Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megőrülök a rokonoktól....

Megőrülök a rokonoktól. Ennyire félnek az állatoktól?

Figyelt kérdés
Már megőrülök a rokonoktól. Akárhányszor jönnek a kutyát be kell zárni, mert félnek tőle. A 3 éves uncsitesóm imádja a kutyust simogatni, meg játszani vele, de ezek a hülyék semmit nem engednek meg neki. Ha a kutya egy méterre van tőle már elkezdenek vele üvöltözni, hogy mennyen onnan. -.- Már nagyon elegem van, ha a kutyus belép a házba már üvöltöznek, dehogy bántsa őket, aztán felnőtt emberek.

2012. ápr. 13. 10:46
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy a szüleim elakarják zárni a kutyát? Azért mert anyu kiakad rám, attól még ő is szereti a kutyát, és nem akarja bezárni a hülye rokonok miatt. De látom de nem fogod fel. NEM REGISZTRÁLTAM BE TÖBBSZÖR! egy felnőtt embernek ilyen nehéz valamit megérteni? inkább foglalkozz a magad dolgával.
2012. ápr. 13. 12:56
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól olvasom azt írta, hogy az édesanyja is a mamájával veszekszik, aki megsértődik azon hogy a kérdező megsértődik azon hogy sértegetik a kutyáját.
2012. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Viorica pontosan. Anyu se szereti ha bántják a kutyát.
2012. ápr. 13. 12:59
 34/43 anonim ***** válasza:
55%
De ha anyukád szívesen elzárja addig a kutyát amíg vendégek vannak, és akkor szent a béke,és ez a szüleidnek nem okoz gondot, akkor tényleg igaza van Zolinak abban, hogy hagyd rájuk. Az eddigi válaszaim még mindig helytállnak, engem is idegesít hogy el kell zárnom néha. De megteszem, mindenki megteszi, a család, a rokonok egészsége, és paranoiája érdekében.
2012. ápr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
49%

Én is ugyan azt mondom mint amire azt írtad hogy egy féreg vagyok.

vagyis ha az öreg nagyszüleid félnek a kutyától az már nem fog megváltozni! Az öregeknek már berögzült minden szokásuk és ez van.

Ha meg a szüleid elzárják a kutyát akkor a gond megoldódott.

Te rá akarod venni a nagyszüleidet hogy akkor is szeressék a kutyát ha nem akarják!


És azért nem vagy hajlandó találkozni a nagyszüleiddel és t5üntetőleg elvonulni mert félnek a kutyától???

Ha te ezt úgy látod hogy te mennyire korrekt és szerető gyerek vagy míg a nagyszüleid és szüleid "hülyék" és eljárt felettük az idő és aki nem ért egyet veled az egy "féreg"...


Hát most mit mondjak...


Talán egy kommentelő idézett alakíthatnám át hogy remélem a gyerekem nem fog egy féregnek tartani csak azért mert az apámmal és az anyámmal aki megszült szeretném tartani a kapcsolatot és ezért a kutyát akár el is zárnám 1-2 órára!!

2012. ápr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
45%
Nem irigyellek titeket, nehéz lehet az élet falun!
2012. ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
41%

Na jó, részemről elmondtam mindent de nem akarom egyre jobban felhúzni magam egy káromkodó, "féregező", önző kislányon aki utál mindenkit aki másra is gondol mint a kutyája és több acc-ja is van mert ezt bizonyítania kell!


Szerencsére volt több értelmes vélemény és a kérdező meg utálhat mindenkit aki nem ért vele egyet...

Nem hiszem hogy bármit is megfogad ezekből de ne legyen igazam...

2012. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk is az a helyzet, hogy a 70 kilós kutya szabadon van. Aki nem szereti vagy fél tőle, az nem jön hozzánk. Ilyen egyszerű. Ha akar velünk találkozni, akkor hívjon meg minket vendégségbe! :) Ha valami szerelő jön hozzánk, akkor nem szoktam oda engedni a kutyát hozzá, hacsak külön nem mondja, hogy nem fél tőle és oda engedhetem, de a családtagoktól nem tűrnék el semmiféle kutyaellenességet.
2012. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
24%

Ekkora egy hisztis gyereket!!!Ha az én gyerekem hisztizne így amikor szüleim meglátogatnak és szóba sem állna velük és még káromkodna is rájuk hát akkora pofont kapna hogy megtanulná azonnal hogy nem bánunk tiszteletlenül a szülőkkel!!

Milyen nevelés ez már hogy tesz a nagyszüleire??

Akkor takarodjon ki az utcára és éljen a család nélkül!

Ha ő nem akar velük találkozni akkor menjen oda akivel akar.


Félelmetes hogy milyen elkényeztetett, akaratos gyerekek vannak!

Látszik hogy minden meg van neki engedve!

2012. ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 Hovarju ***** válasza:
65%

Nekem egy kis méretű labradorom van. Szereti a gyerekeket, szeret velük játszani. A testvérem és az unokaöccseim is szeretik. De a sógornőm egy gyermekkori rossz élmény miatt fél a kutyáktól.

Panelben lakunk. Mi azt találtuk ki, hogy lennt a téren találkozunk velük, ott a gyerekek játszhatnak vele. Amikor pedig feljövünk a lakásba, akkor a helyére küldöm a kutyát és igy nincs semmi baj vele.

2012. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!