Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Játszottam a kutyámmal, és...

Játszottam a kutyámmal, és egyszer csak rám ugrott, és elkezte a fenekét mozgatni előre és hátra, de nem éreztem nagyon hogy a nemi szerve hozzám ért, de lehet hogy igen :S ez azt jelenti hogy masturbálni akart ?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 21:58
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
41%

Amúgy köszönöm annak aki lepontozott.. Csak engem..


Semmi hülyeséget nem írtam ugyanis, csak az igazat..

2009. febr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
78%
Én nem pontozgatok, de ha beírod, hogy a Te kutyád is ugyanezt csinálja, viszont a kérdésre nem válaszolsz, abból az jön le, hogy szerinted éppen önkielégítést végez ilyenkor a kutya (ami mint tudjuk nettó hülyeség).
2009. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
24%

Mégegyszer a 22:57-es válaszolónak..


Köszönjük az okos hozzászólást..


Megyek, aztán fogom a kutyám, és visszaviszem... Mer ugye szted "buta", tudatlan kutyatartók vagyunk.. :)

2009. febr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
78%
Aki szerint a lány kutya maszturbál az minimum buta, és tudatlan. Én másképp fogalmaznék, de a hülye automata szűrő nem engedi elküldeni... Mások mellett az ilyen ****-ok miatt van a béka feneke alatt a magyar kutyatartási "kultúra". Én plüss állatot, és egy alapos biológia tankönyv olvasást javasolnék élő kutya helyett.
2009. febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
63%
Nekem van egy 3 éves kan mini yorkim ő az utazós táskájával szokott huncutkodni..
2009. febr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
98%

Ha halkan megjegyezhetem, akkor Csányi Vilmos - a világ egy legnagyobb kutyaszakértője, magyar etológus - azt írta

Etológia című könyvében erről a jelenségről, hogy a felnőtt kutya akkor vonja be a gazdáját az ilyen nemi dolgokba, ha a nevelésénél valamit elcsesztek. Persze ő szofisztikáltabban fejezte ki magát, de a lényege ez volt

2009. febr. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
94%
Igen, a párzó mozdulatok a nemi aktus mellett, a dominancia kifejezőeszköze a kutyáknál. Aki komolyan veszi, hogy "dugdossák maguknak a csontot" hááát elég elszomorító, ilyen embernek tényleg nem való kutya. Továbbmegyek, a dominancia-problémát lehet orvosolni, ha érdekel, leírom hogyan, mert nem akarok feleslegesen gépelni:)
2009. febr. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
91%
Szia ! Nekem fiu 2,5 eves palotapincsim van , o is ezt szokta csinalni , de csak par hete jott ra, eddig nem csinalt semmi hasonlot . Mindegyik kutyam csinalta , de soha sem rajtunk vagy a mi targyainkon, ezzel o is igy van , a sajat takarojat , fekhelyet felgongyoliti es ... vagy a pluss macijat molesztaja. Ugy gondolom jon a parzasi idoszak erzi a szagokat es elojon az oszton.Meg o sem volt lany kutyussal, de lehet , hogy nem varjuk meg a megfelelot es inkabb kihereltetjuk. De en ennek nem vagyok a hive.
2009. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
30%

Én voltam az6 első a lánycsivavával.1:nem vagyok műveletlen,buta ember,de tudom amit tudok,és látom!!!Az embernél is előjön az ösztön-az állati része,amikor legyűri a szeretett párját az ágyban-nemtől független a szexualitás.Persze,hogy van dominancia is a dolgoban.

És állattól független ez is-mert nekem pl.a tengerimalacom is csinálta.Nem lett félrenevelve egyik állatom sem.A kutyám tudja,mit csinál olyankor a plüssnyuszival,ha rászólunk,azonnal abbahagyja,és szinte szégyenérzete van,hogy láttuk.Ha ezt valaki nem hiszi el,sajnálom a túl racionálisan gondolkodó agyát-néha be kell látni a dolgok mögé!

2009. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
95%
Ezzel a viselkedéssek akutyák korra és nemre való tekintet nélkül felsőbbrendűségüket, dominanciájukat hangsúlyozzák. Ezek tudatában nem árt tisztázni a kutyával, hogy hol is van a helye a rangsorban.
2009. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!