Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Játszottam a kutyámmal, és...

Játszottam a kutyámmal, és egyszer csak rám ugrott, és elkezte a fenekét mozgatni előre és hátra, de nem éreztem nagyon hogy a nemi szerve hozzám ért, de lehet hogy igen :S ez azt jelenti hogy masturbálni akart ?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 21:58
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
73%
Rendben. Akkor majd ha voltál egyszer kutya, jelentkezz, és mondd el, örömtelen volt-e számodra a fedezés.
2009. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
57%
:) Értelmes érvek hiányában nincs min vitatkoznunk. Nyilván az etológusok, akik kutyák között élnek-kutatnak éjjel-nappal mind idióták. Megértettem. Részemről téma lezárva.
2009. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
78%

Nézd, ha az értelmes választ egy "csúsztatás" megjegyzéssel elintézed, mégis mit mondjak? Egyébként sem akarod megérteni, mit mondok.

Visszaolvastam a kommentjeimet, nem mondtam olyat, hogy tenyésztő vagyok, sem azt, hogy az etológusok hülyék.


Akkor megpróbálom másként megfogalmazni: ha valaki megfigyel sok-sok kutyát, lát sok-sok viselkedési formát különböző szituációkban, amit aztán összegez, majd publikálja, mire jutott. Ez mégis miért zár ki más kutyáknál eltérő viselkedésformát, vagy az azt kiváltó okot?

A másik: a "séta" és a póráz, valamint a "tüzel" és az utána napokkal bekövetkező fedezés összekapcsolása akkor ezek szerint nem hasonlítható össze?(és erre már igazán válaszolhatnál, az összes válaszodban idegen szavak tömkelegével az én reakcióm miértjeit boncolgatod, ha ennyire képben vagy, azt mondd el, miért reagál így a kutya.)

Azonkívül: a tudomány mai állása szerint a kutya az egyetlen háziasított állat, ami megfelelő szocializásió mellett az emberhez hasonlatosnak gondolja magát (másként ugye nem fogadna el egy embert falkavezérnek) akkor mégis miért nem megfelelő, hogy antropogizálok?

És ezt már tényleg nem bunkóságból kérdezem, értelmes vitát akartál, akkor most az egyszer válaszolj a kérdéseimre és ne csúsztass.

2009. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
72%
Nem kívánok vitatkozni a csivavákról!De amíg nincs,nem volt olyan KUTYÁD,mert az egy KUTYAfajta,addig nem nyilatkozhatsz róluk sértően!
2009. febr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
38%

Volt nálam csivava, nem is egy. Kutyaszerető létem ellenére nagyon kevés választott el tőle, hogy kidobjam őket. Ilyen két kis vakarék genetikai hulladék miatt kellett a nagyobb testű kutyáimat elzárni napokig, a macskát meg elrejteni, mert ezek a lények nagyon erősnek képzelik magukat, a macskát pedig akarták dugni. De erről nem a kutya tehet, hanem az a vadbarom aki kitenyésztette őket.


Másikra: amit leírsz nettó hülyeség ebben a formában. A kutya összekapcsolhat bizonyos szavakat, bizonyos tevékenységgel, de mivel a nemi aktust "kívánó" ösztön csak akkor aktív, ha tüzelő szuka van a közelében, ezért teljesen értelmetlen amit írsz. Ha nem tüzel a szuka akkor a kan magasról lesz*rja, kivéve a fiatal (6-12 hónapos) kutyákat, akik ilyenkor "próbálgatják" magukat (nem túl nagy sikerrel, hiszen a tüzelő szuka nem fogja magára engedni őket). Ha szerinted annyira élvezetes nekik a szex, akkor mivel magyarázod, hogy kizárólag akkor párosodnak, amikor a legnagyobb esély van a megtermékenyítésre?

Ha ki akarod próbálni milyen lehet nekik a dolog, kend be pillanatragasztóval a péniszed (ha nő vagy, akkor a párodét), és csináljátok úgy. Hidd el, élvezetes lesz amikor a nemi szerveteknél összeragadva rángatjátok egymást ide-oda.

