Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki nem akar chip-et tetetni...

Aki nem akar chip-et tetetni a kutyájába, mik az ellenérvei, és változott-e valamit a véleménye most, hogy kötelezővé teszik?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 19:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/225 anonim ***** válasza:
100%

Igazi Állatbarát,


ma már páran elmagyaráztuk neked, hogy a chip teljesen veszélymentes, abban a kérdésedben, amit aztán rövid idő után töröltél, vagy bannoltál minket belőle, mert nem tetszett a véleményünk, vagy nem tudom.

Azért baj, pl. hogy te elmondod a véleményed, mert ugyan azt szajkózod körbe-körbe. Millió kérdésben meg van mondva, ma is leírtuk Neked, hogy NEM VESZÉLYES A CHIP! Te ez képtelen vagy felfogni? Körbe-körbe ugyanazt hajtogatod!

De hajtogasd csak, ha tetszik, ha nem, kénytelen leszel chipeztetni, ha nem akarsz bírságot. Ennyi.

2012. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/225 Igaz Állatbarát ***** válasza:

Nem én töröltem a kérdésemet,hanem a központ.

Más megírhatja a nem tetszését,

csak én nem?

Az Állatoknak a fájdalommentességet akarom,és

a szegény embereket

nem szeretném megterhelni pluszköltségekkel.

Aki eddig családtagként bánt a Kutyáival,

emberségesen kezelte,

az továbbra is úgy fogja,

akkor is ha éhen pusztul a gazda!

Aki csak úgy tartja (pl.házőrzésre),

az inkább megválik a Kutyáitól.

Ráadásul olyat erőltetnek,

aminek csak egy haszna van,és

nagyon kicsi az esélye,

hogy előkerül.

A kamerának rengeteg haszna van,

még az állatkínzókat is lebuktatja,

nemcsak a Kutyák útvonalait,

hol vannak,élnek e.

Azért,mert

én jót akarok,

még nem kell kizárni és leteremteni,

hanem helyeselni kell,

végül elérnék az emberek a céljaikat,

minden Kutya hazakerülne és

minden állatkínzó lebukna,

sikerülne megszüntetni

az állatbántalmazást!

Ez a baj,

sokan félnek megmondani a magukét,

aki mer ellent mondani és

hasznos tanácsot adna,

azt lehordják mindennek!

2012. okt. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/225 anonim ***** válasza:
ja, a gyerekednek sem szeretnél majd fájdalmat, ezért nem adatod be neki a védőoltásokat? láttad már, hogy hogyan teszik be a chipet? én ELVILEG igen. azért csak elvileg, mert a kutyám meg sem nyikkant, és közölte a nő, hogy kész.
2012. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/225 anonim ***** válasza:
Figyelemmel követem 1-2 napja Igazi Állatbarátunk megnyilvánulásait és kérdéseit. Szerintem vagy kamera eladó, vagy valami baj lehet vele, mert képtelen felfogni, amit beszélünk neki. Figyeljétek csak meg, erre a válaszomra is, megint ugyan azt fogja leírni körbe-körbe. :D
2012. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/225 Igaz Állatbarát ***** válasza:
45%

Az utolsó előttinek írom :

Van egy ötletem:

a chip követelői és támogatói tegyenek magukba chipet,

majd

évek múlva megszenvednek érte,

mert csinálják a szervezetben a betegséget!


Az állatgyilkosságok továbbra se derülnek ki,mert nem lesz rá bizonyíték (valamelyik évben Budapesten fagyállót dobtak be a kerítésen,ilyenkor a gazda búsul,hiába van chip,a gyilkos örül,mert nincs térfigyelőkamera,és

nem bukott le).

Hiába van chip a Kutyusban,ha eltűnik,és senki se találkozik Vele,vagy

valaki munkába siet,

vagy

a Kutya megközelíthetetlen,

ilyen esetben otthagyják,

nem veszélyeztetik az életüket,és

a munkahelyükről sem fognak elkésni.

Nem mindenki olyan,mint én,akinek a célja:

az Állatok jóléte,védelme,

fájdalommentes és boldog életet adjon a Drágáknak!

Ezért javaslom a térfigyelőkamerát,és tiltom chipet.


Olyan nagy szegénység van,már lassan saját magát se tudja eltartani az ember,nemhogy ilyen haszontalanra költsön,mint a chipre.

2012. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/225 Igaz Állatbarát ***** válasza:
22%

A gyerekről csak annyit,hogy azok legalább ingyen kapják az oltást,nem fosztják meg a szülőket a gyerekvállalástól,

de a kutyatartást meg akarják tiltani.

Az oltás egy ideig marad a szervezetben,

és egyszer fáj,míg kapják,de

a chip egy életre a szervezetben marad,és egy műszer (vagy minek mondjam),ezért lehetnek következményei.

Gyereket nem tervezek,nincs szükségem több állatkínzó emberre!

2012. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/225 Igaz Állatbarát ***** válasza:

Aki azt hiszi kamerát gyártok,vagy baj van velem,az téved.

Ha belegondol,mennyi állatkínzás megy világszerte,akkor rájönne,miért ajánlom a kamerát.

Nyugodtan elolvashatja,amit az előzőnek írtam,és rájön,

agyilag rendben vagyok,

csak az Állatokat védem,

mert nem szeretném,

ha a chip miatt még több Kutya az utcára kerülne,mert sajnos így lesz.

A kamerát

az önkormányzat

vagy

az állam fizetné,

nem a tulajdonos.

A kamera lebuktatná azokat is,amelyek a más Állatát bántják.

2012. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/225 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:33

Tudod, a kamerán kívül nagyon sok mindent nem tud az állam fizetni.

Ahol kutya van a családban, nem lehet a tartásával kapcsolatos kiadások mellett az életében egyszeri chip beültetés ára akkora gond. Aki képes 3500 Ft miatt kidobni a kutyáját, annak nem is való kutya.

Egy chip sokkal kevésbé káros a szervezetre, mint akár egy oltás. Chiptől még nem lett allergiás egy kutya sem. Oltástól már annál inkább.

2012. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/225 anonim ***** válasza:
28%
Az egyik ismerősöm díjnyertes malamutjait(számszerint 4-et) úgy mérgeztek meg, hogy kolbászban bedobtak a kerítésen talajfertőtlenítőt. A saját területükön, benne volt a tv-ben is. Nem volt kamera, viszont mind be voltak chipezve.Azóta beszereltettek kamerát, mert van 3 akkoriban még 6 weimárijuk is. Azért mérgezték meg őket, mert a szomszédban levő italnagykert akarták kirabolni és a kutyák ugattak. A chipezést pedig nem támogatom. Jó üzlet ez valakinek.
2012. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/225 anonim ***** válasza:
Igaz Állatbarát már ne haragudj, de tényleg valami baj van az agyaddal. Folyton ugyan azt szajkózod, tök mindegy mit írunk. De feltennék neked egy kérdést: szerinted a államnak honnan van pénze, bevétele ? Kérlek írd le ide a választ, aztán gondolkozz el azon melyiket lenne az olcsóbb kifizettetni az emberekkel ( jöhet a térfigyelő rendszer adó, mert önerőből nincs ilyesmire pénze az államnak) a 4000Ft-os chipet, vagy a kamerarendszert megvenni, telepíteni, karbantartani, fenntartani... sorolhatnám még.
2012. okt. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!