Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tükörmódszer, tüköriskoláról...

Tükörmódszer, tüköriskoláról negatív vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tükörmódszer, tüköriskoláról negatív vélemények, tapasztalatok?

Amit kifogásoltok mind a suliban , mind a módszerben..

Köszi előre is


2012. aug. 14. 20:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:

Jó hát innentől nekem ez kicsit komolytalan.

Nem hiszem, hogy Gábort megkérdezem, szerintem van jobb dolga, mint ilyen kérdésekre válaszolgatni.

2012. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 anonim ***** válasza:
Szívesebben utaznál inkább 200 km-t, hogy személyesen derítsd fel a helyzetet? :) Egyáltalán voltál már vidéki Tükör iskolában, mert amiket eddig írtál, abból úgy tűnik, hogy nem.
2012. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:
Felvázolok egy kitalált szituációt: Egy tükör iskola négy oktatója közül kettő úgy dönt, hogy nem egyeznek a másik kettővel, ezért alapítanak a következő utcasarkon egy saját iskolát. Nekik is megvannak a tanítványok között a szimpatizánsaik, ezért a fél csapatot viszik magukkal. Ekkor egymás mellett működik egy tükör iskola és egy hivatalosan nem tükör iskola, de értelem szerűen minden másban megegyeznek, hiszen valaha a kettő egy volt. Én talán egy lényeges különbséget látok, hogy a hivatalos iskolánál működik a központosított minőség ellenőrzési rendszer, míg a másik könnyebben térhet el a fő irányvonaltól. Ja, és a hivatalos iskola kap supportot a központtól.
2012. aug. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 anonim ***** válasza:

Ismerek vidéki tükör oktatókat, de tény, hogy a saját szememmel még nem láttam, hogy dolgoznak:)

Ők feljárnak a szemináriumokra, és nem úgy néz ki, mintha nagyon Gábor ellen lennének.:D

Nyilván nem Róluk van szó.:)

Hát mindegy, ha ekkora titok, akkor ekkora titok.

Annyira nem izgat, hogy tovább érdeklődjek, de köszi a példát, így már érthetőbb a dolog - ez olyan valami, amibe tuti, hogy nem akarok belefolyni.

2012. aug. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim ***** válasza:
Ne gondolj semmi rosszat! Senki sincs senki ellen, nem erről van szó! Vannak feltételek, amiknek eleget kell tenni ahhoz, hogy egy iskola tükör iskola lehessen. Ha ennek nem tudnak eleget tenni, akkor bármennyire is imádják Gábort, nem lehetnek tükör iskola. Ettől még őket sem zárják ki a szemináriumokról.
2012. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim ***** válasza:

Ezekre a sulikra gondolsz?


[link]


[link]


(Ha jól tudom, már Debrecenben is van.)

2012. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:

fél év késéssel de hozzá írok valamit ehhez a kérdéshez :D


A szemináriumokon nem tudom hogy van, de a kiképzés vezetői tanfolyamon a Gábor pl mondta hogy akinek nem tetszik vagy úgy gondolja hogy nem volt neki hasznos, annak visszafizetik a tanfolyam árát.


Gondolom ez a többi szemináriumon is áll.

2013. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!