Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha meghalt a kutyám, hol kel...

Ha meghalt a kutyám, hol kel jelenteni? Megbírságolhatnak érte?

Figyelt kérdés

3 hete hoztam el menhelyről,teljesen jól megvoltunk azonban tegnap játszottunk a rakparton,szegény megcsúszott és beleesett a dunába elsodorta a víz(kölyök kutya) volt.

"""""Nyilván""""" nem ugrottam utána,pláne hogy többször is elmerült.=( Még nem voltam vele állatorvosnál,csak 2 hét múlva kellett volna mennünk oltásért:'( Ugye,chippeltetve volt én az én nevemre írták.Jelentenem kell valahol?=(


2011. dec. 4. 09:26
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
45%
Mi az h nyilván nem ugrottál utána????? Nekem gondolkodási idő se kellett volna, h utána vessem magam. Ismerősöm is csinált már ilyet, bevágódott a tóba az agara után, pedig nem nyár volt...
2011. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
22%
Little Red, te hülye vagy...még az kellett volna, hogy őt is elsodorja a víz. Annyit nem ér egy kutya sem.
2011. dec. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
37%
10.37, ha már neved nics, nem neked írtam, csak egyszerre ért be a válaszunk. Annak aki előtted írt a kérdezőnek. De mindegy.
2011. dec. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
DE EZ NEM TÓ VOLT! Hanem folyó! Méghozzá egy olyan folyó, aminek akkora sodrása van, hogy még magadat se tudod kimenteni, nemhogy egy kutyát!
2011. dec. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%
Így van! Együtt veszett volna, a kutyájával...Nem a kerti medencébe esett ember, hanem egy folyóba amiből soha nem jöttek volna ki. Szomorú eset, de nem a te hibád.
2011. dec. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:

11:15

Akkor tévedés volt, elnézést.

Különben inkább ne legyen nevem, mint ilyen sokatmondó, hogy: BAMBA NYÚL :DD

2011. dec. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Mint ahogyan tévedsz most is. Nem bamba nyúl. Ez egy anagramma. Találgass!
2011. dec. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat futottam a duna mellett,hogy végre legalább a tetemet kisodorja,de végül sajnos elmerült.Lehet ha mellette lettem volna,akkor még utána tudok kapni,de kb 3 méterrel lehettem lemaradva,amíg odapattantam ő már a parttól most nem tudom te szerintem több mint 1.5 méterre volt,én beleléptem derékig de tovább mély volt a víz nem mertem ugrani:'(.Valószínűleg utánaugrottam volna,ha látom hogy még ott van de épp lebukott ezért elbizonytalanodtam begörcsölt a vádlim és kimásztam,gyorsan húzogattam ütöttem vertem a lábam,hogy ne húzza már ennyire,aztám futottam mellette gondolkodtam,hogy húzzam ki,közben többször is lebukott és egyszer már csak azt láttam hogy nem probálkozik.Én futottam,tényleg.Bűntudat így is szétvet :(. Tüdőgyulladásom van(így is,még ez is,most még otthon is kell ülnöm,még csak nem is mehetek egyetemre,hoyg legalább elvegye a gondolataimat).

Voltam a menhelyen,jelentettem.Azt mondták minden mást elintéznek,menjek haza lefeküdni.

Tényleg sajnálom,nem ezért hoztam ki kutyát.És nagyon sok idézőjelbe tettem a nyilvánt!!!Csak ezért írtam le az egészet,mert bánt hogy feltételezed hogy fäszkalap vagyok.Nem vagyok,tudom hogy görcsölt lábbal úgysem tudok úszni,az sem segít ha a szívem áll le.Rajta nem.

2011. dec. 4. 13:08
 19/46 anonim ***** válasza:
Borzasztóan sajnállak.Az a baj, hogy egy életre elkísér ez az egész jelenet. Sok idő kell hogy megnyugodj. Ne magyarázkodj senkinek. Ezek a véletlen balesetek.
2011. dec. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
44%

"Little Red, te hülye vagy...még az kellett volna, hogy őt is elsodorja a víz. Annyit nem ér egy kutya sem."


Miért kellett ezt így lehúzni? Logikus, hogy az emberélet többet ér, nem? Aki nem így gondolja, az dögöljön a kutyája után, a családja örülni fog, biztos...

2011. dec. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!