Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törzskönyv nélküli kutyát...

Törzskönyv nélküli kutyát csak szaporítótól tudok venni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 27. 13:05
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
88%

De ha akarsz mellé kiskutyát akkor fogadj örökbe inkább - fajtamentők is vannak meg minden. A tenyésztést meg hagyd meg annak aki ért hozzá, a bordert meg olyan csodálatosnak aminek lennie kéne ;o) És tiszta szívből ajánlom Nektek az ivartalanítást!

Ha nem visszakövethető a kutyád eredete, ha nincsenek eü. szűrései (pláne ha beteg), ha nincs tenyészszemléje és neked konkrét tenyészcélod, akkor kérlek, semmiképpen ne szaporíts, csak azért h legyen 1-2 kiskutya....

2013. febr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
31%

Hát lehet megmarad ő magának.

Tenyészteni nem fogom egyáltalán, még 1 alom sem lesz.

Kerestem már fajtamentőket, de eddig nem találtam.. bár nem sokáig kerestem, csak hogy mégis miket dob ki, mert ugye nekem kifejezetten Border Collie kellene, nem hasonló juhász kutya.

Miért ajánlod az ivartalanítást? Ezek szerint, hogy nem vagyok vele tisztában... tudatlan vagyok.. de eddig sosem hallottam, hogy ezt kellene tennem, meg míg voltak kutyáink, meg így körülöttem lévő embereknek.. senkinek nem volt ivartalanítva. Mert macskáknál értem mind a két részről, ha fiú cica, ha lány.

2013. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%

Most épp 3 border van a gondozásukban:

[link]

[link]


Az ivartalanításnak meg rengeteg előnye van, többek között egészség védelem, daganatos betegségek megelőzésében. Valamint ugye a nem kívánt - de véletlenül becsúszott - almok megelőzésében felbecsülhetetlen szerepe van. De itt rettentő jól össze van foglalva. Nekem csak ivartalanított kutyáim vannak (szuka, kan mindegyik) és csak pozitívan tudok róla nyilatkozni.

[link]

2013. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!