Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Játszottam a kutyámmal, és...

Játszottam a kutyámmal, és egyszer csak rám ugrott, és elkezte a fenekét mozgatni előre és hátra, de nem éreztem nagyon hogy a nemi szerve hozzám ért, de lehet hogy igen :S ez azt jelenti hogy masturbálni akart ?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 21:58
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
93%
Ezt nem én írtam, de mindentől függetlenül én is egy dolgot tartok fontosnak (ha más stílusban is), a tájékozódást.
2009. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
92%
12.13 Nem, egy 2 hónapos (8 hetes) kutyát már nyugodtan el lehet hozni. Megkapta a 2. oltását. A 6 hetes, 1 oltásos kutya a korai.
2009. febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
90%

Kedves utolsó. Mi bajod az igazsággal? Ha ennyire fáj, neked kellene körül nézned inkább a magad háza tájékán. Értelmes, kulturált ember ugyanis ha nem ismer alapvető dolgokat, mélyen elhallgat és visszavesz az arcából jelentősen.

Nehogy már az érezze magát tökhülyének, aki vette a fáradtságot tájékozódni és nem a saját buta feje után megy, csak, hogy neki legyen igaza.

Ez nem emberi ellenszenv-vita, hanem a nekünk kiszolgáltatott és még mindig többnyire szomorú sorsra jutó állatok érdekében történik.

Meg kellene ezt érteni végre.

Addig, amíg állatvédők tömkelegére van szükség, akik közpénzekből, saját energiájuk, idejük, zsebük árán próbálják megmenteni azokat az állatokat, akiket nem kéne megmenteni, ha legalább egy pici összetartás lenne az állattartók között, ha tájékozódnának egyesek, nem az ostoba megrögzött saját véleményüket hajtogatnák-addig az, hogy ki mit csinál a kutyájával nem magánügy!


Teljesen igazuk van azoknak, akik minden eszközzel megpróbálják osztani az infókat.

2009. febr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:

Egy szóval nem írtam, hogy masztizik a kutya, mégis én lettem leszavazva.. Meg leszólva..


Most akkor hogy van ez?

2009. febr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
100%

"Mert te aztán ezzel a közönséges bunkó, "ordenáré" hozzászólásoddal kurv...ra "növeled" a kutyatartási kultúrát...


Előbb nézz körül a saját házad tájékán..."


Sorry, de egy idő után sajnos elfogyott a türelmem a szép, gondosan megfogalmazott válaszok írásához a bugyutábbnál bugyutább kérdésekre, már csak azért is mert általában az általad idézettnél jóval csúnyább stílusban kaptam a válaszokat.

2009. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
57%

A 42., de hülye, tudatlan, bunkó paraszt, állatkínzó stb vagy, hogy ilyet feltétezel a lánykutyádról hozzászólásnál nekem is elfogyott a türelmem..


Nem tudhat mindenki mindent.. Ez eddig oké is..


De ezt nem lehetett volna normálisan elmondani, segítőkész emberek módjára? Nem pedig rögtön buta kutyatartónak titulálni azokat az embereket, akik szerint igenis masztizik a kutyájuk???


Engem a válaszolók bunkó, lenéző stílusa késztetett frusztrációra, valamint arra, hogy hasonló hozzászólásban írjam meg a véleményemet, a sok Nagyokosnak..

2009. febr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
73%

Továbbra is fenntartom korábbi véleményem az ilyen kutyatartókról. Az ilyen embereknek nem való kutya. Persze senki nem születik úgy, hogy kiváló, felelős gazdi, de ha már ott van az internet akkor vehetné a fáradtságot, hogy utánaolvasson a legalapvetőbb dolgoknak.

Az meg a másik téma amikor ~20 éves kutyás múltam mellett akarnak kioktatni különböző divatkutyások olyan hülyeségekkel, amit talán még ők se hisznek el. Na, ez megint a gyenge pontom:)

2009. febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
100%

Nézzétek, ha fáj az igazság, ami szerint a kutyáról alapdolgokat nem tudtok, akkor ne itt hőbörögjetek a nem létező igazatokért, hanem ez alatt az idő alatt tájékozódjatok.

Aki erre nem veszi a fáradtságot annak nem való kutya, és aki ezt az egyszerű összefüggést ahelyett, hogy felismerné, kikéri magának, az igen is bunkó. A kutyára nézve is az önmagát fel nem ismerő ostobaság a legveszélyesebb- és ők mégcsak tiltakozni sem tudnak...

Ha nem érzi magát bunkónak, ha kikéri magának- ez a tényen nem változtat.


Nehogy már annak járjon a szája, aki annyit tud a kutyáról, amennyit egy öt éves ovis!

Megint az van, hogy az kiabál, akinek a háza ég.

2009. febr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
35%

Ha az kiabál, akinek a háza ég, akkor te mit próbálod magyarázni az "igazad"???


Mellesleg nekem magyarázhatjátok, kiabálhatjátok az igazatokat, én nagy ívből ......


Ha esetleg normálisan el tudtátok volna magyarázni....



Dehát mit magyarázom, hasztalan..... :)

2009. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
93%

Megpróbálom normálisan. (legalábbis ez a nekem normális)

A kutya falkaállat. A falkában csak a falkavezérnek van joga bármit tenni. Támadni, elindulni valamerre, enni, párzani. Amennyiben egy kutya ezek közül bármelyiket a jelenlétedben csinálja, tehát megtámad valakit vagy valamit, kimegy előtted az ajtón, elfut olyan távolságba, hogy nem lát, párzáshoz hasonló mozdulatokat tesz, az azt jelenti, hogy nem fogadja el az abszolút falkavezérségedet, hiszen ezeket csak neked lenne jogod csinálni. A falkavezér ezeket a szabályokat betartatja a falkával, ha valaki próbálkozik, akkor azt rendreutasítja. Tehát te sem engedheted, hogy ilyeneket tegyen, mert, ha hagyod az a kutya számára azt jelenti, hogy megkérdőjelezheti a vezéri poziciódat. Ez a falkában is előfordul, a domináns kan vagy domináns szuka időnként meg kell hogy védje a pozicióját. Ha ezt nem teszi, akkor az megkérdőjeleződik és a másik átveheti a helyét. Tehát ahhoz, hogy te legyél a domináns, nem szabad engedned, hogy ez megtörténjen. Nem veréssel, de egy odébblökéssel, a kutyának tanított tiltó szó/jel alkalmazásával meg kell védened a helyedet. Igyekeztem.

2009. febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!