Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megharapott a kutyam tegnap,...

Megharapott a kutyam tegnap, most valadekozik, ez problema?

Figyelt kérdés
Veletlenul belenyultam szegenynek a szemebe, gondolom fajt neki, mert megharapott es tobb helyen is a foga nyomanal verzett, lemostam kitakaritgattam amennyire tudtam. Mindegy fognyomnal feldagadtak az ujjaim, de van egy amelyikbol mindig folyik valami valadek, pedig mar tobbszor is lemostam rola. Mitol lehet?
2022. aug. 6. 09:20
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
45%
Ütött az órád.
2022. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
68%
A volt osztálytársamnak megharapta a kezét az ismerőse kutyája, de nem vészesen de odakapott rendesen. Jólvanazúgymajdmeggyógyú... vérmérgezést kapott és amputálták a jobboldali karját... szerinted vicces? Szerinted az orvosok dísznek és mások életének elcseszéséért vannak? De megnyugtatlak, téged nem harapott meg semmi, csak trollkodsz mert unalmadban nincs jobb időtöltésed a gyakorikérdéseken kívül, ha máskor nem is ilyenkor legalább foglalkoznak veled, mert szerinted ez vicces :) haha
2022. aug. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 A kérdező kommentje:
Megis miert talalna ki barki olyat, hogy megharapta a kutyaja? Az egyetlen dolog amit nem irtam le, hogy nem aloszor harapott mar meg kutya es maskor sem lett semmi belole. Csak erre meg jottek volna a valaszok hogy a keresztezodesbe se hajtok be korulnezes nelkul, mondvan tegnap sem jott semmi.
2022. aug. 7. 00:30
 54/61 anonim ***** válasza:
88%
Kérlek, menj orvoshoz! Mi jót akarunk neked!
2022. aug. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
100%

A jóédesanyád mit mondana erre? (természetesen káromkodás és minden bizarr egymásramutogatáson kívül) Jobb félni mint megijedni. Nyilvánvalóan unatkozol és éppen az iskolai éveid legsötétebb napjaidat éled át, amire biza nemigen szeretnél emlékezni, valószínűleg a társaid nem kevés alkohol társaságában segítenek rá erre a furcsa élményre, pláne hétvégén.

Amúgy előző voltam és tudom milyen az, mikor az ember kerüli az orvosokat akkor is mikor probléma van. A fél arcom lebénult egyik nap de én mit sem foglalkoztam vele csak folytattam a betervezett napi ritmusom mikor mások ráförmedve nem szállítottak egyenesen a kórházba ahol természetesen bent is fogtak infúzióra kötve. Nyilván a Te életed amit művelsz és őszintén engem pláne nem érdekel. De ha többen szajkózzák az orvost lehetséges hogy nem hülyeség elmenni megnézetni, apróság is vihet nagy dolgot. Egyszer élünk, kár hülyeségre elvesztegetni bármit, akkor is ha menőnek és sérthetetlennek hisszük magunkat, az emberi test egy finoman összeépített vár ami apróságok hijján is összedőlhet.

Attól még lehetsz troll és azokkal sincs bajom, sőt cukker lények, nem éppen kihalóban lévők de nyári szünetben degeszre tömhetik magunkat a téli szünetig.

2022. aug. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
81%

Kezedre: betadine,amig nedvedzik. Szarit es gyulladasgatlo.

Gyulladasgatlo,ha infralampazod es szarit is.

2022. aug. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
79%

Ki fogják fertőtleníteni neki és bekötni, így se veszettségi oltást (ha oltott a kutyája, feltételezzük, hogy az), se tetanuszt nem fog kapni, mivel tavaly oltották.


58-as, kérdező anyukája hogy jön ide? Tudod nincs ott mindenkinek anyuci a hátsójában, hogy hozzá rohangáljon még 40 évesen, nem úgy mint neked :D

2022. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
100%
Tetanusznak nincs köze a kutya oltottságához vagy oltatlanságához. Azt bizony kapna a kérdező.
2022. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező mi lett veled? Gyógyul magától a sérülés vagy orvosi segítség kellett?
2022. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
100%
Megholt?
2022. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!