2009. febr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
80%

Én a legalapvetőbb problémát abban látom, hogy ezt a kérdést (és még jópár kérdést ezen a fórumon) fel kellett tenni.

Hogy emberek úgy tartanak kutyát, hogy előtte nem tájékozódnak arról, hogy mi a kutya, hogyan viselkedik, milyen fajta lenne a legmegfelelőbb számukra, hogy nem érdeklődnek a tenyésztőnél, hogy nem olvasnak 5 könyvet ebben a témában, hogy nem beszélgetnek kutyás ismerősökkel, hogy amikor először elviszik az orvoshoz nem tesznek fel kérdéseket és nem tájékozódnak. És utána jönnek a lehető legbutább kérdések, amit az ember a kutya érdekében igyekszik megválaszolni, de nem tudom, hogy mennyi értelme van. Talán annyi, hogy néhányan (akik nem úgy gondolják, hogy minden tudással a fejükben születtek) elgondolkodnak azon, hogy mennyire hiányos a tudásuk és igyekeznek ezután jobban utánanézni a dolgoknak.

2009. febr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
36%

A véleményem: Olyan de olyan buta emberek vannak itt, hogy az valami bődület..

(lsd ennél a kérdésnél)..


Mi jogon mertek ti bárkit felelőtlen kutyatartónak, meg butának meg stb titulálni? Egy rohadt válasz alapján, amivel nem értetek egyet???


Azt még elfogadom, hogy jajj, hát rosszul tudod.. A kutyák nem maszturbálnak..


De az eszem megáll attól, hogy azt mondjátok, hogy az ilyennek nem való a kutya, meg hogy azzal a kutyával nem foglalkoztak, ahol a kutya teszteli a dominanciát..


2 hónapos kutyát verjek meg vagy mi, hogy ne tesztelje a dominanciáját? Vagy hogy gondoljátok..?


K..va okosnak érzitek magatokat, mert pontozgattok minden nem nektek tetsző választ..


Felőlem pontozgassatok..

Az nem érdekel.. De hogy azt mondjátok, hogy a kutyák nicnsenek jó helyen azoknál, akiknél "maszturbálást" szimulál a kutya..


Hát elmentek ám a ...

2009. febr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
100%

"2 hónapos kutyát verjek meg vagy mi, hogy ne tesztelje a dominanciáját? Vagy hogy gondoljátok..? "


Nem tudod, hogy mit kell csinálnod, hogy ne a kutya legyen a domináns? Akkor nézz utána! Vidd el iskolába. Tanuld meg, hogyan kell egykutyát csak alapfokon kiképezni! Nem azt mondom, hogy buta emberek, hanem, hogy - számomra érthetetlen módon - olyanok, akik nem érzik szükségét annak, hogy áttanulmányozzanak egy témát, helyette vagy úgy gondolják, hogy mindent tudnak, vagy azt mondják, hogy "verjem meg vagy mi". Ez nem megoldás. De mindenkiből lehet olyan kutyatartó aki ismeri a saját és a kutyái igényeit és azt ki is tudja elégíteni.

2009. febr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
57%

Idézek: "Aki szerint a lány kutya maszturbál az minimum buta, és tudatlan. Én másképp fogalmaznék, de a hülye automata szűrő nem engedi elküldeni... Mások mellett az ilyen ****-ok miatt van a béka feneke alatt a magyar kutyatartási "kultúra". Én plüss állatot, és egy alapos biológia tankönyv olvasást javasolnék élő kutya helyett."


Mert te aztán ezzel a közönséges bunkó, "ordenáré" hozzászólásoddal kurv...ra "növeled" a kutyatartási kultúrát...


Előbb nézz körül a saját házad tájékán...

2009. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
53%

12:09-esnek..


Ha olyan okos volnál, azt mondtad volna, hogy egy 2 hónapos kutyának még az anyja mellett a helye.. (amit ugye az okos kutyatartók, úton, útfélen hangoztatnak)..

2009. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!