Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Játszottam a kutyámmal, és...

Játszottam a kutyámmal, és egyszer csak rám ugrott, és elkezte a fenekét mozgatni előre és hátra, de nem éreztem nagyon hogy a nemi szerve hozzám ért, de lehet hogy igen :S ez azt jelenti hogy masturbálni akart ?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 21:58
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom MEIK kutya gondolná, de azt igen, hogy az ember nem csak "gondolná", hanem kutatja a kutyák viselkedését. Előtte évekig tanul az állatorvosin pl etológiát hozzá, aztán újabb éveken át figyel, tapasztal.


Tehát nem csak gondol egyet, hanem gondolkozik (mielőtt beszél). Ez kettő.

2009. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
64%

LOL, az nagyon kemény volt, hogy a kutya nyüszít a másik kutya neve hallatára:)) Esetleg fel is hívja telefonon, megbeszélik az esti randit, majd feleségül is veszi?

Ekkora baromságot még itt se vártam, pedig jól felkészültem.

2009. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
78%

13.32!Teljes mértékben így van,elhiszem!

Az állatok is egyértelműen élvezhetik a szexet,ez nem butaság.

A csivavám semmire nem mászik rá,csak a plüssnyulára,sose csinálná ezt a dolgot mással,ember lábán sose,stb.Tehát jól van nevelve.

És a tengerimalacom fiú,és bármilyen tárgyhoz élvezésig dörzsölte magát,közben visongott,és utána rögtön aludt egy kicsit.

Ezt sem kell kétségbe vonni.

Szegényke már nem fogja csinálni,mert ivartalanítattuk,mert a kukijára minden ráragadt olyankor,és féltünk,hogy begyullad neki.

2009. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
53%

Több évtizedes kutatómunka eredményét akarod cáfolni azzal, hogy a genetikailag selejt csivavád (nem csak a tied, az összes) állandóan "megdugta" a plüssállatot?

Ezt a fajtát én még a kutyákhoz se sorolnám, max kutyaszerű élőlények. Olyan szinten defektesek szegények, hogy náluk ez teljesen természetesnek számít. Még kiállításon is (ahova pedig elvileg a jobb egyedeket viszik) őrület amit rendeznek. Egyetlen fajtánál se láttam olyan cirkuszt mint a csivaváknál. Egyszerűen lerí róluk, hogy szegények nem teljesen 100-asok.


Amúgy kan állatok, ha tüzelő szukát éreznek, akkor hajlamosak megmászni mindent, de ha nincs tüzelő szuka, akkor ezt nem csinálhatja. Ha mégis akkor ott valami nem OK.

2009. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó: ezzel a hozzászólásoddal sikerült beégned, ha ez volt a cél, oké:)
2009. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó előtti: ha elhiszed, rendben, de azért azt tudd, hogy ez nem hit kérdése... :)
2009. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
57%

Most mégis, miért furcsa h megjegyezte a neveket? Éveken keresztül jól és eredményesen kezelő kanról beszélek.

Nem értem, miért akadtok fent ezen. Ez egy hosszú megfigyelés leírása volt, de persze ha egy kynológus állítaná ezt, esetleg könyben olvasnátok, akkor lenne hitele, igaz?....

2009. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
76%

Akkor lenne hitele, ha a történeted összevágna a kutya biológiai képességeivel.

Sokmindenre képesek a kutyák, de tényleg nézz utána, mit keversz össze azzal, hogy örömét leli a párzásban, és annak is nézz utána, hogyan hallja, értelmezi és tanulja a szavakat a kutya.

Egyébként klassz, objektív tesztek is léteznek arra, amiről Te beszélsz. A gond azzal lehet, hogy te antropizálod a kutya viselkedését, azaz magadból kiindulva, egy ember fejével gondolkozva értelmezed és keresed az okait a cselekedeteinek.

Ezt igazolj aaz is, hogy kutatásokra, és mindenre fittyet hányva egyedül a magad tapasztalataiból indulsz ki.

Van egy közmondás, nem szeretnélek megbántani vele: ha kettőnél többen mondják, hogy részeg vagy, akkor menj haza.

Szóval ne találjuk fel a meleg vizet- azt már megtették azok, akik értenek is hozzá.

2009. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
57%

Aha, antropizálom...

Akkor tulajdonképpen azt is beképzelem, h ha véletlenül azt mondom "séta" rohan a pórázért. Gondolom a napi séta annyira örömtelen neki, azért jegyezte meg...

Ilyen hihetetlen, hogy megtanulja egy kutya a "tüzel" vagy a "szuka" szavakat? Ha 3 napig nálam hagyja a gazda, a szuka nevét?

Ti tényleg furcsák vagytok...évtizedes tapasztalat, kutatás, de ha az egyszeri kutyatartó észrevesz valamit a kutyája viselkedésén, az hülyeség? Ilyen észrevételek után indulnak el ezek a kutatómunkák, amiket annyira dédelgettek.

Á, az a szomorú, hogy melldöngetve bizonygatjátok más emberek gondolatait, és a másikat meg sem hallgatva lehülyézitek.

2009. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
54%

Kedves előttem szóló, a helyzet az, hogy te nem a pórázról és a sétáról beszéltél eddig- ez nem tartozik a témához. :)


Ne csúsztassunk. Értelmesen vitatkozni e nélkül is lehet.

2009. febr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!