitakaritgattam amennyire tudtam. Mindegy fognyomnal feldagadtak az ujjaim, de van egy amelyikbol mindig folyik valami valadek, pedig mar tobbszor is lemostam rola. Mitol lehet?
2022. aug. 6. 09:20
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 A kérdező kommentje:
Lemostam tegnap rogton utana szappannal. Mostmeg ezzel a szarral kenegetem de nagyon budos.
2022. aug. 6. 13:04
 42/61 anonim ***** válasza:
100%
Te mivel kenegeted? A Betadine nem büdös.
2022. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 A kérdező kommentje:
Betadine kenocs ilyen orvosi szaga van vagy nemtudom minek mondjam.
2022. aug. 6. 13:08
 44/61 anonim ***** válasza:
87%
Figyelj, NE kenőcsel kenegesd, azt írtad, hogy váladékozik, akkor még egyszer rendesen mossad ki a sebet vízzel, ahogy már írtam, és öntsd le bőven Betadine tinktúrával, kösd be.
2022. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem hagyjátok. Valószínűleg troll, szóval ne etessétek. Ha mégse troll akkor majd tanul abból, hogy jobb esetben csak az ujját vagy a kezét kell amputálni mert kellően elfertőződik. De szerintem is csak unatkozik, nyári szünet van, bár szomorú hogy ennyire nem tud mit kezdeni magával. Mit nem adnék egy kis nyári szünetért :D
2022. aug. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 A kérdező kommentje:
En dolgozom utolso, raadasul a kezemet kell hozza hasznalni, ugyhogy nem igazan jon jol nekem egy ilyen, nem vagyok troll, ha gondolod kepet is kuldok a kezemrol.
2022. aug. 6. 15:45
 47/61 anonim ***** válasza:
90%
Akkor küldj képet.
2022. aug. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
88%
#49 ha dolgozol és elengedhetetlen a kezed, akkor pláne igenis elmennél a dokihoz és nem rinyálnál hogy nem akarsz orvoshoz menni. Ha másért nem, azért hogy tovább dolgozhass. Felnőtt ember létedre baromi gyerekes vagy
2022. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 A kérdező kommentje:
Orvos meg bekoti a kezem akkor majd azert nem tudok dolgozni.
2022. aug. 6. 17:56
 50/61 A kérdező kommentje:
Mar egyevkent nincs annyira bedagadva es nem is valadekozik csak minimalisat.
2022. aug. 6. 17:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!