Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények az ebadóról?

Vélemények az ebadóról?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó ötlet ha újra bevezetik, vagy ennek hatására még több kutya kerül utcára?
2011. máj. 23. 20:15
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/151 anonim ***** válasza:
100%
ja mert a Dog Chow-t ugyan az gyártja ami a Darlingot meg a Friskiest! és elárulom barátom hogy nem hogy nem veszik el, még fizetni se fogok semmit mert én ivartalanítottam, és chippelve van! egyébként Friskiest kap!
2011. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/151 anonim ***** válasza:
100%
A Friskies is egy rakás trágya,színezett,ízesített gabona.
2011. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/151 anonim ***** válasza:
54%
jólvan, nem érdekel mit mondasz, ez nem tápkérdés elsősorban, vedd te a jó tápot de ne sírj hogy 5ft-al többet kell majd fizetni ezután a kutyulidért, ha telik Acanára, akkor telik ebadóra is, vagy visszaveszel az igényeidből és majd veszel neki mást! ha érdekel az orvos a kutyámra azt mondta ritka jó formában van pedig már nem egy éve eszik ezt is, már Tescosat is kapott meg minden sz@rt ami megmaradt többek közt fasírt, meg tészta, pörkölt, rizseshúst bableves stb.
2011. máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/151 anonim ***** válasza:

Ritka jó formában van.Valameddig,aztán csodálkozol,hogy idősebb korára mitől ment tönkre a veséje vagy lett rákos.

Én egyébként nem voltam elájulva az Acana-tól meg Orijen-től.Középkategóriás tápot eszik a kutyám,nem sokkal drágább,mint a Friskies vagy társai.Teljesen jól beválik.

2011. máj. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/151 anonim ***** válasza:
100%
meg aki szörnyülködve írta hogy a kérdezőnek eszköz a kutya, még jó hogy használja! éppen erről ugat minden kutya"tudós" a Fennel is, hogy anno a kutya és az ember társak voltak, munkatársak az élet érdekében! ez a normális! használja csak! igen azért mert ugat azért mert megvédi a házat stb! még jó hogy! emellett lehet simogatni játszani vele, de azért könyörgöm, nem csak erre kell használni, nem egy plüssmaci!
2011. máj. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/151 A kérdező kommentje:

Hát igen. A kutyának is kell munka, nem csak az embernek. Én a természetesség híve vagyok.

Ha nem találtam volna kutyás melót akkor lehet kutyám se lenne. Legalább is nagy testű semmi képpen.

De így szerintem a legjobb nekik. Minden nap jönnek mennek kivéve ha lerobban valamelyik.

2011. máj. 25. 19:19
 97/151 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam, de azzal maximálisan egyetértek, hogy kell neki a meló. Meg kérdező, közben rájöttem, hogy ki vagy, ha elsőre is leesett volna, nem írom ezt az alkalmazott dolgot, csak valahogy az jött le, hogy ilyen telepre kicsapott senki rá sem néz őrkutyáról beszélünk. De tudom, hogy neked fontosak a kutyáid, és nagyon figyelsz rájuk.
2011. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/151 A kérdező kommentje:

Köszi ari vagy! :-)

Sajnos vannak olyan helyek, de ott gondolom céges kutya van.

Papíron van csak gazdája az ilyen csóri kutyáknak, de gyakorlatban meg örül ha enni kap.

Én a sajátokat egyszer se hagyom és nem is hagynám ott. Szeretnek ott lenni ahol én vagyok. Ott a telep nekik olyan mint a gyerekeknek a játszó tér. Reggelre jól elfáradnak.

Most hogy bevezetik az ebadót nem tudom hogy fogok fizetni három kutya után. Igaz a mix ivartalanított, de chipje nincsen, mert neki eddig nem volt kötelező. ( tavaly júniusától született kölyköknek kötelező ) A nagyokban is csak az egyikben van chip, aki most lesz ivartalanítva, mert nem akarom, hogy tüzeljen. A legidősebb a csajszi ,,párja" , neki csak tetkója van, és ivartalaníttatni se akarom. De Ő utána se akarok még külön pénzt kiadni.

Külömben is az adó bele van építve a veszettség elleni oltásba. Miért kényszerítik rá az embereket, hogy duplán adózzanak az ebek után?

2011. máj. 26. 21:46
 99/151 A kérdező kommentje:
Különben
2011. máj. 26. 21:47
 100/151 anonim ***** válasza:
100%
hát tök egyszerű, az egyik ivartalanított csak chipje nincs a chip "olcsó" 4ezerért már raknak bele akkor egyszer 4000 és utána nem kell fizetni, a másikba van chip, most lesz ivartalanítva, akkor azután utána se fog majd kelleni fizetni, egy kutyára meg lehet kedvezményt kérni... valszeg semmit sem fogsz fizetni
2011. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!