Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megőrülök a rokonoktól....

Megőrülök a rokonoktól. Ennyire félnek az állatoktól?

Figyelt kérdés
Már megőrülök a rokonoktól. Akárhányszor jönnek a kutyát be kell zárni, mert félnek tőle. A 3 éves uncsitesóm imádja a kutyust simogatni, meg játszani vele, de ezek a hülyék semmit nem engednek meg neki. Ha a kutya egy méterre van tőle már elkezdenek vele üvöltözni, hogy mennyen onnan. -.- Már nagyon elegem van, ha a kutyus belép a házba már üvöltöznek, dehogy bántsa őket, aztán felnőtt emberek.

2012. ápr. 13. 10:46
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld rávenni őket, hogy kicsit közeledjenek a kutya felé. Mutasd meg nekik, hogy nem bánt. Mesélj róla neki jó történeteket, akár KITALÁLTAKAT is. Pl.: a kutyám megmentett egy két éves kisgyereket.
2012. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
86%
Zoli sajnos félre értette a kérdést. Itt a saját lakásról és saját családtagjainkról van szó, nem az utcáról és idegenekről. Az utcán én senkire nem erőltetem a kutyámat, mindenkit kikerülök, csak az ismerősökhöz megyek oda. Viszont a saját lakásomban hadd legyen már első a kutyám, ha én így gondolom. Aki engem szeret, az elfogad ilyennek. Aki nem szeret, az minek akarna odajönni?
2012. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
76%
# 6/12: Miért,szerinted az a szülő,aki rátukmálja a saját félelmeit a gyerekére nem önző?? Nekem is van olyan rokonom,aki fél a kutyáktól és néha meglátogat minket az 5 éves kisfiával,de mivel látja,hogy a kisfiú nem fél,soha nem kért meg minket,hogy zárjuk be a kutyát..És a kissrác is félt először a kutyustól,amikor jött,mert az anyja is félt,de aztán összebarátkoztak és már semmi gond nincs..
2012. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
43%

Kedves Kérdező!

Igazából Te nem olvastad el az én írásomat! Szerencsére volt aki igen!


Te úgy gondolod ha a 3 éves unokatesód szereti akkor a rokonaid miért nem??

Én is úgy gondolom hogyha a kutyád a fontosabb akkor megmondod a rokonoknak hogy a te házadban a kutya szabadon van! ha így is akarnak jönni akkor jöjjenek!


De ha egy 30-40-50 vagy akármennyi éves ember fél egy kutyától azt nem fogod tudni ész érvekkel feloldani! Pláne ha valamilyen gyerkkori eset is van mögötte(én ismerek ilyeneket, olyat is aki ezt legyőzte utána és olyat is aki nem)

Mint ahogy a nők többsége fél a póktól, százlábútól, fülbemászótól stb pedig nincs rá oka! Ugyanakkor elfogadom hogy fél és kész!

Bár azt is elfogadom hogy ezek szerint toleránsabb vagyok mások félelmei, rigojái iránt mint más :)))


ja és nekünk is van kutyánk aki aztán már túl szelíd is :)

99%-ban aki jön, nem fél tőle. Ugyanakkor ha olyan jön aki igen akkor elzárjuk a kertbe a játékával. Ennyi!


Ha sétáltatjuk, a kutya nincs elengedve csak a futtatón és a lehetőségekhez mérten tolerálom ha más fél tőle!

És ugye el is értünk a lényeghez!!!

Egyfelől ha egy idegennél tolerálom hogy félhet a kutyámtól és ezért visszahúzom akkor a barátaimnál meg teszek rájuk?? Nekem ez fura így hogy kedvelem a barátaimat...

Ugyanakkor a te várad, a te házad! Ha az a szabály hogy a kutya akkor is azt csinál amikor egy félős vendég van ott, akkor ez van! El kell fogadniuk vagy ne barátkozzanak!

Tudom, nálad ezek rokonok. Ha nem kell jóban lenned velük akkor legfeljebb nem jönnek többet! Ha meg jóban kell lenni akkor meg neked kell engedni!


És kérlek mielőtt válaszolsz kedves kérdező, rendesen olvasd el amit írtam mert bosszantó ha láthatóan csak az első pár sor elolvasása után már válaszolsz is...

2012. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező!


Tehát azért mert nem a te véleményeden vagyok(részben) ezért egy bunkó, okoskodó, FÉREG(??) vagyok??


Ahogy érzed?

Szerintem te nem válaszokat vártál hanem megerősítést arról hogy a rokonaiddal van a baj.

szerintem akik elolvassák amiket írtam azok látják hogy csak fel akartam vázolni a másik fél helyzetét is!


Minden jót és dönts ahogy akarsz.


Az meg hogy szerinted ezért egy féreg vagyok az szerintem téged minősít...

2012. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Az meg téged minősít, hogy szerintem önző vagyok ;)
2012. ápr. 13. 11:50
 17/43 A kérdező kommentje:
szerinted
2012. ápr. 13. 11:50
 18/43 anonim ***** válasza:
77%
Úgy látszik Zolinál a vendég fontosabb, mint a családtag. Nem szeretnék a családtagja lenni! :-))) De most tényleg, a kutyám menjen ki a szobából, ha idegen jön? Nonszensz. Ez akkor elfogadható, ha a kutya nem családtag, hanem csak a kutya. Ez viszont nálam (sokunknál) nem így van.
2012. ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk nincs a kutyának olyan helye ahova be lehet zárni és ha kirakom az udvarra, akkor bejön. :)
2012. ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
80%
cuki vagy zoli, ahogy először te sértegeted a kérdezőt, aztán ki vagy akadva ha visszaszól. és ne gyere azzal hogy a két sértés nem volt egyenértékű, dehogynem volt az..
2012. ápr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!