Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Játszottam a kutyámmal, és...

Játszottam a kutyámmal, és egyszer csak rám ugrott, és elkezte a fenekét mozgatni előre és hátra, de nem éreztem nagyon hogy a nemi szerve hozzám ért, de lehet hogy igen :S ez azt jelenti hogy masturbálni akart ?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 21:58
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
44%

A dominancia nem nevelés és félrenevelés kérdése!

Egy tengerimalac pedig nem kettyint meg bármit, ami az útjába kerül, szóval itt valami sántít (mondjuk a hihetősége).

2009. febr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
78%
Miért vitatkozol olyanon, amihez nem értessz? Legalább először nézz utána, ha már ott van a gép előtted! A dominancia igenis nevelés kérdése a falkában betöltött rangsorról szól, arról, hogy az embereknek kell elől állni a rangsorban. Egy magát sokadik helyre besoroló kutya sohasem tenne ilyet a gazdáival, csak domináns állat tehet ilyet a rangsorban ALATTA állókkal. És nagyon nagy baj van ott ahol egy családban a kutya a domináns állat. Ha ez egy csivava akkor mák, meg lehet uszni, ha rottweiler, akkor gáz.
2009. febr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
93%
Nem arra értettem a nevelést, amire Te! Általában a gazdák azt hidszik, ha foglalkoznak a kutyával (ül, fekszik, pacsi, gyere vissza), akkor azzal nem lehet semmi gond. Én inkább foglalkozásnak nevezném a dominancia megszerzését, nem nevelésnek. Ha belenevelsz valamit egy kutyába, az még nem azt jelenti, hogy a vezetője vagy. Elnézést, ha félreértető voltam!
2009. febr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
93%
10.23 Bocs, akkor félreértettelek. Csak már nyiladozik a bicska a zsebemben, amikor belegondolok, hogy sokan a fáradságot sem veszik maguknak, hogy informálódjanak arról a társról, akit állítólag "mindennél jobban szeretnek".
2009. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
86%

22:57-es válaszolónál van az igazság, bármennyire is megdöbbentő lehet elsőre.

1) De igen, a kutya dominanciája bizony nevelés és félrenevelés kérdése. Ennek ellenkezőjét állítani ostobaság. A kutya falkaállat, ennyit talán azok is tudnak, akik szerint maszturbál... Mint falkaállat semmit, hangsúlyozom semmit(!) nem tenne meg az anyatermészetben élve az alfahím engedélye nélkül. Verekedést, párzást különösen nem, mert az alfa nagyon erélyesen helyreutasítaná- finoman szólva.

A gazdi számára is adottak azok a nevelési trükkök, amelyekkel következetesen (tehát minden dominanciára törekvő esetben, merta kutya folyamatosan bepróbálkozik a gazdi fölötti dominanciával) kifejezheti az eb számára annak helyét a családi falkában- merta kutya szemével a család is falka.

2) Amikor párzási ösztönöket érez egy kutya, az számára nem pozitív vágy, mint egy embernél. (delfinnél, majomfajtáknál). Ők ilyenkor stresszesek, feszültek. Ezeken kívül számos biológiai, majdnem biztosan bekövetkező, az állat életét évekkel megrövidítő betegséget is meg lehet előzni az ivartalanítással- nem beszélve arról, hogy felelős gazda az esélyét sem adja meg annak, hogy szaporodjon a kutyája.

Aki ennek nem híve, az nem tájékozott eléggé- ez ennyire egyszerű.


A kutya párzása örömtelen.

Lehet lepontozni, lehet ezzel semmibe venni a természet és a biológia szabályait- de attól ezek még nem fognak megváltozni. Pont annyira evidensek, mint, hogy ha süt a nap, akkor világos van. Ugyanezt kívánom azoknak a fejeknek is, akik kb annyit tudnak kutyatartó létükre, hogy elöl harap, hátul csóvál...

-állatorvos-

2009. febr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
30%

Aki elhiszi, hogy a kutyák párzása örömtelen, csak gratulálni tudok.

Fedeztettünk sokat (mielőtt valaki hőbörögne, törzskönyves, munkavizsgás, iksz kiállításra elvitt kannal hasonló referenciás szukákat), és a kan MEGJEGYEZTE a szukák nevét, ha hallotta a gazdit telefonálni, hogy "és mikor TÜZEL a KISLÁNY?" már ott ült a lába mellett. Hónapokkal a fedezések után nyüszített és kereste a szukát, ha a nevét mondtuk. (és jópárat befedezett)

Nem hiszem, hogy így reagált volna, ha nem örömteli a nemi aktus számukra.

Na, az a gáz, hogy vadul példálóztok a (egyébként elismerésre méltó) elméleti tudásotokkal, de semmi gyakorlati tapasztalatotok nincs.

2009. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
93%

Nem, nem azért jegyezte meg a szuka nevét, mert örömteli számára a fedezés....

Viszonylag egyszerűen utána lehet nézni a dolognak, és akkor az-egyébként elismerésre méltó- gyakorlati tudás mellé egy kis okozati ismeretanyag, elméleti tudás is társul majd.

Ha már tenyésztőnek mondja magát az ember...

2009. febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
76%

Részemről még annyit, hogy nem írtam olyat, de még hasonlót sem, hogy nincs gyakorlati tapasztalatom.:) Elméleti és gyakorlati sok éves, magabiztos tudás nélkül nem vetemednék arra, hogy okítsak másokat.

Szép napokat!

2009. febr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
59%

Hónapokkal később? Megismerte a nevét a szukának?

Na persze! Ez is hatalmas gyakorlati tudásra vall! Nem gondolhatod komolyan, hogy valaki beveszi ezt a kamu szöveget?

2009. febr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ha a kutya szemszögéből néznénk ahogy az ember szexel akkor a kutyaként azt mondanánk hogy biztos nem élvezi az ember a szex-et hiszen közben sikítanak,nyögnek... Meik kutya gondolná hogy élvezzük?
2009. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!