Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha meghalt a kutyám, hol kel...

Ha meghalt a kutyám, hol kel jelenteni? Megbírságolhatnak érte?

Figyelt kérdés

3 hete hoztam el menhelyről,teljesen jól megvoltunk azonban tegnap játszottunk a rakparton,szegény megcsúszott és beleesett a dunába elsodorta a víz(kölyök kutya) volt.

"""""Nyilván""""" nem ugrottam utána,pláne hogy többször is elmerült.=( Még nem voltam vele állatorvosnál,csak 2 hét múlva kellett volna mennünk oltásért:'( Ugye,chippeltetve volt én az én nevemre írták.Jelentenem kell valahol?=(


2011. dec. 4. 09:26
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

21 éves lány:)


Sok sikert a ZH-hoz!!:)

2011. dec. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
15%
hát te tök hülye vagy h a duna mellett játszadozol a kutyával. öcsééééém. kb 3éves lehetsz iggaz??
2011. dec. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Utolsó te se legyél soha pszichológus.

Amiket írtak vezényszavakat azt a következő kutyádnak megtanítani.Nem olvastam végig az összes kommentet de ha akarsz majd akkor milyen kutyát?:D Kaukázusiban és németjuhászban tudok segíteni ha gondolod.

2012. máj. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

Helló,köszi a sok tippet:)

Azóta már van egy kutyám,keverék.

Tanultunk vezényszavakat,jól nevelt.Olvastam sok könyvet és a parton csak hámmal sétálok vele:)

A másik kutyut nagyon sajnálom...tanultam az esetből, baleset volt az egész,sajna a tüdőgyulladást,amit aznap kaptam a hideg víz és a vizes ruha miatt kábé egy hónapig tartott=/

2012. máj. 4. 02:09
 45/46 anonim ***** válasza:
Örülök :)
2012. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
részvétem ami a múltba történt, a jelenhez pedig sok szerencsét!
2012. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!