Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivavám pérája tüzelésének...

Zsanett008 kérdése:

Csivavám pérája tüzelésének 9. napján még kemény. Ez a későbbiekben felpuhulhat vagy alkalmatlan a fedeztetésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy normál méretű csivavám, nagy korára került hozzám, elég félénk,nehezen oldódik. Most vittem először fedeztetni a tüzelés 9.napján ahogy kell de kemény volt a pérája a kan "gumója" nem ment bele ami miatt nem jött létre az összeragadás. Azt szeretném kérdezni, hogy mekkora szerepe van a félénksége? Illetve hanyadik napra várható a péra puhulása? Előre is köszönöm a normális válaszokat. Okoskodó tenyésztők kioktatására nem vagyok kíváncsi:)


2012. jan. 15. 18:50
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
98%
Nem, sajnos alkalmatlan a fedeztetésre... :( Legjobb lenne ivartalanítani, mert később akár komolyabb baja is lehet!
2012. jan. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
40%
Mit fogsz Te még kapni itt :D Húhú! :)(:
2012. jan. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Miért mit kapnék? szerintem tök korrekt,normális kérdés volt...:D Ha valaki utána olvas akkor ilyen létezik, hogy csak a 11-17 napon lesz alkalmas. Csak kíváncsi voltam, hogy valaki találkozott e már ilyennel...
2012. jan. 15. 19:03
 4/51 anonim ***** válasza:
93%

ejhaj, hogy te itt miket fogsz kapni ezért a kérdésért... jobb lett volna fel se tenni

"Most vittem először fedeztetni"

ne szaporíts nem jó az a kutyának és nem kell 3-5 kóborkutyával több az országba

2012. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
92%
Minek akarod fedeztetni? Kérdezted tőle, hogy szeretne-e szülni?
2012. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg beszélj orvossal, egyáltalán nem biztos, hogy ez normális. És gondold át, hogy az amúgy félénk kutyádat még fájdalomnak is kiteszed ezzel az egésszel...
2012. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
egy csomó kérdésnél olvastam ma hogy milyen kutyáid vannak..(törpe pincher,jack russel terrier,most meg a csivava) megkérdezhetem,hogy törzskönyvvel adod el a kölyköket vagy sem?
2012. jan. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
92%
komolyan mondom az ilyen embereket egyszer én is elvinném fedesztetni valami lóval
2012. jan. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Okos tenyésztők de szeretlek titeket...:D Voltam vele állatorvosnál ő azt mondta, hogy ez tök normális, hisz minden szűz kutya pérája először kemény. Aki ismeri a csivavákat eleve félénk természetűek... Azért szeretném fedeztetni mert gyönyörű szép kutya, van hozzá elég tapasztalatom és ismeretségem. Illetve egy komoly tenyésztő áll mellettem. És igen elsőnek akarom fedeztetni... Miért ez olyan meglepő? Valahogy csak el kell kezdeni nem?
2012. jan. 15. 19:07
 10/51 anonim ***** válasza:
93%
Na mert te tenyésztő vagy mi? mikor ennyi kutyád van..az egyik kérdésnél azt írtad hogy a törpe pincherekkel foglalkozol..akkor ? remélem legalább tk-t adsz hozzájuk?!
2012. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!